PP

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
vidim umesto da zaradjujes brojala si...hej imam predlog hajde da ti budem sestnaesti ili koji vec .....a?
ok sam
179 cm 75 kg
filolog...
drustven komunikativan....znam da si ruzna cim ih je bilo samo 15 a posecujes krstaricu...to je uzasno..ali eto nudim neku lepu razonodu i upoznavanje ako si fer plej.....pozdrav i pisi.....
r.

p.s.
ako si zensko....


Evo, ja danas dobih jedan ovakav PP (digresija na moj odgovor na temi ''Sa koliko ste njih bili'') .... malo mi smešno ... malo mi tužno .... šta vi mislite?
 
NatasaNatasa:
vidim umesto da zaradjujes brojala si...hej imam predlog hajde da ti budem sestnaesti ili koji vec .....a?
ok sam
179 cm 75 kg
filolog...
drustven komunikativan....znam da si ruzna cim ih je bilo samo 15 a posecujes krstaricu...to je uzasno..ali eto nudim neku lepu razonodu i upoznavanje ako si fer plej.....pozdrav i pisi.....
r.

p.s.
ako si zensko....


Evo, ja danas dobih jedan ovakav PP (digresija na moj odgovor na temi ''Sa koliko ste njih bili'') .... malo mi smešno ... malo mi tužno .... šta vi mislite?
...hahaha... izmami mi osmeh.... hvala nato, hvala shto si ovo podelila sa nama....
 
...kazze on... "to je uzzasno...." hahahahaha....
...@borg... da, krsta je puna dobrih riba, videla sam na nekoj chudnoj temi, koju je postavio neki chudan tip, koji ima preko 30.000 postova... il tako neshto....
 
A pa evo još novih poruka na moju adresu ... preporučio mi čovek da odem u neku agenciju da me krešu pravi tipovi a ne ljigavi forumaši ....

Što li se na mene nakačio ... baš me sad živo zanima?
 
NatasaNatasa:
A pa evo još novih poruka na moju adresu ... preporučio mi čovek da odem u neku agenciju da me krešu pravi tipovi a ne ljigavi forumaši ....

Što li se na mene nakačio ... baš me sad živo zanima?


hihihihihih...a mozda zbog dvoimenog nick-a...pa misli da vas je dve.a?:P
 
Dirk:
e a ko je...da i mi njemu spamujemo sanduche...ionako sam dokon ;)


Zove se ''ralac'' ... možda ga neko i zna .... možda neko može da posavetuje kako da pomognemo čoveku .... ja sam već rekla da njegov problem nije u mom domenu. al on baš uporan da ga ja rešavam.
 
Evo novih porukica:

Original postavio NatasaNatasa
Možda bi trebalo da budem bezobrazna ... ali naravno da to neću biti. Pozdravljam te .... NN.



..bices bices.......draga moja.....vec si bila....a i bices....krstarica uradi svoje.....cim ovde visis i palis se na seksi forume bices mala bices.....i to za dzaaabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ok polako nemoj samo se primas...15 njih pa krstarivca...lepo ....i zanimljivo.....cak sma ih i ja vise navukao preko oglasa hahahahahahahha
hajde dodji da citas jos tema o drkanju spavanju i sl
cekamo teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
i to je nesto.....jao ponosim se mame kada vidim sta sve ima ovde od zena...
 
Original postavio NatasaNatasa
Mislim da ti imaš ozbiljan problem ... ali to već nije u mom domenu.



..nemam ...ti imas ....a ni ne shvatas..ja ih **** vise kao musko nego ti kao zensko sto si supela da ih izmolis da ti ga umoce..zato si i na tim seksi forumima......znam ja sve...idi i surfaj gledaj kurceve i pali se na teme...hahahahahaha
bas ste interesantne vi izgubljene u zivotu....idi bre u neku agenciju....zaradi i neka te pravi kresu a ne ovde neki lepljivi tipovi da te ponizavaju
hahahahahahaha
 
a060.gif
ovo je tužno ... ne ne ... ovo je ipak smešno
d028.gif
 

Back
Top