Potpuno go muskarac na plazi

Nudizam na javnim plazama

  • Da

  • Ne

  • Svejedno, ionako ne primecujem


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da, ali ne nudistickoj vec javnoj, gde dolaze zene i deca svih uzrasta.
Da li podrzavate i mozete li zamisliti sebe - nasred plaze, opruzeni goli na peskiru dok kita otromboljena visi medju nogama?
Sta je u glavi tih ljudi? Gde su tu stid ili postovanje, bar prema deci ako nista drugo, ili treba prihvatiti kao nesto normalno “pa svi muskarci to imaju” i polako se navikavati na nudizam i na plazama koje nisu za to predvidjene?
Ah da, tu je i anketa.
Mislim da su egzibicionisti i hoce da sokiraju ove druge.. Ne znam drugi razlog!
 
Nema ljepseg kupanja na moru od kupanja pred zoru.Prazna plaza.Kupace skinem na molu.Okupam se pola sata i kada izadjem obucem se.Onaj ko je to probao zna o cemu pricam.
И ја највише волим голишаво купање. И одлазак на плажу рано, када нема никога, када је море само моје и као огледало.
 
Da, ali ne nudistickoj vec javnoj, gde dolaze zene i deca svih uzrasta.
Da li podrzavate i mozete li zamisliti sebe - nasred plaze, opruzeni goli na peskiru dok kita otromboljena visi medju nogama?
Sta je u glavi tih ljudi? Gde su tu stid ili postovanje, bar prema deci ako nista drugo, ili treba prihvatiti kao nesto normalno “pa svi muskarci to imaju” i polako se navikavati na nudizam i na plazama koje nisu za to predvidjene?
Ah da, tu je i anketa.
a jel bitne godine i izgled ili može i Omčo kakav?
muško je muško, nije to kao kod žena
 
Zamislite da ste na plaži sa vašim osmogodišnjim sinom. I u nekom trenutku primetite preyebozovnu ribu kako se gola šeta okolo. Želeći da zaštitite svoje dete od golotinje i nemorala, odmah se upućujete ka dotičnoj i naređujete joj da se obuče. I onda u tom trenutku do vaših ušiju dopire glas vašeg sinčića:

- Tata, i meni se više sviđa kad je gola.
 
protivnik sam skrivanja genitalija. čovečanstvu je potreban nov koncept slobode.
ne bi bilo toliko anksioznosti i neuroza, te posledično stresa i bolesti kada bi se ljudi opustili u tom smislu.
ne razumem zašto guza, sisa ili qrčić trpe diskriminaciju u pogledu vizuelne izloženosti u odnosu na ostale delove tela, kao da nisu normalne, prirodne tvorevine. verujem da bi goli ljudi bili otvoreniji i iskreniji jedni prema drugima, manje bi se glumatalo a odnosi bi bili dublji
 
Zamislite da ste na plaži sa vašim osmogodišnjim sinom. I u nekom trenutku primetite preyebozovnu ribu kako se gola šeta okolo. Želeći da zaštitite svoje dete od golotinje i nemorala, odmah se upućujete ka dotičnoj i naređujete joj da se obuče. I onda u tom trenutku do vaših ušiju dopire glas vašeg sinčića:

- Tata, i meni se više sviđa kad je gola.
A zamisli da si ns plazi sa osmogdisnjom cerkom. Slusas tako smejuri se dete i u nekom trenutku primetis ne tako jebozovnog muskarca kako lezi u blizini sa opustenim klikerima.. Sta bi onda uradio?

To je FKK lifestyle, po celom svetu ima hotela, plaža...raznih destinacija za one koji to vole. Ja nisam jedna od njih ali primećujem da ih ima sve više.
To je drugo, to je vec iza zatvorenih vrata i tami je i seks na nekim hotelskim plazama dozvoljen.
 
Da, ali ne nudistickoj vec javnoj, gde dolaze zene i deca svih uzrasta.
Da li podrzavate i mozete li zamisliti sebe - nasred plaze, opruzeni goli na peskiru dok kita otromboljena visi medju nogama?
Sta je u glavi tih ljudi? Gde su tu stid ili postovanje, bar prema deci ako nista drugo, ili treba prihvatiti kao nesto normalno “pa svi muskarci to imaju” i polako se navikavati na nudizam i na plazama koje nisu za to predvidjene?
Ah da, tu je i anketa.
Samo jedno pitanje: jel deci normalno prikazivati crtiče poput Tom&Jerry pune nasilja? Znači nasilje je normalno, sexualnost nije?
 
Da, ali ne nudistickoj vec javnoj, gde dolaze zene i deca svih uzrasta.
Da li podrzavate i mozete li zamisliti sebe - nasred plaze, opruzeni goli na peskiru dok kita otromboljena visi medju nogama?
Sta je u glavi tih ljudi? Gde su tu stid ili postovanje, bar prema deci ako nista drugo, ili treba prihvatiti kao nesto normalno “pa svi muskarci to imaju” i polako se navikavati na nudizam i na plazama koje nisu za to predvidjene?
Ah da, tu je i anketa.
Go muškarac na plaži
Jelenu obučenu traži
Ako se neko pita
Do kolena mu kita
 

Back
Top