Pre nekoliko godina na sud sam išao u kostimu kao oni su tamo

thedar

Aktivan član
Poruka
1.205
Mnogo ljudi ne zna ali neki znamo, da je pravo, pravni red IGRA elite i da se ona poslužuje magije viđenja na ljudsku svijest.
Tako sve oko samooklicane oblasti ima određene kostime sa čime čovjeku njegovu svijest manipulišu kad on vidi njih da su KAO drukčiji i KAO nešto više.
Njih oblast avtoritet je ILUZIJA i tako oni čovjeka sa iluzijom prava i drugim iluzijama i tako zvanom magijom iluzije kad sprovode rituale, nose različite kostume podredi njima, ako on povjeruje. Kad povjeruje gubi sebe i svoju svijest, da je on jednak kao oni i gubi slobodnu volju.
Da ne budem previše filozofa i dug a u drugim mi nije ovo materin jezik, samo ču dodat, da sam takav išao na sud, da ne da sa riječima im kažem, da znam neko, da sa očima svojim oni vide, da netko od nas zna šta to oni rade -igraju.
Na kostim, koji sam sposudio si kod frizera pripeo sam i jedan listak i napisao misao na listak u runama. Tako nije trebalo, da kažem im sa rečima nego su čuli sa svojim očima.
Ako oni nose sličan kostim tako sam ga i ja,da se vidi, da i ja mogu i da nisu ništa više ne od mene ne od bilo koga.
https://ibb.co/4dMWD27
https://imgbb.com/tmxPm1y
https://imgbb.com/5GcLhWK
 
Poslednja izmena:
Mozes se pojaviti u sudnici odeven kao betmen,oni ce ti "odrezati" kaznu po onoj knjizi ispred sudije,koju su pisali pre 500 god. a usput dopunjavali.
Svakako je to što kažeš o kazni istina.
Ali nije u tome poanta. Poanta je u tome, da sa time ti kažeš njima bez reči, da znaš o čemu se radi. Ima razlika između roba koji ne zna da je rob i onoga koji zna da je rob. Takođe ima u tome razlika i za onoga, koji te ima za roba ako zna da ti znaš ili ako zna da ti neznaš. Možeš ti sve slagati ali nečeš svoju savjest, takođe i on,koji nije ti.
 
Svakako je to što kažeš o kazni istina.
Ali nije u tome poanta. Poanta je u tome, da sa time ti kažeš njima bez reči, da znaš o čemu se radi. Ima razlika između roba koji ne zna da je rob i onoga koji zna da je rob. Takođe ima u tome razlika i za onoga, koji te ima za roba ako zna da ti znaš ili ako zna da ti neznaš. Možeš ti sve slagati ali nečeš svoju savjest, takođe i on,koji nije ti.
 
Ok,ali za to ti nije potrebno odelo.Recima sebe zastupaj,objasni da nisi obican rob.
Nije to pravedno.
Igra, koju oni igraju nije tvoja igra ni pravila njihova nisu tvoja. Ako se ti učiš njihova pravila i braniš se sa tim pravilima onda priznaješ, da su u pravu i istini i da imajo pravo, da ti sude. Ti sa svojom pojavom si istina, jer zaista postojiš i nije samo privid. Iako šutiš ti jesi, postojiš. Ne treba, da se učiš pravila fudbala, pravila iz monopolyja, pravila državnog prava i slično da bih postojao. Ti postojiš i to je istina sve ostalo je više od toga.
Ako nikoga nisi ozlijedio, nikome stvarao STVARNE štete onda nitko nema prava, da te bilo kako kazni, jer nema šta, da kazna na tome stoji. Ali njihova igra i njihova pravila su lažna pravila, izmišljotina i kazne te na temelju izmišljotina. Ko više ima prava do života TI koji zaista postojiš ali IZMIŠLJOTINA koje uopšte nema?
Pitaj se i to:
Ako živi čovjek stvori državno pravo, državu samu, što je sve fikcija, iluzija , subjektivna osoba, nepostoječa entiteta nego ona postoji samo u vjerovanju i pisanim riječima , kako onda to izmišljeno, to iluziorno , fiktivno, nepostoječe može biti u bilo kome pravom pravu tebi GAZDA, da ti sudi?
To je tako kao, da bih ti pisao bajku i u bajki izmislio karakter neke osobe a ta osoba bi onda tebi sudila.
TO JE LUDO i to ludo se DANAS događa na svakom koraku.
Zato kažem ljudima, BUDITE SE
 
Sječate se možda kad su sudili Slobodanu Miloševiću i drugima? Šta su Slobodan i ostali kazali tamo?
Kazali su da ne priznaju taj sud, jer PAZI SAD znali su, na čemu sud stoji (na ničeme, na laži). Kako su to znali, kako to mnogi znaju. Zato što su i mnogi oni koje se bave sa politikom , oni koji sude drugima u tome, da znaju, da sami lažu i sve je predstava za lude ljude.

Zato, kad se njima sudi ne smao one koje sam spomenuo ali mnogo njih ostalih ODJEDNOM zna, da sve je laž i to kažu i sudu samome ili šute ili dođu na sud goli. I to ste možda u svijetu imali priliku vidjeti. Jer gol i bos se čovjek rodi svak i to je istina. Zato goli dođu na sud, da dođu kao ISTINA SAMA.

Ali ja kad sam došao na sud o toj haljini koja je slična sudčevoj haljini kazao sam sudcu skoz to bez reči, da znam, da se igraju samnom.

 
Sječate se možda kad su sudili Slobodanu Miloševiću i drugima? Šta su Slobodan i ostali kazali tamo?
Kazali su da ne priznaju taj sud, jer PAZI SAD znali su, na čemu sud stoji (na ničeme, na laži). Kako su to znali, kako to mnogi znaju. Zato što su i mnogi oni koje se bave sa politikom , oni koji sude drugima u tome, da znaju, da sami lažu i sve je predstava za lude ljude.

Zato, kad se njima sudi ne smao one koje sam spomenuo ali mnogo njih ostalih ODJEDNOM zna, da sve je laž i to kažu i sudu samome ili šute ili dođu na sud goli. I to ste možda u svijetu imali priliku vidjeti. Jer gol i bos se čovjek rodi svak i to je istina. Zato goli dođu na sud, da dođu kao ISTINA SAMA.

Ali ja kad sam došao na sud o toj haljini koja je slična sudčevoj haljini kazao sam sudcu skoz to bez reči, da znam, da se igraju samnom.

I...kako si prosao?
 
Sječate se možda kad su sudili Slobodanu Miloševiću i drugima? Šta su Slobodan i ostali kazali tamo?
Kazali su da ne priznaju taj sud, jer PAZI SAD znali su, na čemu sud stoji (na ničeme, na laži). Kako su to znali, kako to mnogi znaju. Zato što su i mnogi oni koje se bave sa politikom , oni koji sude drugima u tome, da znaju, da sami lažu i sve je predstava za lude ljude.

Zato, kad se njima sudi ne smao one koje sam spomenuo ali mnogo njih ostalih ODJEDNOM zna, da sve je laž i to kažu i sudu samome ili šute ili dođu na sud goli. I to ste možda u svijetu imali priliku vidjeti. Jer gol i bos se čovjek rodi svak i to je istina. Zato goli dođu na sud, da dođu kao ISTINA SAMA.

Ali ja kad sam došao na sud o toj haljini koja je slična sudčevoj haljini kazao sam sudcu skoz to bez reči, da znam, da se igraju samnom.

Ima jedan sto ne zna da kaze "R".Pravno su ga imali za godinu,dve,zbog ne postovanja suda lezao 15...
 

Back
Top