Пријавити превару?

Moju nekad najbolju prijateljicu varao muz, dok je bila trudna i to sa nekom fuficom, veza cisto sexualne prirode. Znala ja, znali mnogi, onako joj izokola nesto nabacivali, ali ona kaze da je to cula, ali ne veruje da je istina. U braku su i dalje i ostace, koliko vidim. Sta bi bilo da sam joj otvoreno rekla!
 
Moju nekad najbolju prijateljicu varao muz, dok je bila trudna i to sa nekom fuficom, veza cisto sexualne prirode. Znala ja, znali mnogi, onako joj izokola nesto nabacivali, ali ona kaze da je to cula, ali ne veruje da je istina. U braku su i dalje i ostace, koliko vidim. Sta bi bilo da sam joj otvoreno rekla!

Rekla bi da je čula, ali ne veruje da je istina. :)
 
Moju nekad najbolju prijateljicu varao muz, dok je bila trudna i to sa nekom fuficom, veza cisto sexualne prirode. Znala ja, znali mnogi, onako joj izokola nesto nabacivali, ali ona kaze da je to cula, ali ne veruje da je istina. U braku su i dalje i ostace, koliko vidim. Sta bi bilo da sam joj otvoreno rekla!

Tebi nista ne bi rekla, jer bi joj postala najveci neprijatelj. Jedino da si se i ti smuvala sa njim.
 
Rekla bi da je čula, ali ne veruje da je istina. :)

...e to...tako jedna moja drugarica cula da je momak varao i krenula da nas ispituje... i mi kao "ma nije" a ona slozi pricu kao priznao joj pa ne zna sta da radi... i onda je mi ubedjujemo kao nije to strasno samo smo ga videli da seta sa tom ribom zagrljen... ostavi ona njega a on je 3 meseca ubedjivao da to nije istina i na kraju popustila kad joj je rekao da ga vodi kod hipnotizera - kao ne moze valjda pod hipnozom da laze... taj kreten i dalje tvrdi da smo mi sve izmislile :)
 
Da, ja sam precutala kad sam vidjela svog druga sa nekom drugom curom i to vise puta..mi smo studirali u drugom gradu zajedno a ona je i dalje bila kuci. Nisam htjela da se mijesam, samo sam mu skrenula paznju da me ne uplice u nezgodne situacije i da to sto prije rijesi za dobrobit sviju..onda me je po prvom povratku kuci na neku pauzu nazvala njegova cura i napala kako sam trebala da joj kazem da je decko vara, kako treba da podrzavam zensku solidarnost itd..bila je u pravu ali i ne..da se razumemo, te promene se odmah primijete na osobi i trebala je shvatiti da im se odnos izmijenio sa nekim razlogom a ne kriviti mene koja zista nisam imala nista sa tim:)))

Od tada sam se samo sklonila i od njega i od nje..ma kako god okrenes, lose prodjes:D
 
mislim da ne bih

imala sam situaciju kada me je zvala drugarica i rekla kako je videla drugaricinog decka (nas tri smo bile jako bliske ranije) kako seta s nekom zenskom, nije joj rekla, nisam joj ni ja rekla (u to vreme sam se ja retko s njom vidjala vise se s njom vidjala ova sto je videla pomenuti "incident"), nikada nisam to pomenula, ali posle par dana oni su ionako raskinuli, on joj je otvoreno rekao sve

drago mi je sto ni jedna od nas dve nije nista rekla samo bi napravile cirkus ionako je sam sve priznao posle par dana

danas smo i dalje drugarice sve tri, vreme nas je malo udaljilo ali nema veze bliske smo znamo se od detinjstva
 

Back
Top