Povucenost

Primetio sam da kod mene u razredu par druga koji su bas bas super programeri su nekako nedrustveni, izdvojeni i izgledaju generalno cudno. Kao da su depresivni i nemaju devojke, mislim, ono tipican nerd.

E sad mene zanima zasto je tako kod pametnih ljudi koji ima posebne sposobnosti.....zasto su oni uvek tako cudni i retardirani?

Čudni jesu, ali nisu retardirani.

Oni samo svoje socijalne potrebe zamenjuju nečim drugim, što ipak, ostaloj deci izgleda čudno.
 
Ja nisam cinkaros i ne ogovaram nikoga,ali hocu apstraktno da razgovoram o stvarima,ali klinci to ovde ne razumeju!!!Pa moram da dam primer,jelte....I IMA veze sa programiranjem,jer to su programeri,ljudi koji se BAVE PROGRAMIRANJEM.
a-a, ima veze sa granom proucavanja coveka koja se naziva psihologija, EVENTUALNO sa sociologijom. Ako je upitanju socijalizacija moze biti i jedna i druga nauka uvucena u pricu...

Vise ima veze cak i sa filozofijom nego sa programiranjem. A to sto se oni bave tim poslom... To nije uopste vazno kada je u pitanju jedna promena ponasanja, tj odstupanje od drustva ili asocijalizacija... To je tema koju ce lako prouciti jedan dobar psiholog ili sociolog koji se bazirao na socijalizaciju licnosti.

Tako da... I dalje me nisi ubedio da je temi mesto na ovom pdf-u... Sorry slabi su ti argumenti...
 
u grupi će i palice da završe posao

Inače ja sam programer, ali sam zamrzeo svoj posao :)
zbog podočnjaka, bespotrebne logike u vezi prostih stvari,
i bagova koji se dešavaju s vremena na vreme, a znam - samo zato da bi mene nervirali :D
 
e, ono, ima dva dugmeta, i onaj programator... pa da li je to moguce koristiti?! uzas!!! i onda jos kao nacrtana ovca, drvo, leptir... kao zivotinje da cu da perem :) pravim se glupa, hihihihih
 
Meni što je jednostavnije to teže kapiram, al' to ti je jbna profesionalna deformacija, uvek mislim
da ima neka fora, a imam neku indesit al' mi nije baš jasna koristim 2 programa a ima 14, al' to
i onako nije tema današnje emisije :)
trebali smo ovo na PP :rumenko:
 
Ne smarajte mi temu!!! Inace, bas juce su u skoli mojoj isprebijali jednog jer nije hteo da ide u menzu da jede. Zivot je surov treba se navikavati i snalaziti a ne da budete povuceni tardi kao ovaj moj drug. Ako je i zasluzio je kad je takav.
 
Ma ne to, nego kazem da ljudi moraju da se bore za opstanak,ovo je 21. vek nelogicno je da si takav bolid svak oce da te je be prvo prilikom! A programere kod nas najvise tuku. Tuku ih i oni iz prve godine,strasno.
 
Primetio sam da kod mene u razredu par druga koji su bas bas super programeri su nekako nedrustveni, izdvojeni i izgledaju generalno cudno. Kao da su depresivni i nemaju devojke, mislim, ono tipican nerd.

E sad mene zanima zasto je tako kod pametnih ljudi koji ima posebne sposobnosti.....zasto su oni uvek tako cudni i retardirani?

Nisu uvek čudni i retardirani...

Moj dobar prijatelj je diplomirao na elektrotehnici sa prosekom 9,6... al je stigao da pojebe pola studentskog doma...

I uvek spreman za kafanu i provod ...(dobro, kad se radi - radi se ... ali inače, loodilo)
 
Nisu uvek čudni i retardirani...

Moj dobar prijatelj je diplomirao na elektrotehnici sa prosekom 9,6... al je stigao da pojebe pola studentskog doma...

I uvek spreman za kafanu i provod ...(dobro, kad se radi - radi se ... ali inače, loodilo)

:hahaha::hahaha:

Takvog ga volim....sve ih pojebao!!!!:worth:Ali vidi se da je to hiperbola,samo kako bi opravda programere.:mrgreen:Malo sutra je pojebo pola doma!
 

Back
Top