Pretnje banovanjem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao, ja sam opet dosla malo :mrgreen:

Da li postoji nacin da moderatori ne prete clanovima banovanjem?

Ne drugoj temi moderator napisao na pravdi boga:

ne meni, ali nebitno

Budi covek, iako si moderator.:lol:

#Hejteri stop....

Treniranje strogoce moze samo da otera ljude.
Bakica Aka Jones Briget?

Mozda se covjek salio. Ne treba sve shvacat ozbiljno. U slucaju da se nije salio u tom slucaju ima opasan problem s necim...
 
Мада, како сазнах малопре, модератор не може да те банује, већ ти даје поен. Када скупиш 3, следи аутоматски бан.

Моје мишљење је да се модератори држе заједно, тако да се ти поени врло лако скупе.
 
Мада, како сазнах малопре, модератор не може да те банује, већ ти даје поен. Када скупиш 3, следи аутоматски бан.

Моје мишљење је да се модератори држе заједно, тако да се ти поени врло лако скупе.
Može da banuje.

banovala sam clanova, ne zna im se broj :lol:
U prošlosti dok si bila neljud. :D
 
Uzgred, postavljač teme aludira na Mitin post upućen meni. Ali ja sam navikao na to od Mite, on je malo poludeo od moći koja mu je data pa piskara jer zna da se posledice ne mogu snositi :D


Znam kako ti je, bioo sam mod xD
Па, ако сте сви били модови, зашто вас чуди такво понашање? ?

Ајде, признајте да сте се и ви курчили, барем на почетку? ?
 
Па, ако сте сви били модови, зашто вас чуди такво понашање? 🤔

Ајде, признајте да сте се и ви курчили, барем на почетку? 😁
Nisam se kurčio i nikada nisam banovao osobu. Jednom sam dao kazneni bod i ništa više od toga. Ovo etiketice što vidiš "Takmičenje, glasanje, tutorijal" i sl. to sam ja predložio i usvojeno je. Itekako sam bio dobar mod i nema ko šta loše da kaže o mom radu. Nisam zloupotrebio "položaj".
 
Па, ако сте сви били модови, зашто вас чуди такво понашање? ?

Ајде, признајте да сте се и ви курчили, барем на почетку? ?
Svako ko se dočepa fotelje prokurči se, znam, bila sam predugo mod na nekom drugom mjestu. Omraženi :D

Nisam se kurčio i nikada nisam banovao osobu. Jednom sam dao kazneni bod i ništa više od toga. Ovo etiketice što vidiš "Takmičenje, glasanje, tutorijal" i sl. to sam ja predložio i usvojeno je. Itekako sam bio dobar mod i nema ko šta loše da kaže o mom radu. Nisam zloupotrebio "položaj".
Haj ne hvali sam sebe :D
 
Nisam se kurčio i nikada nisam banovao osobu. Jednom sam dao kazneni bod i ništa više od toga. Ovo etiketice što vidiš "Takmičenje, glasanje, tutorijal" i sl. to sam ja predložio i usvojeno je. Itekako sam bio dobar mod i nema ko šta loše da kaže o mom radu. Nisam zloupotrebio "položaj".

Их, па какав си то мод, кад ниси никад бановао? 😁

Мислим, шта ће ти моћ, ако је нећеш искористити? 🤔
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top