predlog,preporuka,savet..eu..

cora

Početnik
Poruka
22
Pozz svima,imam nemacku vizu D tipa,pa zelim da je iskoristim radi zaposlenja u eu.Ako ima neko neki predlog,neku firmu,neki savet?Inace sam elektroinstalater po struci,ali jedino iskustvo sto imam u tom poslu je elektromontaza.A sto se tice posla koji bih radio,ne bitno je,sve dolazi u obzir.
I molim one koji nemaju sta da rade i dosadjuju se,pa iz tog razloga provociraju i pisu gluposti po forumima,neka se suzdrze komentara!
HVALA
 
mozes u minhenu ima puno nasih koi imaju firme tog tipa netreba ti niko idesu hostelAO oko 12 evra ti je noc . onda posetis restoran gurma koi je blizu trazis dragana valjevca i resis problem svi ali svi nasi firmasi dolaze kod njega na klopu. ako ti treba jos nesto javi se
 
Ja sam voljan ali sam naisao na takvo negostoprimstvo kada ih pitas za posao kao da si mi srce iscupao, ali ti si drugo imas pasos eu to ti je prednost ja nisam imao nikog kupio kartu seo na voz rezervisao hostel.
dosao sam tamo ranac na ledja i ajmo u potragu za posao. kada kazes da nemas papire nece ti reci ni gde vodu da kupis neznam ciji pasos imas ali ciji pasos imas te ljude ganjaj pomocice ti sigurno , meni nisu hteli da kazu ni gde vodu da kupim covece sve sam mogo da predpostavim ali ono sto se meni desilo nikad.
otiso sam do nase crkve i svestenik mi reko: Decko ja nemogu tebi pomoci imam ja ljude koje mogu pozvati i koi bi te primili odmah ali nemogu mozda bude bilo problema !
Ja pitao kakvih problema
pa znas ovo ono cak ponudili kartu da mi plate da se vratim samo da netrazim pomoc oko posle ili nedaj boze da se zaposlis.
Sto dalje od srba u minhenu Zlo su.
Jos sam u soku nisam prosio ni molio na kolenima pricao razgovarao trazio sobu svi me gledali ko da sam pao s marsa ali nema veze kada vidim minhenske table u mom gradu neznam kako ce se provesti ili nedaj boze da mu zatreba pomoc u vezi necega bolje da moli boiga da mene nesretne.
 
inace sreo sam brdo ljudi koi rade na crno i to je laz da nece da primaju nase ljude samo je bitno imati nekoga koi ce pozvati telefonom i reci e ovde mi je on...ona..
vidi molim te neki poslic.
Hrvat je isao samnom isto ko ja poceo da radi posle tri dana i stan mu nasli mislim decko se ponudio da nesto pomogne ali ni on nije bio nacisto tako da nisam hteo da mu pravim probleme.
Izvinjavam se svima koi misle da su prozvani i nikakav problem svima cu odgovoriti na bilo kakvu repliku.
Upravu je bio moj otac :" Od nasih sinko bezi koliko te noge nose zabi ce ti noz u ledja"
Ja ga pravio ludim i blesavim
 
inace sreo sam brdo ljudi koi rade na crno i to je laz da nece da primaju nase ljude samo je bitno imati nekoga koi ce pozvati telefonom i reci e ovde mi je on...ona..
vidi molim te neki poslic.
Hrvat je isao samnom isto ko ja poceo da radi posle tri dana i stan mu nasli mislim decko se ponudio da nesto pomogne ali ni on nije bio nacisto tako da nisam hteo da mu pravim probleme.
Izvinjavam se svima koi misle da su prozvani i nikakav problem svima cu odgovoriti na bilo kakvu repliku.
Upravu je bio moj otac :" Od nasih sinko bezi koliko te noge nose zabi ce ti noz u ledja"
Ja ga pravio ludim i blesavim

Ovo je 100% tacno!Nasi ti ne bi pomogli,nikada!Pre ce svaba da pomogne!A ti nasi firmasi po inozemstvu,jedva cekaju ovakve bez papira,pa ih prime da im rade,ali platu dobijes limburga meseca,a nesmes nikom da se zalis!Bezite od srba iako vam je zbog sporazumevanja lakse,bezite,pre ce vam siptar pomoci!
 
big mazzi hvala ti sto si se potrudio da objasnis neke stvari,ali brate malo pricas ne povezano,izvini sto ti moram reci:)
ali hvala ti puno na trudu:)
a ko ti je rekao da imam pasos eu?nemam pasos nego imam vizu koja jos malo pa istice.
a sto se tice nasih ljudi,to ste upravu,naravno ima izuzetaka,ali to je retkost..
u glavnom,nista ja na ovom forumu necu cuti sto moze da mi pomogne da resim slucaj:)
jos jednom hvala svima koji se trude da pomognu na bilo koji nacin!
 

Back
Top