Quantcast

Preporucite mi neki dobar rpg....

Lord Of Midnight

Primećen član
Poruka
882
Ma kakav Gothic 2, Gothic Serijal. Presao sam sve delove (1,2 i 3) dvojka mi je nekako najbolja. Ako hoces da igras Gothic pocni od keca jer se prica nastavlja. 2010 izlazi Gothic 4 jedva cekam. Samo upozoravam te da je na Gothic 1 grafika ocajna jer je veoma stara, ali nemoj da te to zaustavi jer je gameplay neprevazidjen.:grin:

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
nije ni tako ocajna grafika... ja sam relativno skoro igrao keca (i to posle dvojke koja me je naterala da se ne pokajem ni sto sam keca nabvio)... i grafika mi stvarno nije smetala... iako grafika uopste mnogo doprinosi atmosferi, nije i najbitnija za nju... i prvi i drugi deo gothica imaju neki svoj smek koji te tera da se u njih uzivis vise nego u bilo koju igru za high-end kompove.... i stvarno su mi to najbolji rpg-ovi koje sam igrao... i dan danas pamtim kako izgleda okruzenje, putevi kojima se ide... a sa obzirom na to da po pravilu brzo zaboravljam i filmove i igre koje predjem... :)
samo u drugom delu ne daj da te iznervira dosta tezi pocetak koji je mnoge odbio... izbegavaj zverke dok malo ne napredujes u friendly okruzenju, a onda sve postaje.. ne znam- izvrsno :)
gothic 3 nisam igrao jer sam cuo za sve probleme koje pravi, pa sam odlucio da sacekam sve patcheve i malo bolju masinu... i mislim da cu uskoro da je zapocnem- cim zamenim procesor :)
inace gothic 1 je iz 2002, a gothic 2 iz 2003... i obe su za svoje vreme izgledale odlicno i bile vrlo zahtevne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.