Pri odabiru partnera u šta gledate....🤔

badja007

Ističe se
Poruka
2.280
Tema je itekako vazna.....🤔
Ovo vazi i za zene
i muskarce.....🤔
Da se malo uozbiljite i udubite u pricu svega.....
Tema je kompleksna i tice sviju nas.....ako i ne zbog nas onda zbog nase dece,i mora da se gleda.....🤔

Pitao bih Zene prvo:
Da li bi se udale za nekog kome je genetska predispozicija takva za razne najteze bolesti....neko ko je (zao muskarac) a izgleda ekstra....birate li takvog....🤔i sta cete posle sa takvim potomstvom koji je pod znakom pitanja.....🤔

U sta gledate.......🤔

Pitao bih i Muskarce:
Kakve zene vi gledate....
Jel gledate genetsku predispoziciju njene majke,bake i sve unazad.....el gledate samo du_ ...e i da ne kazem
jos sta.....🤔

Ako birate takve bracne partnere pa izrodite dete ne daj Boze sa takvom losom genetskom predispozicijom.....onda se zna ishod...ili ako se kao takav rodi zao mozes da ga vaspitavas posle koliko god hoces.......🤔
 
A otkud mi podaci o genetskim predispozicijama nečijih predaka :D
Drugacija je ovde sredina.Ja nekako saznam od starijih ljudi pa analiziram zasto je to tako., ma strasno...To je najbitnije i mora da se gleda.....
I to što nečija majka ima puno djece ne znači da će i ona imati. I za muškarce isto važi. Znam dva brata. Jedan ima petoro djece. Drugi se mučio, mučio i odu na oplodnju. Dobije blizance.
Eto ti odgovor...Ovaj drugi brat se mucio zbog nje....
bitno je itekako skojom osobom izrodimo decu a ne da se gleda samo du_..e.......🤔
 
Znas kako ja brate.
Stojim u redu u posti i gledam je, gledam je, gledam... auu lepoto, al si ti plodna. Pff stja kazes da odemo do klinike zacas da pretamburaju tamo pa kod gindze da vidi ima li nekih grudvica necega sumljivog, pa onda da ti upoznam djeda ?
Nemoj da se zezas stim stvarima....unistices zivot tako....razboljeva se i umire mnogo...❗
Moze da bude i zdrava i plodna,ali sta ako naletis na neku
zlu zenu koja na pocetku ne ispoljava tu genetsku predispoziciju vec kasnije...i kako ces izaci snjom na
kraj.....🤔
Napravice ti haos
od zivota....❗
 
Nemoj da se zezas stim stvarima....unistices zivot tako....razboljeva se i umire mnogo...❗
Moze da bude i zdrava,ali sta ako naletis na neku
zlu zenu koja na pocetku ne ispoljava tu genetsku predispoziciju vec kasnije...i kako ces izaci snjom na
kraj.....🤔
Napravice ti haos
od zivota....❗
upoznas je brate prvo. znas ono veza, pa..ovo pa ono, ne zacinjujes odma s ulice.
 
Pitanje u temi je baš čudnovato, ali da, ponekad, s tim da nekad ne. Mislim, zavisi.
Ali, on mene pita da odemo na piće, ja mu kažem, može, ali ponesi kompletan rodoslov, zdravstvene kartone od cele familije, svoj spermogram ne stariji od šest meseci, potvrdu o zapošljenošti, potvrdu da nisi osuđivan, izvod iz katastra, plus tri slike u boji, formata kao za pasoš.
 
Tema je itekako vazna.....🤔
Ovo vazi i za zene
i muskarce.....🤔
Da se malo uozbiljite i udubite u pricu svega.....
Tema je kompleksna i tice sviju nas.....ako i ne zbog nas onda zbog nase dece,i mora da se gleda.....🤔

Pitao bih Zene prvo:
Da li bi se udale za nekog kome je genetska predispozicija takva za razne najteze bolesti....neko ko je (zao muskarac) a izgleda ekstra....birate li takvog....🤔i sta cete posle sa takvim potomstvom koji je pod znakom pitanja.....🤔

U sta gledate.......🤔

Pitao bih i Muskarce:
Kakve zene vi gledate....
Jel gledate genetsku predispoziciju njene majke,bake i sve unazad.....el gledate samo du_ ...e i da ne kazem
jos sta.....🤔

Ako birate takve bracne partnere pa izrodite dete ne daj Boze sa takvom losom genetskom predispozicijom.....onda se zna ishod...ili ako se kao takav rodi zao mozes da ga vaspitavas posle koliko god hoces.......🤔
Gledam sigurno podsvesno genetsku predispoziciju
Najbitnije mi je da li je ta žena "normalna"
Ako budemo imali dete dal ce biti ok majka, ako i ne ostanemo zajedno, dal ce odnosi biti normalni da se ne lomi preko dece.
Bitno mi je i da nešto znam o porodici
Naravno u suštini je pitanje privlači li me, najmanje je bitno dupe
A meni nije ni bitno njeno dupe
Više lice i hemija
 
Pri odabiru partnera meni su najvaznije njene genetske predispozicije...
Necu da mi umire.,
ili nedaj Boze izrodim bolesnu decu....ili zla neka osoba....
Imao sam prilike bezbroj puta to da vidim,popricam sa starijim ljudima,ulazio u dublju analizu svega.....Nedaj Boze nikom.....
mi ostali inache bas tezimo tome

ah..sto ljudi sto tjudi
 
Pri odabiru partnera meni su najvaznije njene genetske predispozicije...
Necu da mi umire.,
ili nedaj Boze izrodim bolesnu decu....ili zla neka osoba....
Imao sam prilike bezbroj puta to da vidim,popricam sa starijim ljudima,ulazio u dublju analizu svega.....Nedaj Boze nikom.....
Mislim da si samo malo poplasen, diskusija ti tece u smeru ekstremnih situacija, da je sve svuda stvarno tako, covecanstvo bi izgledalo...brr.. :D
U tu svrhu, evo malog vica cisto da ti razbije frku end paniku, tj. da spoznas okvire te znatizelje. :)
Hteli Ameri da salju nekog na mesec, i ajde Muju i jednu kozu s njim, da ne bude steta, a i da vide sve efekte zivota van Zemlje uzivo. :)
Ali Mujo se upuvo i otvorio prozor u svemiru da prolufira, i nista - propade eksperiment. :D Al nije to vic. :P
Misle Ameri `koga sad da navatamo a da nam nije greota`, kaze, `ajd ovog Mujinog rodjaka Meha, isto nam se hvata, a i deluje bistije...` :p
I krenu tako Meho i jedna koza put meseca. :) Posle nekog vremena, zaborave Ameri sta su radili i kog su poslali, imali neke ratove posvuda i tako to... :cool:
Kad jedan iz kontrole se seti, `e, pa mi zaboravili na Meha i onu njegovu kozu ! Saljite sondu gore da vidimo dal su zivi jos!` :D
I posalju oni sondu i sleti sonda na mesec, kad pred kameru iskoci neko cudo, bogtepita sta je, dal je neki vanzemaljac tamo, boz`sacuvaj. :mrgreen:
I ovaj na Zemlji prica u mikrofon da cuje to cudo gore: "Ko si ti, ciji si..."
Kaze kreatura: "Mee-hee-heeeehov...!" :cool: :lol:
 
Rekao bih da je taj genetski materijal osobe presudan...
Mlada devojka bice lepa na pocetku,najlepsa,najpozeljnija po svemu,
ali djaba sve to ako nosi materijal losih roditelja....glupih,smotanih pokvarenih...fuuj....ma to sto dalje od mene....
Jel gledas koju ces sortu kupiti ako posadis neku sortu voca i povrca:
Sadimo li neku losu sortu od prinosa slabe fajde...sadimo li neku dobru sortu zna se....
Isto tako i kod ukrstanja zivotinja......zelimo naj....
Ne moze zenska osoba da se pretvori u losu,bolesnu mentalno neku osobu....,ako nosi gen i vaspitanje dobrih roditelja.......
 

Back
Top