Povrede na radu

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Ubise me nesto ledja , ali nazalost ne od sexa. Ova tema bi bila posvecena smesnim situacijama (ili manje smesnim) gde ste u sexu sa nekim zadobili neku povredu.

Evo da otvorim sezonu: Stvarno sam jednom usinuo ledja dok smo bili u stajacoj pozi ( ja je nosim)... diklofen u guuuzzzuu nedelju dana. Zaj.ebavala me posle i samo tako...:lol:

Kad malo bolje razmislim, od tada vucem hronicnu osetljivost svoje kichme :roll:... hm :lol:
 
Ubise me nesto ledja , ali nazalost ne od sexa. Ova tema bi bila posvecena smesnim situacijama (ili manje smesnim) gde ste u sexu sa nekim zadobili neku povredu.

Evo da otvorim sezonu: Stvarno sam jednom usinuo ledja dok smo bili u stajacoj pozi ( ja je nosim)... diklofen u guuuzzzuu nedelju dana. Zaj.ebavala me posle i samo tako...:lol:

Kad malo bolje razmislim, od tada vucem hronicnu osetljivost svoje kichme :roll:... hm :lol:


E jbq...i ja sam svoju kichmu dokrajchila u dogi pozi. Posle nje je moj ishijas doziveo kulminaciju.
 
...i sigurno je vecina neiskusnih muskarci imala scenu u misionaru gde su se zaneli.. i od silnog rada nisu skapirali da je njena glava blizu gornje stranice kreveta... i onda kad se cuje TUP, ona pogleda i kaze : polako...:lol:.... posle kad joj prodjes rukom kroz kosu... chvorugica vec narasla :lol:
 
...i sigurno je vecina neiskusnih muskarci imala scenu u misionaru gde su se zaneli.. i od silnog rada nisu skapirali da je njena glava blizu gornje stranice kreveta... i onda kad se cuje TUP, ona pogleda i kaze : polako...:lol:.... posle kad joj prodjes rukom kroz kosu... chvorugica vec narasla :lol:


Kombinacija: neiskusni mushkarci i smotane devojke...
Moze ona i sama da udari glavom u zid u momentu zanosa...:lol:
 
Ubise me nesto ledja , ali nazalost ne od sexa. Ova tema bi bila posvecena smesnim situacijama (ili manje smesnim) gde ste u sexu sa nekim zadobili neku povredu.

Evo da otvorim sezonu: Stvarno sam jednom usinuo ledja dok smo bili u stajacoj pozi ( ja je nosim)... diklofen u guuuzzzuu nedelju dana. Zaj.ebavala me posle i samo tako...:lol:

Kad malo bolje razmislim, od tada vucem hronicnu osetljivost svoje kichme :roll:... hm :lol:

Odr'o sam ***** pa sam morao da stavljam obloge od kamilice. Zayebano.
Od tada vučem kroničnu osetljivost.:|
 
pa valjda imam i taj ali blagi :D...za vreme orgazma...a sto se vrata tice uopste nije smesno jer zna jako da boli ali sad sam vec smislila tehniku kako da se iskontrolisem kad me uhvati tako jak orgazam...ali to u sledecem nastavku ljubavi i sexa :D
 
Ne znam bas meni je bilo loshe,smjesno,traumaticno, sex u autu i sad kako je tijsno trp vako trp nako pa malo dogi nekkao se nastima pa malo cucanje i hop safata me grc, ja tamam pred kraj kad ono auuuu ukoci se noga jojjj...suza suzu goni...mada sam vise plakao sto nisam zavrsio posao...ostalo me zelja..bem ti....mada to meni nije bas smjesno vise je zalosno...:D
 

Back
Top