Pričamo, dakle postojimo *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
51.038
Naše kafanče polako ali sigurno ulazi među legendarna mesta u Krstarevu. U tu čast rešili smo da ga proširimo, oplemenimo ponekim novim detaljem i priuštimo gostima (koji su više domaći nego gosti) još prijatniji ambijent.
Ovo je još uvek letnja verzija kafane, pa nam je na raspolaganju bašta ... a ukoliko padne kiša ili iznenada zahladni, možemo da se sklonimo unutra.

suburban-oasis.jpg


front-yard-landscaping-ideas-1.jpg


http://1.***************/-N61QZz2ZR94/TcA7eBmrGoI/AAAAAAAAA2U/xLHBBXX0MAY/s1600/mismatch+chair+under+trees+contyrylvin.jpg


Za venčanja, rođendane i ostale proslave imamo malu, svečanu salu sa divnim pogledom.
macon-restaurant.jpg


Za pripovedanje naizgled luckastih ali inteligentnih i višeslojnih priča tu nam je Kojotić, vlasnik šećerane, kozer i šmeker.
Za muziku je zadužen gospodin M. koji povremeno navraća, uvek drugačije obučen.
Zlozi je dobila specijalni atest za puštanje Cece u vanrednim okolnostima.
Nez takođe ima atest - za postavljanje koračnica (u vanrednim okolnostima).
Kome se prijedu rečni plodovi, tu je Coviax – majstor za riblje specijalitete.
Razni praktični saveti, recepti za torte i spremanje zimnice uvek su dobrodošli. Ovde računam na Čedinu Zebru. A Picololeone se – koliko sam videla u jednoj od poslednjih diskusija – odlično razume u modu, a razgovori o ženskoj lepoti i stajlingu nikada nisu na odmet.
Kada se zaželite sporta, tu su naši mlađani fudbaleri. Doduše, ponekad sede na kažnjeničkoj klupi, ali umeju da budu vrlo zabavni.
V.V. Ilić je zadužen da deli čokolade. Pa kom čokolada, kom gađanje mućkovima ...
Naša doktorka, TgDanijela, za čas će – na rolerima, preplanula i puna energije – doći i dati savet u vezi sa zdravljem.
Beatle i Talentovana će rado skuvati kafu i podeliti svoje (poslovično) dobro raspoloženje sa svima, te se u njihovom društvu i sumoran dan čini sunčanim.
Agent Pasivni je trenutno na putu, u važnoj tajnoj misiji; čim se bude vratio, zauzeće svoju ulogu glasa razuma.
Navar je Glas pdf Filozofija.
Divilac je Plavo Slovo Filozofske kafane.
Daddi, naš filozofski nastrojen student.
Kovač ... dopiši se.
Najzad, Instruktori, generacija moja (ili približno moja) beogradska, za tili čas će vas oraspoložiti nekom nostalgičnom muzičkom numerom i vrcavim postom.
S vremena na vreme organizujemo političke tribine, pa ko voli, nek izvoli.
S obzirom na do sada viđeno, Tol dobija titulu dobrog duha kafane. Prateći anđeli: Winx Vila i NeDoDiri.
Ja sam zadužena za pričanje bajki i horor. :mrgreen:
Oni koje sam preskočila da spomenem neka se ne ljute: ovde svako sam najbolje zna ko je.
Svi su dobrodošli!

Dozvoljeno je: skakanje od sreće, ridanje, ispovesti, tužne i vesele storije, monolozi za olakšavanje duše.
Nije dozvoljeno: isterivanje iz kafane, psovanje, pljuvanje, povraćanje (i gađanje mućkovima). Ko prekrši pravila kafane (a nije ih teško, u dobrom društvu i uz malo dobre volje, poštovati), moraće da plati kaznu. Znači, bolje je ovde lepo podeliti dan, nego biti banovan!

Ako me ponekad ne vidite u kafani, ne znači da nisam tu. Verovatno sam se negde usamila, ćutim ali postojim.
B9060004-Seat_under_pear_tree-SPL.jpg

U iščekivanju da nam se uskoro pridruži Valeria, želim vam ugodan boravak.

Also, ako ikad poželite da zavirite u staru kafanu, dovoljno je kliknete na:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/473922-Pričamo-dakle-postojimo

Mission completed.
 
Poslednja izmena:
Ma kakve bizarne stvari, šta je danas bizarno, jedino neka bakterija sa Marsa

hahaha ma ima jedna emisija na nacionalnoj geografiji o najčudnijim kulinarskim specijalitetima na svetu...i uvek negde tamo u aziji...čoveče...jedu pečene šišmiševe...jedu zmije, pse, bubašarbe, larve... njima specijalitet da surduknu živu hobotnicu u grlo i da je tako progutaju :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top