Predsednik Ukrajine doživeo saobraćajnu nezgodu, na lice mesta odmah došla hitna pomoć i vatrogasci (Video)

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.332
Pogotovu predsednicke kolone. :lol:
Svašta je moguće. Evo sad sam negde pročitao da je i Putin nedavno imao napad, i to izgleda ozbiljniji. Navodno je bačena eksplozivna naprava na njegov auto, ali je očigledno dobro blindiran pa Putinu nije bilo ništa.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.199
Svašta je moguće. Evo sad sam negde pročitao da je i Putin nedavno imao napad, i to izgleda ozbiljniji. Navodno je bačena eksplozivna naprava na njegov auto, ali je očigledno dobro blindiran pa Putinu nije bilo ništa.
Hebes predsednika na kojeg nije izveden bar jedan atentat. :lol:

Poruka
8.344
Pa koliko se sećam,da ne guglujem,Bagzi je tada presekao kolonu i udario u vozilo iz pratnje.
Radikali su tada vikali da je sve to izrežirano,čak i Đinđić nije mislio da je to ozbiljno,nije znao skim ima posla.
Bagzija ladno pustili i kad ono posle,jbg...
Eh, pa znao je i on kakvo cveće raste u JSO, njih je o Sloba držao na debelom lancu pomoću DB, ali kad je Legija 5. oktobra na bojnom polju prelomio i promenio stranu, sve je to zaboravljeno, pa cvećke puštene s lanca, da se brinu same o sebi, pa posle im stigli glasovi da se izvesna dama interesuje za njih i da hoće da ih stražarno sprovede u Holandiju…

Poslednja izmena:
Poruka
8.344
Uspela provokacija dlugomire, samo sa nam se neko upeca…

Poruka
8.344
Pogotovu predsednicke kolone. :lol:
More, da su Rusi hteli da ga ubiju Kinžali bi rešetali po Kijevu, pa ili bi uspeli ili bi ga saterali u najdublji bunker, kao da i nije baš na spisku ciljeva. Da jeste, moglo je nešto hipersonično sa od 10-20kt da ga iznenadi na onoj smotri u Izjumu.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.023
podseti me na Đinđića,posle prvog sudara kod hale limes,isto su radikali i rusoguuzoljupci vikali izrežirano...

Товарш презђент ... Зеленскиј имал саобраћоовку. Бајдеб

Что ... Уже пјађ минут до палтараночју Путин

@комшија

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.