Prevodjenje IPB foruma?

C-H-O-T-Y

Zainteresovan član
Poruka
386
Da li je ikako moguce da se stavi srpski jezik na IPB forum pravljen preko besplatnog forumer.com ? Imam zipovan jezik,kao i slicice na srpskom (one slicice za novu poruku,glasanje,novu anketu) ali ne znam kako sve to da ubacim... Pomozite!
 
jel zna neko kako da napravim da se glavno moje zaglavlje pojavi iskljucivo u sredini iako je manje ili vece od predvidjenog zaglavlja? desavali su mi se problemi da kada ucitam stranicu iz Internet Explorera da baner-zaglavlje bude manje a u firefoxu bude velicine koja je i predvidjena... kako to da se sredi?
 
evo sta sam danas video a moglo bi da bude zanimljivo... naime na adresi forumerovog foruma na http://forum.forumer.com/showthread.php?t=17946 se nudi sledece:kao kada reklamirate forumer.com na nekom drugom forumu dobijate oko 100 fbuck$ tj. dolare koji vaze na forumeru i njih mozete zamenuti da biste skinuli banere sa svog foruma (koji je hostovan na forumer.com) Sta mislite o ovome? koliko je uopste potrebno fbuck$-a da bi skinuo banere sa svog foruma? poz!
 
sta se koji qurac zamajavash sa tim forumerom...
ok, koliko ces ti novca na net da potroshish dok se izbakcesh sa reklamiranjem njih pa josh gomilu nekih tamo petljanija... evo recimo ja imam forum (necu da ostavim adresu jer miu ovaj put nije cilj reklamiranje :lol: ) i imam tri i po, ako ne i neshto vishe postova (sto tema, sto odgovora na teme) i oko 250 registrovanih korisnika... i baza mi je velicine oko 3 MB, mozda sto dvesta kilobajta gore dole... uzmi fino hiljadu, dve, pa plati neki hosting... e onda mozes da dodajesh sam tremplate-ove koje hoces, da instalirash modove, da dodajesh slike i gomilu drugog...
preporucio bih ti da pogledash Dream Hosting, ne znam tacno adresu, ali googlaj i naci cesh
 

Back
Top