Postoji li neko...

file1888.jpg

:hahaha1:
 
ciji vam zagrljaj uvek prija i za cijim zagrljajem ceznete (u musko-zenskom kontekstu), a da s tim nekim niste formalnom odnosu tipa braka ili veze?
I da vam taj neko nije sad ljubavnik ili ljubavnica...

Pravo pitanje je da li imate neku vanvremensku ljubav koja ne podleze ni jednom zakonu...

a kako bi trebalo da izgleda vanvremenska ljubav ?:neutral:
 
da baš čeznem za nečijim zagrljajem, ne bih rekla...:think:

mada zagrljaj meni privlačne muške osobe može uvek da prija...sigurno mi ne bi naškodio...:p

što se "vanvremenskih" ljubavi tiče...ne verujem u to...mislim da ljudi samo previše idealizuju te "neostvarene" ljubavi...mislim,ima par momaka kojih se uvek sećam sa osmehom na licu...al to su mi uglavnom i bili momci nekada...

a u temi je reč o onima sa kojima nikad nismo ni bili:think:?
 
Na svetu postoje dva zagrljaja - veliki i onaj drugi. U velikom tatinom zagrljaju osećaš se sigurno, toplo ti je i udobno. Onaj drugi zagrljaj je čudesan. S početka i ne osetiš kako ti se slastan otrov dušom rasplinjuje, a onda ti se duša skruti kao košulja od osušenog znoja i učini ti se kako se, ovde-onde, oslanja na slomljenu nogu. Dobar je to čas da se zagrljeni povuče sa svog mesta. Najbolje u rezervni život i u nekakvu sinekurnu fotelju, gde će se za skromnu platicu čitavog života češati iza uva.
 
Na svetu postoje dva zagrljaja - veliki i onaj drugi. U velikom tatinom zagrljaju osećaš se sigurno, toplo ti je i udobno. Onaj drugi zagrljaj je čudesan. S početka i ne osetiš kako ti se slastan otrov dušom rasplinjuje, a onda ti se duša skruti kao košulja od osušenog znoja i učini ti se kako se, ovde-onde, oslanja na slomljenu nogu. Dobar je to čas da se zagrljeni povuče sa svog mesta. Najbolje u rezervni život i u nekakvu sinekurnu fotelju, gde će se za skromnu platicu čitavog života češati iza uva.
:lol:

A meni je bakin zagrljaj najveći i najtopliji:heart:.
 
:lol:

A meni je bakin zagrljaj najveći i najtopliji:heart:.
Moja baka ima nežne ruke i meke, baršunaste prste
kojima me miluje dok me rukama grli. :heart:
I pored toga dedini su oni koji se pamte. Kad me on svojim
svojim snažnim rukama obgrli, i dugim, vitkim prstima ščepa za uši
kad mi čestita rođendan, pa krene da me vuče za njih, jao, majko moja!
Bakini topli zagrlaji će izbledeti dok ostarim, ali dedine ću svakako pamtiti
do kraja svog predatorskog života. :heart::lol:
 

Back
Top