primena toka funkcije???

clan_zivota

Zainteresovan član
Poruka
118
E ovako,radim maturski rad sa temom ispitivanje toka funkcije sa primenom i bez primene izvoda.Maturski je gotov,ostao mi je jos zakljucak,hocu da stavim nesto vezano za primenu ovoga sto sam radio.Ako moze neko onako malo lepse da mi napise gde je sve u zivotu nadjena primena toka funkcije?
 
Komšija, kako zaboga da mi napišemo zaključak kada si ti izveo razradu?! :shock:
U životu baš i nemaš funkcionalne primere, više stohastičke. Funkcije su uveli ljudi da bi u nepravilnom dobili pravilo. Primer... apsolutno sve što je delo nauke i tehnike. Sijalica ne svetli ako pre toga ne zatvoriš prekidač. Šta se dešava da bi se postigla tako jednostavna zakonitost može se predstaviti na mnogo načina... Uzrok i posledica, sledeći klik kroz mnogo funkcija dovodi dotle da se tebi prikaže ovaj post na ekranu. Neko je postavio pravilo i zbog toga ona ne ide na b92 sajt već na tačno određeno mesto. Hm, mada poznajući mog provajdera, verovatnoća kaže da može i tamo da zaluta, mada je ipak najveći procenat na tome da ovo neću ni poslati.
 

Back
Top