Prijateljsto!!!

P

Pomoc!!!

Gost
Cao! :D
Ne znam sta da radim :?: , tj. kako da se ponasam?Sa drugaricom, koju sam videla posle 20 dana iako smo bile nerazdvojne imam osecaj da nije kao pre. Ona je bila na moru,a posle ja i kada smo izasle u utorak sve je bilo ok, ali u jednom trenutku kada sam ja htela da stanem izmedu nje i jedne druge drugarice ona me je nekako rukom odgurnula, nije bas pravo guranje nego malo. :roll: Mislila sam da pricaju nesto tajno, ali ne. :? Evo vec je drugi dan kako se nismo cule, niti cak cimnule. U toku grada dogovarala se sa jednom Ivanom, verovatno da voze bajs ili igraju kosarku. Mene nije zvala. Tokom celog juna smo vozile bajs, svakog dana. Imam utisak da nista nece da bude kao pre. Ona se izgleda zblizila sa drugima. Plasim se da necu vise da joj budem vazna. Sta da radim? Da li da je pozovem :?: ili da se vise ne druzimo?Svaki put kada zazvoni tel. ja mislim da je ona. Stalno gledam u mob. da vidim da li ce da me cimne. Bas mi nedostaje. :( :
Hvala
 
Stvarno je tesko kada dozivis takvo neko razocaranje.Meni su prijateljstva najvaznija u zivotu.Ocigledno je da ste se vas dve udaljile.Mozda je ona shvatila,dok se niste vidjale,da zeli da prosiri krug prijatelja,mozda misli da bi joj ti smetala ili joj je jednostavno lakse da se ponasa kao ***** da bi je ti ostavila "na miru",ne znam sta bi moglo da bude.Probaj da razgovaras sa njom,reci joj kako se osecas,pitaj je da li se mozda naljutila na tebe.Nadam se da ce biti iskrena.Ako uvidis da ona ne zeli vise da se druzi sa tobom,onda prihvati to,nemoj navaljivati.U svakom slucaju,potrazi i ti novo drustvo,nikad se ne zna gde te ceka pravi prijatelj. :wink: :lol:
 
Pomoc!!!:
Cao! :D
Ne znam sta da radim :?: , tj. kako da se ponasam?Sa drugaricom, koju sam videla posle 20 dana iako smo bile nerazdvojne imam osecaj da nije kao pre. Ona je bila na moru,a posle ja i kada smo izasle u utorak sve je bilo ok, ali u jednom trenutku kada sam ja htela da stanem izmedu nje i jedne druge drugarice ona me je nekako rukom odgurnula, nije bas pravo guranje nego malo. :roll: Mislila sam da pricaju nesto tajno, ali ne. :? Evo vec je drugi dan kako se nismo cule, niti cak cimnule. U toku grada dogovarala se sa jednom Ivanom, verovatno da voze bajs ili igraju kosarku. Mene nije zvala. Tokom celog juna smo vozile bajs, svakog dana. Imam utisak da nista nece da bude kao pre. Ona se izgleda zblizila sa drugima. Plasim se da necu vise da joj budem vazna. Sta da radim? Da li da je pozovem :?: ili da se vise ne druzimo?Svaki put kada zazvoni tel. ja mislim da je ona. Stalno gledam u mob. da vidim da li ce da me cimne. Bas mi nedostaje. :( :
Hvala
E pazi to se i meni desilo jer se moj najbolji drug poceo da drogira i naglo promenio drustvo.Sada sam ali eto mozda je to slucaj :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Znam kako ti je. :( :( Meni se dogodilo da mi je najbolji ortak maltene bart ``skinuo`` ribu.Procice je....valjda.Ako je to pravo prijateljstvo prevazicicete ovo..a ako ne....Moje nije bilo. :( :(
 
JA SAM IMALA DRUGA DOK SE NIJE ZALJUBISKA U MENE ONDA SA GA ISKULIRALA JER SAM MISLILA DA MI JE FREND.ALI NIJE BIO HTEO JE DA ME SMUVA A JA SAM MISLILA DA JE ISKREN ZATO VISE NE VERUJEM U PRIJATELJE...
 
jedna moja drugarica ovamo prica kako sam joj ja najbolja drugarica, a u grad i svuda izlazi sa jedno drugom devojcicom. uvek je sa njom i sve to... ali ja sad imam novo drustvo, koje me prihvata i voli. tako i ti nadji novo drustvo i zaboravi na ovu!!!!!!!! (ako uopste jos uvek posecujes krstaricu, ili ste mozda pomirile, posvadjale, pa mislim 5 godina je proslo)
 

Back
Top