Pred Novu Godinu

Prvih 5-6 godina braka smo non stop isli da docekujemo negde. Bili smo jednom u zadnjih 10 godina sa detetom.
Jezivo, samo su sluzili prasetinu, ostao sam gladan... nego, kao i prosle i ovu ne idemo nigde..
 
Decembar je, vreme kada se približava taj mnogima omiljeni praznik - Nova Godina !

Da li razmišljate gde biste išli sa partnerom (ako ga imate)... i šta biste mu kupili da ga obradujete?
Ili, ako nemate partnera, gde biste voleli ići da ga imate i da li nekoga drugog želite da obradujete čestitkom, poklonom? Možda neku simpatiju? 🤩

Volite li više mirne dočeke na nekom selu ili u prirodi, pored vatre, nešto nežno, blisko, intimno, ili tamo gde ima više ljudi?

🥳🥳🥳

Pogledajte prilog 1063594🥳🥳🥳🥳🥰🥳🥳🥳🥳
Dosta mi je doceka u guzvi...ove godine mirno :aha:
Poklon kupljen :zaljubljena: Samo jos da dodje i taj 31.
 
Šta znam, nije mi nešto posebno ta Nova godina, a nije da ne bih voleo da mi bude posebna. Voleo bih tu Novu, sa tom novom, u toj kućici, u snegu.
Nije da nije bilo Novih sa snegom, i sa mećavom, i onih vedrih, sa mesečinom i nepreglednom belinom, crnim planinama i paperjastim oblacima što klize plavičastim nebom gonjeni toplim jugom koji još nije odneo snežni pokrivač. Nije da nisam treperio u nekim od tih noći dok sam maštao o nekoj koja nije bila tu.
Neke sam i prespavao, valjda iz protesta protiv svega što je za taj dan vezano, a što mi se ne dopada, ili zato što su praznicima usamljeni ljudi još usamljeniji.
Sve u svemu, najviše sam ih dočekao uz tv, izuzev onih koje su došle pre nogo što sam imao tv, maštajući o slikovnicama koje ću naći u novogodišnjem paketiću koji će ćale doneti iz firme, od sindikata.
 

Back
Top