Preboleti?

verovatno promashujem temu ali privukao me naslov. Zelim misljenja zena i uopste zenskih osoba o sledecem problemu; Naime interesuje me kako jedna neiskusna mozda devojka mozda zena moze da ohrabri nesigurnog muskarca. Radi se o nasem mentalitetu, kod nas od Valjeva, momci kada isprose neku devojku ljubav iz svoje mladosti i kada dobiju korpu sto kazu klinci danas, ne mogu od toga poraza da se oporave ceo zivot, to im ostane takav oziljak da kasnije neka devojka koja ih iskreno voli i koja im se bar u srcu ( jer eto ne moze drugacije zbog oziljka)obecala zauvek, nikako ne moze da se uda za njega. Nezna kako jer nije ni psiholog ni psihoterapeut (ali ima dobru volju i neogranicenju ljubav)da mu pomogne da im pomogne jer toliko je pravih i iskrenih ljubavi propalo zbog nekih prepreka sitnica koje to uopste nisu bile i nisu smele da budu samo zato sto je neko od njih dvoje dopustio da sve propadne. Kako pomoci tom ranjenom Valjevcu i reci mu da ga sigurno jedna poreklom Valjevka koja neguje svoju unutrasnju lepotu voli drugacije od svih ostalih a to je 100% sigurno i da je verovatnoca da joj on se on ne svidja i da nije zaljubljena u njega i da ga ne voli i da.... O nula.
 
e vi Valjevci brate vala svuda prvi samo se o vama raspravlja vi ste uvek najbitniji sta znam brate volite se ubite se ali se samo josh ne svadjajte ovde oteracete sve nas ostale sa foruma.
A i kad bi vas ta Gazdarica bar vas dvoje oterala vise na onaj svet pa da svi komplet odahnemo nije da ja imam nesto posebno "protiv" vas ali sto je mnooogo mnoooooooooooooooooooooogoooooooooo je.
 
X-Y:
e vi Valjevci brate vala svuda prvi samo se o vama raspravlja vi ste uvek najbitniji sta znam brate volite se ubite se ali se samo josh ne svadjajte ovde oteracete sve nas ostale sa foruma.
A i kad bi vas ta Gazdarica bar vas dvoje oterala vise na onaj svet pa da svi komplet odahnemo nije da ja imam nesto posebno "protiv" vas ali sto je mnooogo mnoooooooooooooooooooooogoooooooooo je.

slazem se sa tobom!Prvo sto mi je POTPUNO NEJASNO STA JE DEVOJKA POKUSALA DA PITA,A DRUGO STO NEMA NIKAKVE VEZE SA TEMOM RAZGOVORA.
 
oNakojavoli:
dragi ako si ti meni najlepsi ako mi se jako svidjas ako si pravi muskarac za mene onda imas moju ljubav- zasto je ne uzmes?

i kazes pali 100%,pa meni nesto nije poslo za rukom.Ko ga yebe, ja to znam ,samo trazim NESTO da otrgnem misli od njega.A ne znam sta je to NESTO!
 
barakuda:
oNakojavoli:
dragi ako si ti meni najlepsi ako mi se jako svidjas ako si pravi muskarac za mene onda imas moju ljubav- zasto je ne uzmes?

i kazes pali 100%,pa meni nesto nije poslo za rukom.Ko ga yebe, ja to znam ,samo trazim NESTO da otrgnem misli od njega.A ne znam sta je to NESTO!
ko je rekao da pali 100% ja sam svog dragog osvajala godinama decenijama i vise i jednostavno ni sada nisam sigurna koliko je osvojen trudim se da verujem u to ali znas kako je tesko je osvojiti muskarca pogotovo pravog i problem je u tome sto sta god ti govorila i osecala ti si zensko i ne mozes valjda ti prva da skocis na njega mora on prvi yebiga volis kukash preklinjes i cekas, cekas ma mi smo ti zene samo obicne cekalice i nista vise.
 
da imas koga da cekas. A zar nisi cula za onu narodnu <Ko ceka doceka!> :D ,ha?

Ja sam svog dragog cekala citavu jednu vecnost ali hvala bogu sto vecnost nema kraj pa smo onda bili zajedno opet celu vecnost.
Ustvari da budem jasnija VECNOST- to smo MI.
 
..."kukash preklinjes i cekas, cekas ma mi smo ti zene samo obicne cekalice i nista vise..."

cenim tvoje misljenje ali NE ZELIM da verujem u to.Neka je najbolji na svetu ,neka je jedini,ali imam i ja svoju cenu!!
 
oNakojavoli:
barakuda:
oNakojavoli:
dragi ako si ti meni najlepsi ako mi se jako svidjas ako si pravi muskarac za mene onda imas moju ljubav- zasto je ne uzmes?

i kazes pali 100%,pa meni nesto nije poslo za rukom.Ko ga yebe, ja to znam ,samo trazim NESTO da otrgnem misli od njega.A ne znam sta je to NESTO!
ko je rekao da pali 100% ja sam svog dragog osvajala godinama decenijama i vise i jednostavno ni sada nisam sigurna koliko je osvojen trudim se da verujem u to ali znas kako je tesko je osvojiti muskarca pogotovo pravog i problem je u tome sto sta god ti govorila i osecala ti si zensko i ne mozes valjda ti prva da skocis na njega mora on prvi yebiga volis kukash preklinjes i cekas, cekas ma mi smo ti zene samo obicne cekalice i nista vise.

Ej bre ribo samo te nesto citam i citam i razmisljam do kad ces ti sa tvojim dragim moj dlagi moj dlagi ej bre devojko ,zeno ili sta si skini nam se vec jednom.
Kazes on je divan i on je savrsen za tebe on je tvoj san i princ iz istog e pa sad reci nam jos ako je on kao sto kazes
1. visok i zgodan veoma veoma zgodan muskarac
2. inteligentan i ovo veoma
3. mastovit emotivan nezan recju ume sa zenama
4. zaposlen
5. ah da slobodan i bez obaveza
kojoj to zeni u SCG on ne bi bio princ iz snova i bas onakav muz kakvog je oduvek zelela. Ajde keve ti reci nam kojoj?
On je dobar posten ne pije nepusi ume da ceni i postuje zenu da je voli na pravi nacin i takav ce biti i prema svojoj buducoj supruzi a naravno i sve to obecava da ce biti i najotac svojoj deci, svi ga znaju kao takvog coveka pa koja ga onda ne bi pozelela za muza zivotati?
Ja cu ti odgovoriti SVAKA! SVAKA! iole normalna zena bi takvog coveka pozelela sa svog bracnog druga i oca svoje dece.
A pogledaj se pritom na sta ti licis nisi bas riba iz snova ha?
Imas podosta godinica, puna si celulita bubuljica a i linija ti je bas "divna" da ne kazemo da se tome mora ah dodati i bash nerazjasnjena proslost i pitash li se kome bi ti bila "devojka iz snova" svakako mozes vrlo lako naici na one koji bi te mogli nekako i videti kao seksualni objekat (pogotovo ako imash malo jache ekstremitete) ali draga moja da ti kazem sestrinski ti kao takva osim neke manje ili vishe dobre yebacine ne mozes ocekivati nista vise u zivotu.
Da rezimiramo, njega zeli svaka a tebe ako imas doosta dooosta srece i samo nekim pukim chudom mozda on. Ako u glavi odstupash od ove matematike u sta cisto sumljam onda samo lazes sebe jer se plasis da ce ti jedina moguca sreca a ujedno i najveca izmaci, iskreno sve ti najbolje zelim jer su mi uvek bile tuzne zivotne priche takvih devojaka i glasam za to da i one imaju "malo" srece.
 
znate li mu broj?
Ja sam 175/65/27 neudata, elektroinzinjer,zaposlena,
ozbiljna, kulturna, emotivna, sharmantna, svestrana,
govorim 4 sv. jezika ,Beogradjanka! zelim sa pravim muskarcem ozbiljnu vezu, kasnije nadam se brak.
Molim Vas , molim Vas joooj ako neka zna neka mi kaze kako mogu da stupim u kontakt sa njim.
 
Bg-Dama:
znate li mu broj?
Ja sam 175/65/27 neudata, elektroinzinjer,zaposlena,
ozbiljna, kulturna, emotivna, sharmantna, svestrana,
govorim 4 sv. jezika ,Beogradjanka! zelim sa pravim muskarcem ozbiljnu vezu, kasnije nadam se brak.
Molim Vas , molim Vas joooj ako neka zna neka mi kaze kako mogu da stupim u kontakt sa njim.
zini da ti kazem.
 
Bg-Dama:
znate li mu broj?
Ja sam 175/65/27 neudata, elektroinzinjer,zaposlena,
ozbiljna, kulturna, emotivna, sharmantna, svestrana,
govorim 4 sv. jezika ,Beogradjanka! zelim sa pravim muskarcem ozbiljnu vezu, kasnije nadam se brak.
Molim Vas , molim Vas joooj ako neka zna neka mi kaze kako mogu da stupim u kontakt sa njim.

hm....u intresantnom pravcu je otisla ova teme,vidim je da cu ovde biti necija kuma :D
 

Back
Top