Prevara - jos jedna perspektiva

Gryphon:
hehehehe kako se prepoznas svugde, nemoj posle da se vadis da nisi takav.
p.s. uvek me nasmejes. :wink:
Pa ja ti samo dajem savete kako to "mi glupi" radimo...
Vic o 3 bika secs ga se...
Klinac bik vice: eno ih krave trcimo tamo...
Srednji kaze: ma cekaj doce one same...
A matori kaze: stvarno idu ovamo bezmo... :lol:

E sad ti sebe svrstas u koju kategoriju hoces... pa se shodno i ponasas, a bogami i... razmisljas... :wink:
 
ell@:
:lol: :lol: :lol:
jbg, onda je i ocekivano da ce se naci u toj situaciji, cemu :shock: ?!
Pa da cesto je u takvim situacijama...
A sad pitanje cemu... to pitanje nisam bas najbolje skontao... Znas posto meni neke ljubavi i sexovi uopste ne padaju na pamet... onda i ja stvarno ne vidim cemu to sve uopste... :lol:

Vic o filozofu:
Kaze student: Imam ribu ali nemam gde
Kaze radnik: Imam gajbu ali nemam ribu
Kaze filozof: Imam ribu, imam gajbu... ali cemu sve to... :razz:
 
Petar_Pan:
Pa da cesto je u takvim situacijama...
A sad pitanje cemu... to pitanje nisam bas najbolje skontao... Znas posto meni neke ljubavi i sexovi uopste ne padaju na pamet... onda i ja stvarno ne vidim cemu to sve uopste... :lol:

Vic o filozofu:
Kaze student: Imam ribu ali nemam gde
Kaze radnik: Imam gajbu ali nemam ribu
Kaze filozof: Imam ribu, imam gajbu... ali cemu sve to... :razz:

da pojasnim, htedoh da kazem cemu onda iznenadjenje. :lol:
 
frozen1982.:
Idu tri Pere ulicom:
Kaze prvi:"Ja sam Pera."
Kaze drugi:"Ne seri i ja!"
Kaze treci:"Ubite se obojica!" :lol:
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
Petar_Pan:
Inace vise puta sam dolazio u ovakve situacije... i nikad skroz nisam znao odgovor...

Da li bi vi:

1. Uvazili tu osobu i njene zelje... i time u neku ruku postali papucar... pa cak i vezan u neku ruku i muvali se samo sa tom jednom osobom... ali bi je ispostovali i imali vece sanse kod nje...

2. Ili bi rekli... stvarno nije ni vreme ni mesto da se takve price vode... I malo je bezveze toliko se vezati i glumeti vernost osobi koju ni ne poznajem...
Pa valjda si isto pitanje postavio tim devojkama sa foruma zbog kojih si se na$ao u 'tim situacijama'?! Ako jesi $ta su ti odgovorile, a ako im ga nisi postavio za$to nisi!?
 
S_K_V_O:
ma kakva prevara...to se zove praktican um...
muvas vise njih...sto ih je vise veca je verovatnoca da ces kod neke proci...kod neke ce na kraju upaliti..
ovo ja vise teoretski...to sto pisem u drugom licu jednine je pesnicka sloboda... :lol:
Haha, pa i jest... Kad bi ti bila pecaros, jel bi pecala na 1 stap ili na 5? :lol: Naravno da pravi pecaros ponekad upseca i cipelu :lol:... al ko zna... Sta je po tebi bolje? (ozbiljno)
Zakoni verovatnoce jesu matematicke funkcije, ali u medjuljudskim odnosima vaze i one apstraktne... posebno izrazene kod pesnika... :lol:
 

Back
Top