Prevara ili ne?

Malaplava007

Zainteresovan član
Poruka
255
Dakle ovako ja sam na oglasima za traženje posla bila i naišla na jednu ženu koja mi ponudila da udajem u grupu u kojoj je i ona.Pridruzila sam se ali sam bila jako skeptična i još uvek sam skeptična.Njihov proces je veoma komplikovan evo ovako to kod njih:Imate tabelu vaš broj koji dobijete a iznos novca koji treba da platite drugima.A onda vama četvero ljudi plati 4x više novca.Meni nije jasno kako kad svako ko je u grupi nema tolke pare niti rade pola nas je nezaposleno i zato sam i ja bila u grupi zbog moje mame koja je samohrana majka.Da li je prevara ili ne?
 
Dakle ovako ja sam na oglasima za traženje posla bila i naišla na jednu ženu koja mi ponudila da udajem u grupu u kojoj je i ona.Pridruzila sam se ali sam bila jako skeptična i još uvek sam skeptična.Njihov proces je veoma komplikovan evo ovako to kod njih:Imate tabelu vaš broj koji dobijete a iznos novca koji treba da platite drugima.A onda vama četvero ljudi plati 4x više novca.Meni nije jasno kako kad svako ko je u grupi nema tolke pare niti rade pola nas je nezaposleno i zato sam i ja bila u grupi zbog moje mame koja je samohrana majka.Da li je prevara ili ne?

Ma kakva prevara, sasvim je normalno da uđeš negde gde nema nikakve vrednosti ili proizvoda, platiš nekome neki novac koji ti kažu, a onda ti neko na lepe oči uplati 4x toliko.

Pitanje na nivou "ako pijem pilulu zbog odnosa sa dečkom, treba li da pijem još jednu za ljubavnika?".
 
tako su se nekad kupovala kola u bosni..i ne zezam se.. to je bila preteca lizinga
okupi se ekpa i svakog meseca uplacuju rate i kad se skupi prvi na listi koja se na odredjen nacin kreira kupi auto, pa drugi i tako.
problem je nastao kad su oni koji su dobili automobile prestali da uplacuju :D
 
Poslednja izmena:
Dakle ovako ja sam na oglasima za traženje posla bila i naišla na jednu ženu koja mi ponudila da udajem u grupu u kojoj je i ona.Pridruzila sam se ali sam bila jako skeptična i još uvek sam skeptična.Njihov proces je veoma komplikovan evo ovako to kod njih:Imate tabelu vaš broj koji dobijete a iznos novca koji treba da platite drugima.A onda vama četvero ljudi plati 4x više novca.Meni nije jasno kako kad svako ko je u grupi nema tolke pare niti rade pola nas je nezaposleno i zato sam i ja bila u grupi zbog moje mame koja je samohrana majka.Da li je prevara ili ne?

То ти је пирамидална шема, где они на врху пирамиде зараде, а они на дну добију ***** ** ****** ***.

Док има оваца, финкционише. Чим овце нестану, пирамида се руши.
 
нисам баш разумео начин пословања,али кад теби неко као незапосленом лицу тражи паре,да би би после тобоже ти добила четри пута веће,знај да је превара. Запосли се негде нормално ако ти је до посла,значи уговор и фиксна плата и ћао.
 
нисам баш разумео начин пословања,али кад теби неко као незапосленом лицу тражи паре,да би би после тобоже ти добила четри пута веће,знај да је превара. Запосли се негде нормално ако ти је до посла,значи уговор и фиксна плата и ћао.
Tražim ovih dana ali nijedan poslodavac neće da mi da ikakve informacije.
 
Dakle ovako ja sam na oglasima za traženje posla bila i naišla na jednu ženu koja mi ponudila da udajem u grupu u kojoj je i ona.Pridruzila sam se ali sam bila jako skeptična i još uvek sam skeptična.Njihov proces je veoma komplikovan evo ovako to kod njih:Imate tabelu vaš broj koji dobijete a iznos novca koji treba da platite drugima.A onda vama četvero ljudi plati 4x više novca.Meni nije jasno kako kad svako ko je u grupi nema tolke pare niti rade pola nas je nezaposleno i zato sam i ja bila u grupi zbog moje mame koja je samohrana majka.Da li je prevara ili ne?
Bježi odatle.. momentalno. Al, ozbiljno, sa dobrom namjerom.
 
eee isto se pazi od herba lifa i sličnih nekih gluposti za mršavljenje i velnes,imaš te zajebancije i sa eteričnim uljima i kozmetikom,krpicama,čak i posuđem..oni hoće da te navuču da praviš zalihe robe koju treba da preprodaješ po skoro istim cenama(tako da nemaš nikakvu zaradu) koju nikad nećeš da prodaš jer skoro nikom ne treba a traže ti da plaćaš i članarinu
 
eee isto se pazi od herba lifa i sličnih nekih gluposti za mršavljenje i velnes,imaš te zajebancije i sa eteričnim uljima i kozmetikom,krpicama,čak i posuđem..oni hoće da te navuču da praviš zalihe robe koju treba da preprodaješ po skoro istim cenama(tako da nemaš nikakvu zaradu) koju nikad nećeš da prodaš jer skoro nikom ne treba a traže ti da plaćaš i članarinu
Radila sam to u januaru ove godine i kada nisam uspjela ništa da prodam ženska se na mene naljutila i blokirala me.
 
нисам баш разумео начин пословања,али кад теби неко као незапосленом лицу тражи паре,да би би после тобоже ти добила четри пута веће,знај да је превара. Запосли се негде нормално ако ти је до посла,значи уговор и фиксна плата и ћао.
gde god ti traze pare da bi ti dali gomilu para pitaj a sta ce vam moje pare kad vec imate gomilu para da mi date..uzmite od tog novca i za toliko mi manje dajte :D
za neko cudo niko to ne prihvata :mrgreen:
 

Back
Top