Пријављивање

Wise Owl

Ističe se
Banovan
Poruka
2.632
Регистровао се малопре на неки домаћи форум за који први пут чујем, чак сам изненађен да уопште постоји. Но, фора је била када сам гледао како изгледа дизајн сајта и сл. гледам, гледам и видим јако комично дугме за пријаву постова.

1716294406597.png


Друкање. Хахахаха. Одакле им само идеја да за дугме пријави ставе "друкање". Просто те доведе у ситуацију да то не урадиш. :hahaha:
 
Регистровао се малопре на неки домаћи форум за који први пут чујем, чак сам изненађен да уопште постоји. Но, фора је била када сам гледао како изгледа дизајн сајта и сл. гледам, гледам и видим јако комично дугме за пријаву постова.

Pogledajte prilog 1551336

Друкање. Хахахаха. Одакле им само идеја да за дугме пријави ставе "друкање". Просто те доведе у ситуацију да то не урадиш. :hahaha:
Spijuniraju Krstaricu.
 
Регистровао се малопре на неки домаћи форум за који први пут чујем, чак сам изненађен да уопште постоји. Но, фора је била када сам гледао како изгледа дизајн сајта и сл. гледам, гледам и видим јако комично дугме за пријаву постова.

Pogledajte prilog 1551336

Друкање. Хахахаха. Одакле им само идеја да за дугме пријави ставе "друкање". Просто те доведе у ситуацију да то не урадиш. :hahaha:
hahahah koji je to forum pošalji mi na pp da pogledam a možda mi se i svidi pa odem tamo zauvek.
 
Nije je drukanje jer ne drukaš ortaka s kojim si imao neki posao, nego neku levu dalubu.
U našem narodu je uvreženo to licemerno izdizanje iznad "drukanja" a vamo kukaju i ogovaraju istog tog nasilnika.
Ja sam za to da se na licu mesta pokačim jer ne može uvek drugi da te štiti - bori se sam. Osim toga, smešno mi je da tužakam kad su modovi već prisutni i ne smeta im to.
Ali ako imaš posla sa manijakom onda je treba da ga tužiš.
 
Osim ako nisu direktno ugrozene tvoje pare, fizicki integritet ili imovina, ili necije druge privatne pare, fizicki integritet i privatna imovina- jeste drukanje.

Npr., za psihicki integritet i ostale gluposti- jeste drukanje.
 
Није...

Друкање је кад неког невиног и неумешаног ојадиш доставом, а пријаве са за јавне бандите на форуму
Jeste, pogotovo ako te izazove pa prijavi.
Trudim se da 'rasčistimo račune' direktno u temi. I nemam živaca za beskonačno citiranje i nadmudrivanje.
Cenim da moderacija treba da proprati neprijatan dijalog, ako to izmakne kontroli, tagom se obratim javno nadležnom za tu temu.

Kada ulazim u raspravu, činim to svesno spremna na posledice zbog izrečenog.
 
najvece drukare na krsti su par idiota koji su kao svi fini, a javno kazu da to nikad ne rade...a belo pranje dobiju dok ne nateraju moda ili smoda da nekom daju karton ili ban.

olos. samo takvog napusisi u nekoj razmeni stavova on ide ko kuckica za tobom i klikce. picketine.
 
Регистровао се малопре на неки домаћи форум за који први пут чујем, чак сам изненађен да уопште постоји. Но, фора је била када сам гледао како изгледа дизајн сајта и сл. гледам, гледам и видим јако комично дугме за пријаву постова.

Pogledajte prilog 1551336

Друкање. Хахахаха. Одакле им само идеја да за дугме пријави ставе "друкање". Просто те доведе у ситуацију да то не урадиш. :hahaha:
Fantazija! Hvala za ovo! :klap:
 
Nije je drukanje jer ne drukaš ortaka s kojim si imao neki posao, nego neku levu dalubu.
U našem narodu je uvreženo to licemerno izdizanje iznad "drukanja" a vamo kukaju i ogovaraju istog tog nasilnika.
Ja sam za to da se na licu mesta pokačim jer ne može uvek drugi da te štiti - bori se sam. Osim toga, smešno mi je da tužakam kad su modovi već prisutni i ne smeta im to.
Ali ako imaš posla sa manijakom onda je treba da ga tužiš.

Питање је колико овде има манијака? мислим да нема много, биће да су то намере оних из Управе који хоће да конфликтом и подељеношћу повећају кликове и гледаност.

Смрадовштина друштвених мрежа
 

Back
Top