Pozdravi voljenu osobu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
f042.gif
 
Ivana Jordan pozdravljam te...i tebe Milka i tebe Biljo i tebe Milena i tebe Jovana i tebe Marija i tebe Marija2 i tebe Olja i tebe Milana... i sve vas volim...
A pozdravljam i jednu devojku kojoj neznam ime ali cesto je vidjam kako seta sama gradom...ima lice kao andjeo, oci je sakrila iza stakala... ali usne ne moze sakriti uvek se nasmese kad je pogledam... :)
 
Pozdravljam moju preslatku komsinicu Anu i njenu sladjusnu sestricu Ivanu, i jednu preslatku (i 5-6 godina stariju) Irinu, i jednu nikad zaboravljenu Mariju, i jednu tek skoro ponovo otkrivenu Branislavu... Mislim da je dovoljno... 8)
 
Da li si ti moje svetlo koje trazim da me vodi kad je tamna noc...
kroz ta mesta razna lica gledam prazna krijem te u uglu oka svog.... :oops: :oops: :oops:
Vreme kada svako izdaje svakog ja svoje snove zagrlim jako....

I TAKO JA I NJEGA DALJE VOLIM...I OVA PESMA JE SAMO ZA NJEGA...KAO I TUZNA PESMA...
 
nov@:
Da li si ti moje svetlo koje trazim da me vodi kad je tamna noc...
kroz ta mesta razna lica gledam prazna krijem te u uglu oka svog.... :oops: :oops: :oops:
Vreme kada svako izdaje svakog ja svoje snove zagrlim jako....

I TAKO JA I NJEGA DALJE VOLIM...I OVA PESMA JE SAMO ZA NJEGA...KAO I TUZNA PESMA...

...na sto nacina
svetom putuje
stara slika naseg vremena
josh uvuk tuguje
A kisna jutra opet pocinju
Otkad si otisla
smejem se, a suze naviru
***** SUDBINA :!:


P.S. za jednu forumashicu, sta cu kad ne mogu da prestanem da je volim :oops:
 
svojevremeno sam mu pevala jednu pesmicu kad god ga neko iznervira pa mi dodje ljut:
YOU ARE MY SUNSHINE,MY ONLY SUNSHINE,YOU MAKE ME HAPPY WHEN SKIES ARE GREY...
palilo je,uvek bi se pokidao od smeha :P
ps.miss U,love U...wherever you are,whatever you do :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top