preljuba

Kako znaš da je uvek ljubavnica mlađa i to baš duplo? Jesi radila istraživanje? :mrgreen: Evo ja npr. znam lika koji je '76 godište, žena mu je '83 a ljubavnica '72. Znala sam i jednog koji se dugo godina švalerisao sa 14 godina matorijom ženom (ruku na srce, izgledala je kao avion).

Po mom mišljenju ljubavnica nema šta da se brine, ne vara ona nego muž ... da nije našao nju, našao bi neku drugu. Nije se ona udala za ženu pa da brine zbog njenog braka :mrgreen: I ne mora da znači da će se njoj desiti isto, pametna osoba ume da zadrži muža zainteresovanog ili da ga otkači kad primeti da nešto ne štima i da je vara ili da će je prevariti ;)

Ne pričam iz svoje perspektive ili interesa, mene oženjeni ljudi apsolutno ne zanimaju niti su me ikada zanimali, samo mi nije jasno čemu generalizacija :think: Muževi su uvek krivi a žene jadne, dobre i požrtvovane ... kako da ne :D Sto ljudi, sto ćudi, ima i groznih muževa i groznih žena ali me niko neće ubediti da je moguće da muž dugo ima aferu a da žena ne sazna, dok je svi okolo žale. Možda ne može da spreči muža da to uradi ali može da sazna i da se razvede (ili pridruži :lol:) ... sad što mnogi idu linijom manjeg otpora, sumnjaju a neće da provere, to je druga priča.

u vise od 90% slucajeva ako varas trazis mladju
zenama u godinama je lakse da se tese kako se nekada desi i da je ljubavnica starija od zene
desava se, naravno, ali 1 od 10
 
u vise od 90% slucajeva ako varas trazis mladju
zenama u godinama je lakse da se tese kako se nekada desi i da je ljubavnica starija od zene
desava se, naravno, ali 1 od 10

Kojim ženama u godinama? Imam cele 23 i nisam ničija žena niti planiram da budem u skorije vreme ... samo u tu statistiku nešto ne verujem :lol: Žene su generalno mlađe od muža, verovatno samim tim i švalerke su verovatno u proseku mlađe od muškaraca sa kojima su ali nisam sigurna da svako ko želi ko zna koliko mlađu od žene uspe i da je nađe ... jedno su želje a drugo mogućnosti pa muževi kojima je dosadno u braku uglavnom, sudeći po ljudima koje znam, završe sa ne preterano mlađim i po bilo čemu kvalitetnijim osobama od sopstvene žene. Promena je promena :lol: :lol: :lol:
 
Kod mene to ne funkcionishe,mislim to s preljubom,ako me devojka prevari to je to,zavrsili smo,jer ja uvek polazim od sebe i nema onog razidjemo se pa se posle ponovo smuvamo,to su priche za malu decu.

Sto se tice uloge zene u porodici je da vodi brigu o deci i muzu da daje ljubavi koliko je to moguce,a
muskarac da bude zahvalan i da joj skine zvezde s neba...znaci treba da bude obostrano,samo se zna
da zena treba da daje prvenstveno emotivno u odnosu na muskarca...
 
Kod mene to ne funkcionishe,mislim to s preljubom,ako me devojka prevari to je to,zavrsili smo,jer ja uvek polazim od sebe i nema onog razidjemo se pa se posle ponovo smuvamo,to su priche za malu decu.

Sto se tice uloge zene u porodici je da vodi brigu o deci i muzu da daje ljubavi koliko je to moguce,a
muskarac da bude zahvalan i da joj skine zvezde s neba...znaci treba da bude obostrano,samo se zna
da zena treba da daje prvenstveno emotivno u odnosu na muskarca...


Zavisi da li je muskarac vredan takve zene.Nisu sve zene iste a ni muskarci.ne bih se slozila sa tobom.Poverenje i takva bliskost gde zena daje sebi prvenstvo u emotivnom odnosu treba debelo da se zasluzi.
 

Back
Top