Priveden Kalin Đorđesku: Policija ga zaustavila u saobraćaju dok je podnosio novu kandidaturu

Mecenaa

Ističe se
Poruka
2.919
Kandidat i nesudjeni predsednik rumunije uhapsen je danas .
Osim njega policija pretresa stanove jos nekoliko osoba povezanih sa Djurdjeskuom
Izvor
https://www.euronews.rs/evropa/vest...bracaju-dok-je-podnosio-novu-kandidaturu/vest
20250226_132550.jpg
 
Само ћу поменути да је Венс, амерички потпредседник, пре неки дан жестоко "ошамарио" Европљане и Румуне поводом отказивања изборне процедуре....
А поменутом Ђорђескуу је и без тога већ расла популарност.

Играју се ватром.
 
Nacizam vlada u Evropskoj Uniji!

Neophodno je da komsije Rumuni POBUNU I IZADJU NA ULICE jer im je ukradena demokratija i oslobode politickog zatvorenika Kalina Djordjeskua!

Kao sto su srusili Causeskua treba da sruse i diktaturu ovog sadasnjeg rumunskog EU-NATO rezima!
Ali on je nacista. Zato su ga i zatvorili.
 
Ali on je nacista. Zato su ga i zatvorili.


Kalin Djordjesku je demokrata a nacisti su oni koji hapse druge predsednicke kandidate i zabranjuju im kandidaturu 3 dana pred izbore.

Isto ovo sto radi EU-NATO rezim u Rumuniji danas je radio Hitler 30tih godina proslog veka . Hapsio i zabranjivao sve stranke opozicije.

Isto ovo sto radi EU-NATO rezim u Rumuniji, radi nacista Zelenski u Ukrajini gde je zabranio sve opozicione stranke i uhapsio sve opozicione lidere, a neke i likvidirao.



NARODE RUMUNIJE IZLAZI NA ULICU I BRANI SVOJU UKRADENU DEMOKRATIJU I SLOBODU!

 
U Engleskoj hapse ako neko napiše nešto na internetu što se ne svidja komunistima, pardon laburistima. Prošle godine uhapsili oko 3000 ljudi.
U Rumuniji EU poništava izbore ako pobedi krivi kandidat pa pošto i to nije pomoglo, onda ga hapse.
Ovo je zaista ali zaista u stilu brkice Adolfa, ovako bi i on radio u njegovo vreme. Ali što bi se ono reklo, krv nije voda, ursulin dedo Carl Abrecht je radio za Ribentropa što će reći i za naciste.
 

Back
Top