Quantcast

poverenje

Artinve

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.437
feles:
well, s' obzirom da sam relativno nova ovde, pretpostavljam da se o ovome ranije govorilo.
if so, unapred se izvinjavam. dakle:
1) koliko lako (ili tesko ) poklanjate poverenje ljudima koje srecete kroz zivot, i sa kojima stupate u prijateljske ili ljubavne odnose
2) ako neka izuzetno draga osoba (partner, ili prijatelj/ica) izigra vase povernje, da li mu/joj mozete oprostiti, i kako to utice na vase buduce odnose

pozz :p
1. veoma lako... ulazim iskreno i svi imaju apsulutno poverenje, sve dok ga ne pronevere
2mogu da oprostim. ...ako je poverenje izigrano... zajednishtvo je samo farsa...

bigsister

Domaćin
Poruka
3.889
1. u principu se ne udubljujem u istinu/neistinu, makar ne na samom pochetku... jednostavno ni u shta ne mogu da verujem potpuno pa je lakshe ni ne razmishljati o tome...
2. lako oprashtam... chak po nekoliko puta, ali takvi ljudi nemaju granice... kad mi pukne film za mene oni prestaju da postoje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.