ПОВРАТАК ОТПИСАНИХ: У Великој Плани коалиција ДС-ДСС победила СНС са 21 према 0!

комшија

Stara legenda
Poruka
91.167
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/5...koj-Plani-koalicija-DSSDS-pobedila-SNSSPS-210


Na izborima za Savet Prve Mesne zajednice, najveće u Velikoj Plani, sa oko 12.000 birača, lokalna koalicija Demokratske stranke Srbije i Demokratske stranke danas je ubedljivo pobedila Srpsku naprednu stranku i Socijalističku partiju Srbije.

615124_glasanje-foto-n-mihajlovic_f.jpg


Od 21 člana Saveta MZ, naime, svih 21 biće predstavnici DSS-DS. Kako je koalicija opozicione (DS) i vanparlamentarne (DSS) stranke u Srbiji uspela da rezultatom 21-0 porazi vladajuću koaliciju sa republičkog nivoa svakako će se analizirati narednih dana.

Inače, prethodnog vikenda aktivisti SNS su na sve načine pokušavali da "ubede" glasače da na izborima za MZ u Velikoj Plani zaokruže baš njihove kandidate. Tada su u selu Veliko Orašje građanima podelili šleper koncentrata, a deo domaćinstava dobio je i pakete u kojima su bile razne kombinacije - obavezno prašak i pride brašno ili ulje. http://www.blic.rs/Vesti/Politika/558169/NISTA-NE-PREPUSTAJU-SLUCAJU-Naprednjaci-potkupljuju-birace-koncentratom
 
Jel ovo znaci da su Starteasine sa DS u koaliciji?

Владан Глишић је за коалицију са Демократском странком, јер увиђа да је наступио почетак краја Вучићевог режима, док Бошко Обрадовић и Данило Тврдишић желе да "Двери" до краја остану верна Вучићева (лажна) опозиција. Остале "старешине" се и не питају.
 
Leto Gospodnje 2015 izgleda prolazi bez Haringe na Rezim.

Preostaje naredno leto. Do tada logorovanje.

Гледам рекламе за кредите, нуде искљуливо пемзионерске. Испада да су у Србији само старци у могућности да отплате рате. Вероватно зато што је способна младеж отерана из исте.
 
Гледам рекламе за кредите, нуде искљуливо пемзионерске. Испада да су у Србији само старци у могућности да отплате рате. Вероватно зато што је способна младеж отерана из исте.

Замало и мене ДОС својој ужасном приватизацијом да отера у азил, ал јбг, Устаници немају среће, ту сам.
 
Замало и мене ДОС својој ужасном приватизацијом да отера у азил, ал јбг, Устаници немају среће, ту сам.

Brzo bi se vratio. Tamo ide posten i radan svet, ne idu partijski trutovi i paraziti.
 
Замало и мене ДОС својој ужасном приватизацијом да отера у азил, ал јбг, Устаници немају среће, ту сам.

Хех, па то значи да те чике и нису биле толико лоше... Тј. да и од најгорих има још гори... :lol:
 
a ovo za mjesne zajednice... ma to je bzvz...

На твоју велику додиковску и вучићевску жалост, морам ти скренути пажњу на детаљчић у уводном тексту, а то је да Прва Месна заједница у Великој Плани има 12 000 уписаних бирача.
 
На твоју велику додиковску и вучићевску жалост, морам ти скренути пажњу на детаљчић у уводном тексту, а то је да Прва Месна заједница у Великој Плани има 12 000 уписаних бирача.

Jeste ja sam poznat kao veliki fan i Dodika i Vučića :roll:
 
А какве надлежности имају месне заједнице, па је битно да бирамо шефове (или кога већ) месних заједница?

Оверавају копије личних карата и узимају изјаве два сведока?

То је баш политички посао, па морамо да стављамо политички кадар у месним заједницама.
 

Back
Top