Predlog za Spaniju

biloko2009

Početnik
Poruka
22
Molim ljude za pomoc pri odabiru mesta letovanja i sve citam neke lose kritike a bas mi se ide, pa ako ima neko strpljenja ko je bio tamo da mi pomogne. Cujem da su veliki problem pijani Englezi i Nemci. Nisam cuo da je neko imao ozbiljniji sukob sa njima, ali to sto urlaju celu noc je dovoljno. Ima li neki grad gde je taj problem manje izrazen ??? Mislio sam u Palmu ali nema aranzmana za bas taj grad, a ostali na Mallorci su najocrnjeniji u komentarima. Saveti, pomoc, utisci...sve je dobrodoslo
 
Molim ljude za pomoc pri odabiru mesta letovanja i sve citam neke lose kritike a bas mi se ide, pa ako ima neko strpljenja ko je bio tamo da mi pomogne. Cujem da su veliki problem pijani Englezi i Nemci. Nisam cuo da je neko imao ozbiljniji sukob sa njima, ali to sto urlaju celu noc je dovoljno. Ima li neki grad gde je taj problem manje izrazen ??? Mislio sam u Palmu ali nema aranzmana za bas taj grad, a ostali na Mallorci su najocrnjeniji u komentarima. Saveti, pomoc, utisci...sve je dobrodoslo

Ja sam bio u Spaniji samo u Ljoret de Maru (bas da spavam) i nisam imao nikakvih problema sa pijanim Englezima i Nemcima, jedino me je neka pijana Svedjanka smarala oko 3 ujutro dok sam se vracao iz diskoteke sa ekipom, ona verovatno isla iz nekog paba :D Inace bilo je Engleza na plazi, po danu, i skroz su ok momci, bar koliko sam ja uspeo da vidim.

Inace Ljoret mi je skroz opusteno mesto, mali grad na obali, hoteli jeftini (a dobri), dobre diskoteke, ima i dosta pubova, ima i Burger King, Barselona je blizu, ok shopping, vutru ne moras ni traziti prodavci sami nude :D Ma opustencija, sigurno cu otici ponovo. Eto, ako te zanima jos nesto pitaj :ok:
 
pa cela majorka ti je vise nemacka nego spanija, baleari u opste :) mada vise zbog penzisa, ali u letnjoj sezoni u bilo koje turisticko mesto u spaniji da odes bice krcato, posebno sto arapi sad divljaju pa je ovde sezona daleko iznad ocekivanja, i to pre samog leta...
 
Ja sam bio u Spaniji samo u Ljoret de Maru (bas da spavam) i nisam imao nikakvih problema sa pijanim Englezima i Nemcima, jedino me je neka pijana Svedjanka smarala oko 3 ujutro dok sam se vracao iz diskoteke sa ekipom, ona verovatno isla iz nekog paba :D Inace bilo je Engleza na plazi, po danu, i skroz su ok momci, bar koliko sam ja uspeo da vidim.

Inace Ljoret mi je skroz opusteno mesto, mali grad na obali, hoteli jeftini (a dobri), dobre diskoteke, ima i dosta pubova, ima i Burger King, Barselona je blizu, ok shopping, vutru ne moras ni traziti prodavci sami nude :D Ma opustencija, sigurno cu otici ponovo. Eto, ako te zanima jos nesto pitaj :ok:

Bila sam proslo leto i imam isto misljenje:) Prelep gradic, nisam imala problema sa spavanjem jer toliko toga ima da se obidje i toliko se izmoris ako hoces sve da vidis da na kraju mozes samo da padnes u "komu" od spavanja :hahaha: Grad nije ni malo dosadan - non stop je zivo, a za nekih 10,15 min autobusom si u svim okolnim mestima i gradicima za cenu od 1,5 eur. Barselona je na sat vremena busom od Ljoreta, pa je obavezno otici barem 2 puta do prelepe Barse. Sto se tice cele Costa Brave ubedljivo najbolje mesto je Lloret de mar jer ima sve sto treba da ima od plaze do nocnog provoda. Tossa je lepo mestasce ( ima lepu tvrdjavu), ali da odes jednom preko dana, inace je mnogo dosadno za ceo odmor. Blanes je luka i ima velike plaze, ali je to mesto iskljucivo za penzionere, a njih ima i najvise tamo;)- preporucujem Blanes isto na jedan dan za 1,5 eur busom, kao i Tossu. Izbegavaj Santa Suzanu, Margaret de mar i ostala mestasca jer ces se osecati kao da si u pustinji, a do plaze da dodjes moras preci prugu :think:. Uostalom sve to mozes videti iz voza, ako se uputis u Barselonu solo. Moja preporuka je Ljoret :ok:
 

Back
Top