Postovi moderacije se nikada ne brišu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Zašto se postovi moderacije ne brišu kao neprikladni?
zar ta nedodirljivost toliko daleko ide , da čak mogu da se izražavaju prostački i nekulturno
dok se manje provokativni postovi običnih forumaša brišu kao spamovi
ili neprikladni sadržaji..

Biti deo moderacije znači dakle pisati šta god mu padne na klinac,
sa uverenošću u duhovitost i zanimljivost napisanog..
da li samo ja ne vidim ništa duhovito?

Kažu -prijavi.

Prijave se ne obrađuju , jer jednostavno -nebitne su.
Pitala sam jednom kome se prijavljuju postovi admina.
Odgovor je bio -drugom adminu .

hahaha....smejem se.
 
Zašto se postovi moderacije ne brišu kao neprikladni?
zar ta nedodirljivost toliko daleko ide , da čak mogu da se izražavaju prostački i nekulturno
dok se manje provokativni postovi običnih forumaša brišu kao spamovi
ili neprikladni sadržaji..

Biti deo moderacije znači dakle pisati šta god mu padne na klinac,
sa uverenošću u duhovitost i zanimljivost napisanog..
da li samo ja ne vidim ništa duhovito?

Kažu -prijavi.

Prijave se ne obrađuju , jer jednostavno -nebitne su.
Pitala sam jednom kome se prijavljuju postovi admina.
Odgovor je bio -drugom adminu .

hahaha....smejem se.
ako ne možeš da ih pobediš onda im se pridruži...prijavi se da postaneš mod na nekom pdfu...
 
Jaki su mi ovi što gase profil a ne odlaze. Šta se tu ima gasiti ili ne gasiti? Odlučiš i ne dođeš. Ne plaćate pretplatu, pobogu...
Samo ste željni pažnje i moljakanja onih za koje mislite da vas fakat vole: ostaniiiii kme kme.
Joj kako bih vas ja u slast i obrisala.
OBRIŠI ME ONDA !
 
Ti si jako cudna osoba. Zapravo, administracija je uvidela da je besmisleno odgovoriti tebi. Prbo se zalis na ljude koji su po hijerarhiji na vrhu da bi oni sta, tebi pomogli?
Ne mozes drcno optuzivati nekoga i nadati se da ce tab da podrzi tvoje razmisljanje.

Procitaj nacin kako si otvorila temu. Govoris da su nedodirljivi, da su im postovi neduhoviti i rugas se kada ti neko kaze da se obratis drugom modu.

Ja sam nini redovno prijavljivao tvoje nebuloze i sve je brisala. Pisao sam ovom isyom tabu koji je na mojih 7 poruka odgovorio samo na jednu. Nisam dosao da kukam kako me sam administrator ne hebe 5 posto. Iritira kada ti sam vrh iskulira, ali ili prihvatis to dostojanstveno ili stalno otvaras teme trazeci.. Pravdu??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top