Predsednik Tadić se ne izjašnjava...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a evo sta kaze novinar milovan brkic ko je boris tadic - istinita biografija borisa tadica

Boris Tadic je roden 15 januara 1958 godine u Sarajevu (BiH) od oca Ljube Tadica i majke Nevenke Francetic. Kasnije je ovaj detalj, da mu je majka iz ustaske porodice Francetica, promenjen od strane bezbednosnih sluzbi, za koje je Boris radi(o) u Kicanovic, cijih je 5 brace ubijeno u cetnicima, da bi Boris bio prihvatljiviji za inace naivan Srpski narod. Ima i rodenu sestru Vijeru.
Otac Borisa Tadica je iz rata izasao sa cinom kapetana OZNe, a kao provereni izdajnik Srpskog naroda (od pocetka se deklarisao kao crnogorac), koji je sejao smrt medu Srbima Pivljanskog kraja, nosilac "partizanske spomenice" uskoro dobija i cin pukovnika OZNe! Kao dokazani mrzitelj svega Srpskog, Ljuba se zeni sa Nevenkom Francetic, sto je u to vreme bilo ne samo pozeljno, nego i vrlo korisno, jer se na taj nacin sirilo "bratstvo-jedinstvo" i ljudima iz mesovitih brakova u to vreme (kao u ostalom i dansa u Srbiji, kojom vlada Boris Tadic) su se spustale stepenice koje vode ka vrhu. Drug Ljuba se povlaci iz Sarajeva u Beograd, gde ga salju da ucestvuje u pisanju novog programa partije (KPJ). Po uspesnom zavrsetku pisanja novog programa, a na preporuku drugova Edvarda Kardelja i Veljka Vlahovica, Ljuba postaje redovan professor filozofije, politike i prava (kasnije preinaceno u sociologija) na filozofskom fakultetu u Beogradu. Zena mu Nevenka se zaposljava kao neuropsihijatar u Palmoticevoj ulici u Beogradu. Mladog Borisa upisuju u skolu Pero Popovic Aga (sadasnja Mika Alas) u Gospodar Jovanovoj ulici u Beogradu. Boris je zbog svoje inteligencije (IQ mu je samo 89) od pocetka imao problema sa skolom. Zbog problema sa fizickim zdravljem, on taj svoj urodeni problem sa inteligencijom (nasledni?) na zalost nikada nije uspeo da kompenzuje na polju sporta. Kao dete veoma uticajnih roditelja, mladi Boris se upisuje u Prvu musku gimnaziju "Mose Pijade" i tu se desava nesto, sto ce imati dalekosezne posledice ne samo za Borisa, vec i za celi Srpski narod. U njegov razred dolazi mladi i zgodni Nebojsa Krstic u koga se doticni Boris Tadic zaljubljuje. U pocetku je to bilo normalno druzenje, ali zbog svojih biseksualnih sklonosti, Boris se zaljubljuje u svog najboljeg druga, koji sa svoje strane ne ostaje ravnodusan i njih dvojica stupaju u homoseksualnu vezu. U trecem razredu gimnazije, tetkica zatice Borisa kako radi felacio Nebojsi i sokirana, to javlja direktoru Prve muske gimnazije "Mosa Pijade".

Direktor, inace saradnik vojne obavestajne sluzbe KOS zabranjuje tetkici da o tome bilo sta prica zbog uticaja Borisovih roditelja, dok istovremeno to prijavljuje svojim nadredjenima u KOSu. Oni su odmah prepoznali potencijal I sa kompromitujucim informacijama po Borisa sa lakocom ga vrbuju da radi za njih. Jedan od prvih zada saradnika (tako su se u to vreme zvali zbirovi) je bio da spijunira svoje roditelje, u prvom redu oca Ljubu, koji se u to vreme intenzivno vidjao sa "disidentima" Zagorkom Golubovic, Dragoljubom Micunovicem, Nebojsom Popovim itd., jednom recju sa poznatim komunjarskim i anti Srpskim sljamom.

Agenti KOSa savetuju Borisu da pro forme nadje neku devojku, jer ce se price o njegovim sklonostima prosiriti i na taj nacin upropastiti planove, koje je za njega imala sluzba. Posto je on bio potpuno nezainteresovan za suprotni pol, oni mu nabacuju cerku poznatog Politikonog sportskog novinara Olgicu S., kasnije diplomiranu pravnicu. Oni se kao "zabavljaju" i to je Jedna jedina devojka, koju je BBT imao do svoje zenidbe sa Veselinkom.

"Veselom" Zastavnikovic, revolucionarkom iz Osjeka. Do zenidbe sa Veselom dolazi iz dva razloga. Prvi je sto je voljeni N. Krstic postao zvezda SFRJ kao pevac obskurne grupe "Idoli". Nebojsa je imao mnogo manje zelje za vezom sa istim polom od BBTa i pokusao je da se distancira od doticnog pesmom "Retko te vidjam sa devojkama" koja je napisana bas o Borisu. Razocaranog Borisa agenti KOSa upoznaju sa Veselom. Pravi cilj im je medutim da ga preko Vesele ubace u "revolucionarnu grupu" na Crvenom univerzitetu. Vesela je Izabrana kao potpuno aseksualna osoba i u tom pogledu idealna zena biseksualnom Borisu. I ako 3 godine starija od Borisa, ova najradikalnija Pripadnica "Crvenog univerziteta Karl Marks", Vesela je bila nevina do svog "slucajnog" upoznavanja sa Borisom.

Vesela je odusevljena sa svojim deckom i upoznaje ga sa Vladom "Revolucijom" Mijanovicem, Pavluskom Imsirovicem i ostalim komuncima. Oni ni ne sanjaju da je medu njima informator KOSa koji je do tada uspesno "bezbednosno obradio" i sopstvene roditelje, do mere da su mu oca Ljubu suspendovali sa Filozofskog fakulteta. Na nagovor KOSovog oficira, Boris radikalizuje svoj polozaj napustajuci stan svojih roditelja, i sa svojom novopecenom zenom iznajmljuje stan u ulici Koce Kapetana broj 47 koji mu "nalazi" KOS, napunjen naravno mikrofonima! Naravno da novopeceni par nije imao novca, jer je glupi i lenji Boris bio nesposoban da zaradi isti, pa su na sumu, koju je Boris dobijao od KOSa morali da se dovijaju. Tako dolaze na ideju da zapocnu svoj biznis i to sa pravljenjem I prodajom lutkica. Naravno da je taj prvi buznis buduceg predsednika propao, jer je lutkice, koje je pravila Vesela morao da prodaju on sam. Zahvaljujuci njegovim infonformacijam a, dostavljenim svojim sefovima, cela grupa, ukljucujuci tu i sopstvenu suprugu Veselu, biva uhapsena. Za vreme hapsenja, Boris je bio sa svojim "prijateljom" Nebojsom Krsticem na krstarenju plavim Jadranom, medutim da ne bi doslo do provale, sefovi zovu Borisa da hitno dodje nazad u Beograd, gde onda biva uhapsen i osuden na 45 dana Padinjaka zbog njegovog "protestvovanja" zbog hapsenja njegove zene i njenih revolucionarnih kompanjona.

Boris Tadic ubrzo posle ovoga (1985) odlazi na odsluzenje vojnog roka u Sarajevo, gde po prvi put dozivljava nervni slom I time otpocinje javna manifestacija njegovog poremecenog mentalnog zdravlja. Sefovi KOSa ovo vesto prikivaju, a mama Nevenka preuzima na sebe lecenje jakim lekovima svoga mezimca. Videvsi da od para koje je kao dousnik KOSa dobijao, nije moguce da zivi, u situaciji kada se komunizam poceo da urusava sirom sveta, Boris se obraca svom tati, koji je u meduvremenu postao vazna figura nove politicke stvarnosti u Srbiji. Kao suosnivac DS i licni prijatelj zemljaka I "jahaca popova" D.Micunovica, tata Ljuba bez problema ubacuje svoga sina u novoosnovanu stranku. Boris nema problema ni sa svojim staresinama iz KOSa, koji su i sami zeleli da ubace svog coveka u jednu od najvecih Opozicionih stranaka. Boris postaje sekretar glavnog odbora, a potom i Podpredsednik Izvrsnog odbora DSa. Privatni zivot Borisa je takode poceo da se menja. Zbog poznatih dogadjaja 90tih, sa ostrva se vraca u Beograd i njegov "prijatelj" N. Krstic, gde je kao doktor, lecio ustase. Sa druge strane i porodica (koja nikada nije volela Veselu) i novi predsednik stranke Z. Djindjic vrse pritisak na Borisa da se ratosilja Veselinke.

Boris je naravno morao da pita i gazde iz KOSa koji su shvatili da im Veselinka vise ne treba i da ce njihov sticenik napraviti mnogo bolju karijeru sa nekom zgodnijom I manje kompromitovanom zenom. Osim toga i sama Vesela vise nije imala iluzija o svom braku. Mentalni problemi njenog supruga sve vise su dolazili do izrazaja. Njen muz je sve vise ispoljavao svoj psihopatski karakter kroz premlacivanje svoje supruge. Osim toga, sve manje je krio pred zenom prirodu svoje veze sa N.Krsticem. Shvativsi da je svoje najbolje godine provela uz psihopatu, koji je odrzavao protivprirodne odnose sa svojim 'najboljim" drugom i na sve to saradnika KOSa, koji je ne samo otkucavao svoju zenu I njene prijetelje, vec i doveo do njihovog hapsenja, ova zena biva potpuno zgadjena svime i odlazi u manastir gde nalazi svoj
dusevni mir I postaje kaludjerica. Sada su konacno otvoreni svi putevi meteorskom usponu Borisa Tadica!"

http://www.milosevic-discussion.com/viewtopic.php?f=6&t=5557
 
Ma užas je što oni hoće da PALE SRPSKU ZASTAVU, a traže prava u Srbiji... A zbog paljenja američkih, hapse naše ljude...

http://belgradepride.blog.rs/blog/b...nje-zastave-srbije-pre-pocetka-povorke-ponosa


Opaaaaaaaaa!!

E,pa prijatelju bice zesceg tepanja!

Vidi ti tu fukarsku buljasku bolumentu,da ih gazda Soros nije naucio tome!:evil::evil::evil:

Pa neka idu u Ameriku,pa neka tamo pale amersku zastavu,mamicu im.......:evil::evil:


E,pa rodjace,nece moci!!!Ima da pojedu takve batine!!!

Pih!!!! Mamu im maminu..........!!!!:evil::evil:
 
Znate ko je dao Borisu Tadicu nadimak "BARBIKA" ? Zoran Djindjic posto je cuo da je Nebojsa Krstic njemu spevao pesmu Retko te vidjam s devojkama

Retko te vidjam sa devojkama
A vidjam te svaki dan
Retko te vidjam sa devojkama
Ipak nikad nisi sam

Oko tebe su decaci
Fini su al' ipak znaj
Glasine se brzo sire
A kad puknu tu je kraj

Retko me vidjas sa devojkama
A vidas me svaki dan
Retko me vidjas sa devojkama
Ipak nikad nisam sam

Devojke su meni drage
Volim ih al' ipak znaj
Snalazim se tesko s' njima
Jedan susret tu je kraj

Veruj mi
Veruj mi

Retko te vidjam sa devojkama
A vidjam te svaki dan
Retko te vidjam sa devojkama
Ipak nikada nisi sam

Oko tebe su decaci
Fini su al' ipak znaj
Glasine se brzo sire
A kad puknu tu je kraj

Veruj mi
Veruj mi



Da nije ovo Tadic?





:hahaha:
 
Nadam se da će subota doneti jednu pametnu odluku, a to je da se ovaj užas zabrani, da nedelja osvane mirna, bez krvi, paljenja zastava, hapšenja i uništavanja Beograda... Bože, daj malo mozga ovom nesrećnom narodu i njihovim glupim vladarima.
Sasvim se slazem. Samo smatram da i pravoslavci i nacionalisti koji budu pokusavali da razbiju skup, treba da vode racuna o svom ponasanju. Prvo, jer smo mi Srbi gospoda. Drugo, jer bi eventualnim prostaklucima i nasiljem samo dali slagvort medijima koji kontrolisu Sorosi i ostali olosi, bilo da su ti mediji domaci ili strani...
 
Svi imaju mišljenje o Paradi ponosa, osim predsednika

Šef države upadljivo ćuti i ne odgovara na svakodnevne apele i kritike koje na tu temu stižu srpskim vlastima i njemu lično od domaće javnosti i međunarodnih institucija...
O predstojećoj „Povorci ponosa“ svi građani Srbije su već odavno formirali mišljenje. Gej parada je oštro podelila srpsko društvo – političare, umetnike, radnike, studente, prodavce na pijacama... Međutim, jasan stav o događaju koji, prema rečima ministra policije Ivice Dačića predstavlja jedan od najvećih bezbednosnih izazova za Beograd i Srbiju, do danas nismo čuli od prvog čoveka države – predsednika Borisa Tadića.

TIŠINA - Ne računajući šturo saopštenje koje su novinari „iskamčili“ iz Tadićevog kabineta – da je „predsednik svoj stav već pokazao kada je potpisao Zakon o borbi protiv diskriminacije – šef države upadljivo ćuti i ne odgovara na svakodnevne apele i kritike koje na tu temu stižu srpskim vlastima i njemu lično od domaće javnosti i međunarodnih institucija.
Bilo kako bilo, uprkos otvorenim pretnjama i najavi desničarskog Pokreta 1389 da će ipak održati svoj skup, Parada ponosa, zakazana za nedelju 20 septembra u 11 sati, neće biti otkazana. Organizatori Parade očekuju oko 500 učesnika koji će sa Platoa prošetati Trgom republike i Knez Mihailovom ulicom.
Iako policija nije dozvolila okupljanje članova Pokreta 1389, oni neće odustati od skupa pod nazivom „Apsolutno nenasilna svenarodna srpska žurka seksualno nedevijantnih”, koji bi trebalo da se završi neposredno pred početak Parade ponosa. Sa druge strane, organizatori Parade ponosa računaju na jako obezbeđenje policije i najavljuju rigoroznu kontrolu svih učesnika Parade.
- Učesnike će na ulazu pretresati policija i aktivisti Parade. Oni koji prođu kontrolu imaće posebna obeležja. Dolazak i odlazak su najkritičniji, pa savetujemo učesnicima da ne dolaze na kratko, već da sve vreme budu tu - kaže Milica Đorđević, članica Organizacionog odbora Parade ponosa.
Organizatori su još jednom poručili da Parada nije provokacija, već promocija prava na različitost, toleranciju i zabranu diskriminacije. Povorka će imati tri dela, a organizatori najavljuju i učešće pristalica iz inostranstva


---------------------------


Moderacijo, ne zatvaraj, ovo nije pederska, već politička tema... Ajde, čik ostavite ako smete :)

on ce svoj stav izneti javno obracajuci se paraderima na chelu povorke:super:
 
Sasvim se slazem. Samo smatram da i pravoslavci i nacionalisti koji budu pokusavali da razbiju skup, treba da vode racuna o svom ponasanju. Prvo, jer smo mi Srbi gospoda. Drugo, jer bi eventualnim prostaklucima i nasiljem samo dali slagvort medijima koji kontrolisu Sorosi i ostali olosi, bilo da su ti mediji domaci ili strani...

A pazi, bilo bi dobro da se oduzmu ovi... Gospoda, je l'.
Da naprave njesra i onda da se i njihova pesmica završi. :worth:
 
tacno u pravu si. nije odmah nego malo kasnije. taj detalj iz biografije sam zaboravio ali sam procitao tako da znam da si u pravu .

znam takodje da joj je tadic i ostavio stan u kojem su ziveli. to je humano od njega . mada sta je to za njega on ima stotine miliona na racunima u inostranstvu.

Odakle mu pare na računima? Daj dokaži da ima i častim te :D
Pet godina kasnije nije malo a takođe si zaboravio da spomeneš da su bili najbolji prijatelji i posle razvoda ;) Ostavio joj je stan kod Starog Merkatora, tamo je prvo bio njen tata, on je sad umro pa su tu bili njeni prijatelji a valjda se i ona vratila ...
 
Изем ти Председника који је оставио сопствену жену...како ли ће тек да брине о народу...:lol:
мада какво је расположење код Срба, када би ухватили БоТу у новој превари, 40 посто Србије би му честитало речима- Алал му вера, још може ! :roll:
 
Opstala pederska tema na PDF politika skoro čuku vremena, baš čudno. Dakle, Tadić će da pobegne preko, kao za vreme molebana. Pa praktičan čovek, nema šta. Nego, koje su sad popularne patike među omladinom i gde ima da se kupe u centru BG-a?

Хеј тебра.
Батали тене.
Држи се ближе некој златари.
Практичније је:per:
Мислим, овај да ....чуваш од...хулигана:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top