Quantcast

Potrebno gojenje

Mrsavi10

Početnik
Poruka
2
Ćao imam 15 godina 50 kg i oko 172-3cm
Potrebno mi je negde oko 15 kilograma.
Za ishranu i znam šta treba da radim ali ne i za vezbe. Koje su neke vežbe koje mogu da mi pomognu da se malo brže ugojim
Hvala

pustos

Elita
Poruka
15.772
Za ishranu i znam šta treba da radim ali ne i za vezbe. Koje su neke vežbe koje mogu da mi pomognu da se malo brže ugojim
Hvala
Izbaci "brze" iz svog razmisljanja i brze ces i trajnije postici rezultate. Par godina ti deluje kao vecnost, ali nije.

Sto se tice vezbi, verovatno imas neki cilj, razvoj misicne mase, mozda je bolje da pitas na forumu "sport"?
Neka vrsta vezbi sa tegovima uz puno odmora i spavanja.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.351
Hvala
Nije ti potrebno da se ugojiš toliko.Treba ti najviše 10-ak kg-a, ali to ćeš nadoknaditi vremenom.Čim krene s godinama da se usporava metabolizam.Nema potrebe da žuriš...!Vežbanje je svakako dobro za zdravlje, trebalo bi da praktikuješ.
Ishrana bi trebalo da ti se bazira na tri glavna obroka+2 užine. Eventualno možeš posle svakog od tri glavna obroka, pojesti 1 parče hleba sa eurokremom ili maslacem i đžemom. Dok ne nabaciš koje kilo, samo treba prestati čim postigneš željenu kilažu.

Rayela

Legenda
Poruka
60.020
Hvala
Ako znas za ishranu onda radi tako.
Vezbe tu ne pomazu.
I ne, nikako ti nije potrebno 15 kg, mozda 7-8 kg, ali je i to
ssve nekako relativno. Za godinu, dve nabacices neke i misice i kilograme
pa ce nas ovde pitati kako da skines 7 kila viska.
172 cm visine nemoj nikako da " filujes" kilogramima.
Ti ces biti mali rastom i prihvati to tako kako je.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.