Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić, učenice ga optužile za silovanje

"NOVOSTI" OTKRIVAJU: Da li će fotografije iz kuće Mike Aleksića baciti novo svetlo na slučaj?​

https://www.novosti.rs/scena/poznat...tm_campaign=push-date-2021-09-11-vest-1035435
137259_milena-radulovic1_f.jpg


137260_milena-radulovic_iff.jpg
 
Oсоба која је под утицајем режимских медија пре хапшења ''какав је ово монструм, силовао је те јадне девојчице, треба га линчовати јавно до смрти''.

Иста особа која је под утицајем режимских медија данас када је овај пуштен да се брани са слободе ''јадан човек, ове ***** му све сместиле''.
 
evo kako ce da se brani * cestiti* mika

https://www.blic.rs/vesti/hronika/b...ica-je-toliko-grozna-da-je-cudo-da-on/zqesw90

Primera radi, Aleksić će tvrditi da nije zloupotrebio svoj položaj, odnosno poverenje i autoritet učitelja prema polaznicima svoje škole, jer navodno "nikad nije ni bio nastavnik ničega, niti je držao bilo kakvu školu, niti mu je ijedno dete povereno na učenje"?! Takoreći neučitelj u neškoli glume.

Aleksić će zatim omalovažavati iskaze sedam žrtava tvrdnjom da se i iz njihovih iskaza vidi da nikakve prinude tu nije bilo, što bi povlačilo da - nema ni silovanja.

Naime, nekoliko žrtava tvrdi da im je Aleksić tokom seksualnog nasilja skidao donji veš i skrivao ga u svojoj kancelariji. Kad bi on na kratko napustio kancelariju da u susednoj prostoriji podeli zadatke deci, šokirane devojke bi najpre probale da nađu svoj donji veš i obuku se.
 


Igor Jurić

@lojzija

Jedna od priča za koju smo znali. Treba da smo kao društvo ponosni na devojke koje su imale dovoljno hrabrosti da ne ćute o onome kroz šta su prošle za vreme svog školovanja.


Image


10:30 PM · Jan 16, 2021·Twitter for iPhone

-------------------------------------------------------------------------

Opet zeljan medijske paznje.Al kad sam video sta je napisao jedan od njegovih fanova...








milenko

@milenko23221801
·
Jan 23, 2021

Replying to
@lojzija



Image



GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGAAGAGAGAGAAGAG
 
Mene su u srednjoj školi devojke redovno optuživale da sam ih silovao. Posle razgovora sa profesorima uvek se ispostavi da sam ih skoro silovao. Vrlo neprijatno ali eto žene očigledno imaju tu potrebu.

Moja deviza je bila da nikada ne sherem pod svoj prozor. Dakle nikad riba iz iste škole.
У средњој школи имао си репутацију ,,Општински бик''!
 
https://www.telegraf.rs/vesti/hroni...ana-retrospektiva-sudjenja-miroslavu-aleksicu
Kao i svaki malo veci slucaj i ovaj se rasteze do krajnjih granica.
Umesto da bude gotov za mesec dana - evo treca godina.

*vlasnik dramskog studija nije došao u sud, kao ni prethodna tri puta.* - sramotno
Pozivanje na te razloge protekla tri suđenja, prema stavu komisije veštaka, nije opravdano. Ne možemo da vratimo vreme i uklonimo činjenicu da je najmlađa žrtva, koja je kao maloletna prošla kroz ono što se Aleksiću stavlja na teret je ovde potpuno traumatizovana jer već treći put dolazi na suđenje koje se odlaže unedogled - rekao je punomoćnik J. V. Jugoslav Tintor.

Posto je pokazano da je lazirao opravdanje- privodjenje i pritvor do zavrsetka sudjenja
 

Back
Top