Prednosti vase vere

Svako moze biti zrtva terorista ili nekog manijaka psihopate itd

Ne razumes sta znaci imati Bozju zastitu...
Bog nam daje vecni zivot.
Проблем је што ја не знам за случај да је неки православац или католик, напао на неку цркву и осуо паљбу, а њихов број је многоструко већи.
 
Проблем је што ја не знам за случај да је неки православац или католик, напао на неку цркву и осуо паљбу, а њихов број је многоструко већи.
Pune su novine takvih slucajeva
Ako cemo statistiku
u Srbiji svaka treca zena je zlostavljana - to sto je prijavljeno
i koje su vere ti koji zlostavljaju zene
Svaki dan citamo u novinama ubio zenu itd...
Eto to je ta vera
Samo na papiru
a ovamo nasilje na delu.
A kada je neko psihicki bolestan - skrenuo
on i ne zna sta radi moguce je da takvi ucine ubistva
samoubistva
kao sto je svaki masovni ubica psihicki bolestan
u tim slucajevima bolesti vera ne moze pomoci
niti ista znaci

prednosti vere su mnogi kada je covek psihicki zdrav
 
Poslednja izmena:
Aha. Imaš zaštitu koja ne radi sad, nego veruješ da će raditi posle. Pa tako kaži. Znači sada nemaš zaštitu.
Ne nego imam zastitu sada.
I vecni zivot u buducnosti.

A sta ti imas od svoje vere osim sto si cangrizava volis da se svadjas i da napadas tudju veru.

Ili ti je pogresna vera ili je nemas
Samo oni koji nemaju svoju veru i koji je ne cene napadaju tudju.
 
Pa malo pre si rekla da svako može stradati u terorističkom napadu i da zaštita tu ne radi. Čak ni u jehovinoj kući. Daj se dogovori jel zaštita radi il ne radi.


Zeno pisi o svojoj veri to je tema
ja pisem o svojoj i o prednosti moje vere
Ja sam ti lepo rekla da imam zastutu od Boga :)
Sveti duh
mir ljubav pravednost
put istine
a ti
ako nemas svoju veru nadji je
vidim imas nemir pa napadas tudju veru
 
Poslednja izmena od moderatora:
A sta ti imas od svoje vere osim sto si cangrizava volis da se svadjas i da napadas tudju veru.

Ili ti je pogresna vera ili je nemas
Samo oni koji nemaju svoju veru i koji je ne cene napadaju tudju.
Pa što te mučenu jehova ne zaštiti od mene?
Ne znam kako ima srca da te gleda kako te mučim. A samo jedan osigurač treba da pokvari.. šta je to za njega..

Jel ti vidiš da i ti napadaš moju veru. Negiraš je i vređaš me.

A ja ti samo objašnjavam kako zaštita funkcioniše sada. Mada bi ti pre pomislila da te demoni nagovaraju da ne odeš na sastanak nego da je to intuicija. Ne vredi..
 
Pa stiti me.
ne dotice me to sta ti pises
prestani da vredjas tudju veru pisi o svojoj ako je imas
Eto. Što se onda buniš ako te ne dotiče i odakle ti dolazi potreba da me vređaš?

Pišemo sve vreme o ver, ako nisi primetila. O tome šta vera jeste i šta nije. Samo tebi neke činjenice smetaju, pa sam ti ja kriva.
 
Проблем је што ја не знам за случај да је неки православац или католик, напао на неку цркву и осуо паљбу, а њихов број је многоструко већи.
Probajte da proglasite za otpadnike one koji ne dolaze redovno na liturgiju i koji gledaju neprimerene sadržaje na internetu i naće se neki ludak da zapuca u crkvi.
Neko se lud rodio a nekoga naprave ludim.
 
Zeno pisi o svojoj veri to je tema
ja pisem o svojoj i o prednosti moje vere
Ja sam ti lepo rekla da imam zastutu od Boga :)
Sveti duh
mir ljubav pravednost
put istine
a ti
ako nemas svoju veru nadji je
vidim imas nemir pa napadas tudju veru
Ja ne mogu da kažem da moja vera ima prednosti u odnosu na bilo čiju veru. Meni je to besmisleno. Vera je vera. Ne mogu ni da je nazovem mojom. Nisam joj vlasnik.

Mogu da pišem o tome kakva je prednost oslanjati se na veru u odnosu na oslanjane na uverenja, ubeđenja. I o tome i pišem.
 
Вером приведе Авраам Исака кад би кушан, и јединороднога приношаше, пошто беше примио обећање,
11:18 У коме беше казано: У Исаку назваће ти се семе;
11:19 Помисливши да је Бог кадар и из мртвих васкрснути; зато га и узе за прилику.
 
Filipljanima 4:6,7


6 Ne brinite se ni za šta, nego u svemu molitvom i usrdnim moljenjem iznesite svoje molbe Bogu, a uz to mu i zahvaljujte.
7 I Božji mir koji prevazilazi ono što čovek može razumeti čuvaće vaše srce i vaš um preko Hrista Isusa.

Luka 11:13


13 Dakle, ako vi, iako ste grešni, dajete svojoj deci dobre darove,
koliko će više Otac koji je na nebu dati svetog duha onima koji ga mole za to!“

Jakov 1:5,6



5 Ako nekom od vas nedostaje mudrosti, neka je traži od Boga i on će mu je dati. Naime, Bog svima daje velikodušno i bez prekoravanja
6 Ali neka traži s verom, nimalo ne sumnjajući, jer je onaj koji sumnja kao morski talas koji vetar podiže i nosi.
 

Back
Top