Predlog za forumske teme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hari Poter

Zainteresovan član
Poruka
209
Predlažem da postavljač teme sam uređuje svoju temu.
Postavljaču jeste u interesu da sa svoje teme skloni spam i trolovanje, i da je vodi u željenom smeru.

Komplikovano, a često i nedosledno, je da postavljač teme juri moda (koji upravo kuva ručak) i prijavljuje "odstupanje od teme" iliti trolovanje.
Mod ovlaš pogleda i kazni oboje, i trolera i onoga ko je prijavio, jer, citiram je: "za svađu je potrebno dvoje".

Postavljaču je u interesu da tema ide u dobrom smeru. Smer razgovora najboje razume postavljač.
Postavljač bi bio najbolji urednik svoje teme.
 
Upvote 0
Neizvodljivo? Tehnički neizvodljivo, ili na drugi način neizvodljivo?
Na mojoj novoj temi ima preko trideset postova. Od trideset napisanih ukupno 2 (dva) posta nisu od postavljača ili modova.
Da li je sama tema lepak za modove, ili ih moj avatar privlači, ne znam. Možda su željni razgovora sa nekim civilom?
Kada bi njih uklonio, iako većinom troluju i promašuju temu, ostao bi skoro monolog.
Pita li neko zašto se to desilo?

Naivna je poštapalica "ma šta ti vazda filozofiraš, ima neko o tome brine".
"Neko" je mitsko bice, zamišljeni subjekt od koga očekujemo da uradi ono za šta nemamo hrabrosti da uradimo.
Ili nemamo ovlašćenja? :think:

Zato mislim da bi bilo dobro da svaki postavljač teme sam uređuje svoju temu.
 
Neizvodljivo? Tehnički neizvodljivo, ili na drugi način neizvodljivo?
Na mojoj novoj temi ima preko trideset postova. Od trideset napisanih ukupno 2 (dva) posta nisu od postavljača ili modova.
Da li je sama tema lepak za modove, ili ih moj avatar privlači, ne znam. Možda su željni razgovora sa nekim civilom?
Kada bi njih uklonio, iako većinom troluju i promašuju temu, ostao bi skoro monolog.
Pita li neko zašto se to desilo?

Naivna je poštapalica "ma šta ti vazda filozofiraš, ima neko o tome brine".
"Neko" je mitsko bice, zamišljeni subjekt od koga očekujemo da uradi ono za šta nemamo hrabrosti da uradimo.
Ili nemamo ovlašćenja? :think:

Zato mislim da bi bilo dobro da svaki postavljač teme sam uređuje svoju temu.
Moderatori su članovi kao i svi drugi,imaju ista prava da postuju na temi koja im se učini zanimljivom. Nit smo mi u ratu, nit ste vi civili, otkud tako naopako gledanje na stvari? To što imam opciju da brišem vređanje, ne menja moj stav , isto bih prijavljivala postove koji vređaju ili uništavaju temu, u čemu je problem?
 
Naravno da su dobrodošli, pobogu.
Svakom autoru teme puno znače komentari.
Problem je kada neki od komentara preti zaključavanjem teme bez da je razumela ni prethodni ni uvodni post.
Njeno nerazumevanje napisanog je razlog za zaključavanje teme?
Dobre teme - magneta za modove.

Zato sebe nazivam civilom.
Nije ovde reč o brisanju vređanja - brisanje vređanja je ono za šta se (vrlo neuspešno) borim.
Ovde vređanja uopšte nema,
nego ona prosto ne ume da iščita post, i ne razume napisano, i u svojem nerazumevanju vidi opasnost.
Pretpostavlja na šta sam ja u stvari mislio.
Na temi, u postu, javno, preti zaključavanjem.
Izdaleka izgleda kao da vredno odrađuje neki posao.
Ako pogledamo rezultate, plodove tog posla, na filozofiji je još ostao Ljubo, Krstan i moderatori. Kraj!
Od 300 00š postova 299 000 su loše pesme sa youtube.
Po delima poznaćete ih.

Civil. Nemam ovlašćenja.

Ova tema je predlog za praktično prevazlaženje nerazumevanja.
 
Poslednja izmena:
Ajmo malo dobre volje onda, pojasni post ako primetiš da neko zaluta, ne bi trebalo da bude teško, zar ne...
Prirodno sam jednostavan, konkretan, jasan i direktan.
Moram da pričam-polupričam da bih izbegao zonu brisanja.
Ništa nije teško ni nerazumljivo, ako nekoga interesuje blizu je, na jedan klik, ako ne opet lepo.

Uređivati svoju temu ne znači ispravljati samo svoje greške,
nego ukupne, i svoje i tuđe.
Korisno je i vredno. Otud predlog.
 
Prirodno sam jednostavan, konkretan, jasan i direktan.
Moram da pričam-polupričam da bih izbegao zonu brisanja.
Ništa nije teško ni nerazumljivo, ako nekoga interesuje blizu je, na jedan klik, ako ne opet lepo.

Uređivati svoju temu ne znači ispravljati samo svoje greške,
nego ukupne, i svoje i tuđe.
Korisno je i vredno. Otud predlog.
Odlično sam shvatila tvoj predlog i složila se sa njim ali nemamo uslova da tako nešto uradimo, zato sam i rekla da jedino što preostaje da na svojim temama budemo strpljivi i tolernatni, ne razumeju svi i uvek sve napisano na isti način kao autor.
 
Odlično sam shvatila tvoj predlog i složila se sa njim ali nemamo uslova da tako nešto uradimo, zato sam i rekla da jedino što preostaje da na svojim temama budemo strpljivi i tolernatni, ne razumeju svi i uvek sve napisano na isti način kao autor.
Hvala na slaganju sa predlogom.
Tačno je, ne razumeju svi temu onako kako je autor razume.
Problem nastaje kada je naoružana bića ne razumeju - pa je shvate kao pretnju, i tada je oni uređuju i usmeravaju na pogrešnu stranu.
 
Hvala na slaganju sa predlogom.
Tačno je, ne razumeju svi temu onako kako je autor razume.
Problem nastaje kada je naoružana bića ne razumeju - pa je shvate kao pretnju, i tada je oni uređuju i usmeravaju na pogrešnu stranu.
Jedino što mogu da predložim je da reaguješ ako je obrisan neki post za koji smatraš da nije trebalo biti obrisano. Pošalješ pp sa linkom nekome od nas, pa sredimo problem.
 
Predlažem da postavljač teme sam uređuje svoju temu.
Postavljaču jeste u interesu da sa svoje teme skloni spam i trolovanje, i da je vodi u željenom smeru.

Komplikovano, a često i nedosledno, je da postavljač teme juri moda (koji upravo kuva ručak) i prijavljuje "odstupanje od teme" iliti trolovanje.
Mod ovlaš pogleda i kazni oboje, i trolera i onoga ko je prijavio, jer, citiram je: "za svađu je potrebno dvoje".

Postavljaču je u interesu da tema ide u dobrom smeru. Smer razgovora najboje razume postavljač.
Postavljač bi bio najbolji urednik svoje teme.
Pa kako kad se ne slaze s pola forumasa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top