Precenjivanje

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
Šta mislite, koliko se realni u svojim očekivanjima u vezi sa savojim ljis životom odnosno partnerom kakvom se nadate?
I koliko primećujete precenjivača, po vašoj percepciji?
(jasno da ne očekujem realne odgovore al ajde)
 
ja nisam realna meni su kriterijumi niži od onih koje i sama mogu da ispunim, krajnje sam humana i darežljiva, ali ne znam usled čega, uvek se zalepim za neke koji bi mogli savršeno da mi pašu, ali imaju neke parametre koji idu nebu pod oblake, a ja na želim da se osećam kao da ne ispunjavam te parametre i eto, batalim, oladim se. :(
 
Šta mislite, koliko se realni u svojim očekivanjima u vezi sa savojim ljis životom odnosno partnerom kakvom se nadate?
I koliko primećujete precenjivača, po vašoj percepciji?
(jasno da ne očekujem realne odgovore al ajde)

Vrednujem srce i mashtu kod nekog najvise pa onda ostalo...naravno da sam realna, sta je moja realnost nego ono sto ja stvaram od svog zivota?
Kakvi su to apsolutni kriterijumi koje mozemo da primenimo na sve ljude?
Kao fazon.. riba ruznjikava tip lep i sad neko sa strane misli ona ga ne zasluzuje..i slicne budalastine?
Ili plusevi i minusi. Tipa ja sam lepa on lep, ok to je ++, ja sam pametnija aha eto meni plus viska, on je bogatiji aha eto njemu plus, ja sam duhovitija eto meni plus...ili kako? :confused:
 
ja nisam realna meni su kriterijumi niži od onih koje i sama mogu da ispunim, krajnje sam humana i darežljiva, ali ne znam usled čega, uvek se zalepim za neke koji bi mogli savršeno da mi pašu, ali imaju neke parametre koji idu nebu pod oblake, a ja na želim da se osećam kao da ne ispunjavam te parametre i eto, batalim, oladim se. :(

prvi deo rechenice,apsolutna istina
 
Šta mislite, koliko se realni u svojim očekivanjima u vezi sa savojim ljis životom odnosno partnerom kakvom se nadate?
I koliko primećujete precenjivača, po vašoj percepciji?
(jasno da ne očekujem realne odgovore al ajde)

apsolutno sam realan jer nemam nikakva ochekivanja
najvishe se tripuju gabori/gaborke da su fatalni i traze neznamnijashta
 
Šta mislite, koliko se realni u svojim očekivanjima u vezi sa savojim ljis životom odnosno partnerom kakvom se nadate?
I koliko primećujete precenjivača, po vašoj percepciji?
(jasno da ne očekujem realne odgovore al ajde)

precenjivaci.....
neko precenjuje svoj izgleed, nego unutarnji sklop.
sta god da precenjuje sebi precenjuje, ne dotice me se.

a ja mislim da sebe dovoljno poznajem da znam da procenim sebe prilicno realno.
 
pff...ja sam totalno nerealna...
zato što sam do sad bila potpuno realna i det saks :)
a u svojoj najbližoj okolini vidim samo realne, a što sam dalje od svoje okoline, masa nerealnih, kao ja :D
 
Šta mislite, koliko se realni u svojim očekivanjima u vezi sa savojim ljis životom odnosno partnerom kakvom se nadate?
I koliko primećujete precenjivača, po vašoj percepciji?
(jasno da ne očekujem realne odgovore al ajde)

Po spoljašnjosti očekujem manje, po intelektu, onako, tu negde, možda da bude malo pametniji od mene :lol:
Do socijalnim veštinama malo više očekujem, volim kad mi je momak društven i snalažljiv i zanimljiviji od mene. :lol:
E, sad... To se ne možestaviti na kantar.
Moji prijatelji često misle da sam mogla i boljeg da nađem, verovatno smtaraju da se potcenjujem...
 

Back
Top