Presađivanje kose

Ima logike..
Npr kad pisem biznis plan, ako mi proizvod koji prodajem kosta 8e, uz 1e distributivne marze, ispada da zajam koji mogu da dobijem je na nivou 2 kombija pick upa....

A ako napisem 35e set od 3 injekcije, a minimum mora 7 setova, onda mogu da dobijem kredit za 7 slepera i 10 tamica....

Sa tim pocetkom, dalje i da pravis aromaticne sapune da pokrijes osnovno poslovanje imas buducnost, dok sa dva pick upa, 3 nedelje izolacije covida i puko si..
 
1654334469712.png

Mnogo lose
 

Slike pre transplantacije, na dan transplantacije i nedelju dana posle transplantacije. Radio sam kod dr GK
Pogledajte prilog 1316071Pogledajte prilog 1316073Pogledajte prilog 1316076Pogledajte prilog 1316077
dobro došao u klub, vidimo da je doktorica ispravno pratila prirodni smer u kom ti raste kosa a to je iskošeno prema napred. gustina nije neka, ali tako obično rade jer što se gušće sadi manje se graftova prima jer se svaki bori za snabdevenost krvlju pa ne prežive svi.
takav smer kako ti raste kosa inače pruža solidnu pokrivenost, ne zaboravimo da se stara gustina kose ne može postići putem transplantacije, posebno ne putem jedne, već se radi na tome da se stvori iluzija gustine kroz strateško raspoređivanje graftova.
nemoj da se uspaničiš kada dlake uskoro opadnu jer su graftovi koji ih proizvode doživeli stres i ušli u stanje mirovanja. a onda kroz oko tri meseca kreće njihovo buđenje što je jako uzbudljivo za pratiti jer je utisak kao da smo se podmladili...

pa javljaj rezultate, da pratimo situaciju, bitno da si se rešio dubokih zalizaka....
 
dobro došao u klub, vidimo da je doktorica ispravno pratila prirodni smer u kom ti raste kosa a to je iskošeno prema napred. gustina nije neka, ali tako obično rade jer što se gušće sadi manje se graftova prima jer se svaki bori za snabdevenost krvlju pa ne prežive svi.
takav smer kako ti raste kosa inače pruža solidnu pokrivenost, ne zaboravimo da se stara gustina kose ne može postići putem transplantacije, posebno ne putem jedne, već se radi na tome da se stvori iluzija gustine kroz strateško raspoređivanje graftova.
nemoj da se uspaničiš kada dlake uskoro opadnu jer su graftovi koji ih proizvode doživeli stres i ušli u stanje mirovanja. a onda kroz oko tri meseca kreće njihovo buđenje što je jako uzbudljivo za pratiti jer je utisak kao da smo se podmladili...

pa javljaj rezultate, da pratimo situaciju, bitno da si se rešio dubokih zalizaka....
Odmah na prvoj konsultaciji mi je rekla da ne radi velike transplantacije i da je bolje da uradim dve manje. Transplatirano mi je 1700 graftova, sutra idem na prvu kontrolu. Postavljaću ovde rezultate
 

Back
Top