PREDLOG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krvolok

Poznat
Poruka
8.273
'ajde da se ukinu ili zaključaju sve, ali baš, baš SVE teme, forumi i podforumi, koji samo nepotrebno zauzimaju prostor koji se može lepo i KORISNO upotrebiti za reklamere, sponzore i ostale PROFITABILNE korrisnike na ovom sajtu, ako se ne varam, sa 3.000.000 članova i 160.000.000 poseta, važi ?!? :-D
 
Крстарица (www.krstarica.com) је најпосећенији сајт у Србији, најпознатији домаћи интернет бренд и један од водећих интернет провајдера у земљи. Седиште фирме је у Београду, у Србији.

Циљ Крстарице је да повеже и зближи људе, буде лака и једноставна за коришћење и онима који први пут улазе у свет интернета, обједини и својим корисницима увек понуди оно најбоље на интернету, како би максимално задовољила њихове жеље и потребе.

Крстарица пружа најбољи интернет доживљај!

Fak jea! ;)
 
'ajde da se ukinu ili zaključaju sve, ali baš, baš SVE teme, forumi i podforumi, koji samo nepotrebno zauzimaju prostor koji se može lepo i KORISNO upotrebiti za reklamere, sponzore i ostale PROFITABILNE korrisnike na ovom sajtu, ako se ne varam, sa 3.000.000 članova i 160.000.000 poseta, važi ?!? :-D

Kao na primer...?
 
Molim te da sledeci put ovakvi komentari idu u Primedbe.
LM Pochela sam da zakljuchavam teme,jer ste preterali sa chatom na mnogim. Ne razumem zashto je toliko teshko preusmeriti razgovor na topic koji je za to predvidjen,vec me primoravate da zatvaram teme,jer ce mi vechnost trebati da ih ochistim... i shto ja vishe chistim,vi ih vishe spamujete.... Ne znam koliko znate,ali uvedeni su kazneni poeni,na osnovu koga svaki mod mozhe da vam dodeli crveni karton i banuje vas,dakle SVAKI moderator,sa bilo kog podforuma.. ja samo pokushavam da nas poshtedim te neprijatnosti,a istina je da je kriterijum zaista postao oshtriji nego do sada.... i sama sam dovedena u situaciju da nadgledaju pomno moj posao ovde i ako ja vas ne opomenem i ne ochistim teme,oni ce opomenuti mene,eventualno me zameniti...
Pa ako je to cilj....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top