Pricamo, dakle postojimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja razumem Pikoletu, postojala su dva mufljuza koja su i meni prigovorili nedavno i to baš na Politici da su oni dli krv za moju
mamu a ja sada iznosim neki politički stav koji se njima ne dopada, ali da ugasim svoj nick zbog toga što to dvoje ljudi
bacaju svoje čoveštvo na deponiju, ne pada mi na pamet
Znam da znaš ignorisati kretene,pa što te to nervira...Budala je bilo i biće...
Važnije je da sama sebe često preispituješ.
Ja se sam pred sobom ne libim da izreknem i svoje gluposti i izmakle nevaljalštine...Ozbiljan čovek
ne izostavlja mentalnu higijenu...Ma i lakše s budalama kad očistiš odelo...
 
debeljuca.jpg


Ako vam Enrike nije po volji, evo tete..

Sosa iz profila!:hahaha::rotf::rumenko:
 
Znam da znaš ignorisati kretene,pa što te to nervira...Budala je bilo i biće...
Važnije je da sama sebe često preispituješ.
Ja se sam pred sobom ne libim da izreknem i svoje gluposti i izmakle nevaljalštine...Ozbiljan čovek
ne izostavlja mentalnu higijenu...Ma i lakše s budalama kad očistiš odelo...

Obično truli bogataši igraju na tu kartu pranja savesti i to pred smrt kada svoj prljavi novac usmeravaju
ka dobrotvornim fondacijama ne bi li se nekako iskupili za sve svoje prljavštine. Javnost leči sve pa i falične
karaktere kao i i faličnu ljudskost.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pošto je brza hrana,paz da ne pobegne s tanjira,brzo ručkaj...
Ja ću čaj i domače kobaje ipak...Ljute opako...
A Enrike...Đankić baš i nije moj omiljen pevač,pa ni tatko mu...Vilson Piket,
Đems Braun,od "naših"Dado,Rundek,Vlatko...

Da razjasnimo, napisala sam dobar macan, lepo izleda, a ne slušam njegove pesme, ni ne znam ih, nijednu...
A što se hrane tiče, ne brini ti za ticu, letim ja brzo, kad ustreba...z:mrgreen:

Pa nisam sigurna dal bi to i u kompost metnula :manikir:


Šta ti znači ova reč? z:shock:
 
Da razjasnimo, napisala sam dobar macan, lepo izleda, a ne slušam njegove pesme, ni ne znam ih, nijednu...
A što se hrane tiče, ne brini ti za ticu, letim ja brzo, kad ustreba...z:mrgreen:




Šta ti znači ova reč? z:shock:

U pravu si za hranu-teško je nabaviti zdravu...Pa valja se boriti putem udruženja potrošača barem...Ma i to...
Meni su svi muški ružni,mada neki dobro pevaju...z:lol:
A KOMPOST ti je trulež. Misli se na rupčagu u koju naguraš lišće da truli preko zime i na proleče ga
koristiš kao đubrivo.Možeš dodati malo mineralnih đubriva prema zemljištu i kulturi koju uzgajaš...
 
realno, klon nalozi radi igranja igrica su psihopatologija, ucjenjivanje sa tudjom privatnoscu je i vise od bolesti: stalking i kriminalno djelo. nisam u nikakvim odnosima sa picololeone ali ako ju je neko ucjenjivao igrajuci se sa njenom privatnoscu treba ga kastrirati.
 
Opet ti deliš dijagnoze...:D

ne djelim, to je moje misljenje. svako se treba zamisliti nad svojim postupcima, kako, zasto i sta im je cilj. suociti se sa sobom je jako tesko, pogotovo ako reduciras stvarnost. ni ja nisam cvecka, napravio sam par gresaka kao neiskusan forumas ali se sa licnim podacima neke osobe nisam nikad igrao- to je teska bolest, fikcija i treba otici psihijatru.
 
U pravu si za hranu-teško je nabaviti zdravu...Pa valja se boriti putem udruženja potrošača barem...Ma i to...
Meni su svi muški ružni,mada neki dobro pevaju...z:lol:
A KOMPOST ti je trulež. Misli se na rupčagu u koju naguraš lišće da truli preko zime i na proleče ga
koristiš kao đubrivo.Možeš dodati malo mineralnih đubriva prema zemljištu i kulturi koju uzgajaš...

Hvala na objašnjenju za reč..
A što se hrane tiče, teško da se iko od nas zdravo hrani?? Iskreno...
Svi mi jedemo to što nam tržište nudi...
Ne bih rekla da ste poljoprivredni proizvođači svi i stočari, pa onda je to zdravo i prirodno., Čast izuzecima, verujem da ih ima.

I to na ruke,neće da uključuje mašinu :D
:zimag:
Idi, bre....:zskace:
Kovač, opet te neko nasamario, zabranili ti kod kuće da koristiš net z:mrgreen:
 
Hvala na objašnjenju za reč..
A što se hrane tiče, teško da se iko od nas zdravo hrani?? Iskreno...
Svi mi jedemo to što nam tržište nudi...
Ne bih rekla da ste poljoprivredni proizvođači svi i stočari, pa onda je to zdravo i prirodno., Čast izuzecima, verujem da ih ima.


:zimag:
Idi, bre....:zskace:
Kovač, opet te neko nasamario, zabranili ti kod kuće da koristiš net z:mrgreen:

Aha...kuckam iz garaže
a022.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top