Постоји друга шанса у љубави ?

Његова је кућа,то што је повисио тон није никакав проблем. Иначе је човек који не воли да понавља .
Увек не доноси одмах закључак,сачека да прође неко време, у овом случају је сачекао јутро ...
Сад испаде у браку нико никад није повисио тон,то је бајка .

valjda je zajednicka kuca ako zivite skupa tj ziveli ste
ali ne-kuca je njegova, on ne voli da ponavlja, on tesko pokazuje osecanja
on i samo on
gde je tu razumevanje za tebe?


Знала сам да радим погрешну ствар , због тога сам и сакрила то од њега ,али је сазнао .
А свакако је прељуба све оно што се сакрије од партнера. Ја сам сама себи признала да сам погрешила . И мени бих данас сметало да моја друга половина доведе стриптизете на момачкој вечери .

suvise ga pravdas a sebe krivis
ta situacija je trebalo da posluzi da se oboje nasalite i terate dalje
a ne da doticni glumi moralnu gromadu
 
valjda je zajednicka kuca ako zivite skupa tj ziveli ste
ali ne-kuca je njegova, on ne voli da ponavlja, on tesko pokazuje osecanja
on i samo on
gde je tu razumevanje za tebe?




suvise ga pravdas a sebe krivis
ta situacija je trebalo da posluzi da se oboje nasalite i terate dalje
a ne da doticni glumi moralnu gromadu
Razbila je sa odgovorom
 
valjda je zajednicka kuca ako zivite skupa tj ziveli ste
ali ne-kuca je njegova, on ne voli da ponavlja, on tesko pokazuje osecanja
on i samo on
gde je tu razumevanje za tebe?




suvise ga pravdas a sebe krivis
ta situacija je trebalo da posluzi da se oboje nasalite i terate dalje
a ne da doticni glumi moralnu gromadu

Имала сам довољно пажње од њега све до тог тренутка,нија завладала мржња,него једноставно равнодушност . Он ни данас никоме није рекао зашто свадбе није било,можда знају прави разлог само моје другарице ,али он није никоме причао .
А са друге стране гледа на брак веома озбиљно,то ми је рекао још на почетку везе , одмах је изнео своје ставове и рекао је лепо шта толерише,а шта не.
Колико знам он је иначе пре мене био све са старијим девојкама од себе ,можда је тако покушавао да нађе озбиљност у вези.
А кад погледам више сам ја њега мучила кроз нашу везу ,него што је он мене. Не знам ни како је издржао,али озбиљно ...
 
Добро веће свима,не желим да ваш мучим овом мојом причом,али морам некоме испричати,макар на овом форуму.
Пре шест година упознала сам једног проблематичног момка ,није се бавио криминалом ,али доста се тукао и правио је разноразне глупости . Углавном то је радио из дефанзиве . Био је против алкохола,дроге,цигарета,блуда , али је имао веома низак праг толеранције.Чак је провео шест месеци у притвору. Све сам то заобишла и започели смо везу . Морам признати да ми је било лепо,осећала сам велику пажњу,сигурност,љубав...Али сад друге стране је изгледао веома хладан,још посебно кад заврати рукаве где се виде ожиљци,али сам знала да је у души једно мало дете ,али није показивао своје емоције . Родитељи су ми говорили да се склоним од њега али нисам хтела јер сам га волела .
Након четри године наше везе он ме запроси ,спремимо све за свадбу,али као што је свима познато пре свадбе долази девојкачко/момачко веће,нисмо хтели да девојачко/момачко веће правимо дан пре свадбе. Он је први направио момачко веће,провео је са пар другара у својој кући ,плакали су сви јер су се присећали свог старог живота,иначе су свашта прошли од тренутка кад укупно нису имали 100 динара,до затвора ,па све до смрти једног друга ,што је и утицало на њих да се смире.
Затим је дошао ред на моје девојачко веће,другарице су донеле тоне алкохола ,мушка стрипере ,торту у облику мушког полнпог органа,била је веома велика лудница. Све се то заврсиоло. Свом тад миселећи будућем мужу нисам говорила за мушке стрипере ,сакрила сам то од њега . Али брзо је сазнао .
Затим је тражио да му исприучам шта се све десило на мојој девојачкој вечери,све сам му испричала. Затим је узео телефон и показао поруке у којима се налазио садржај текста где су његови другови њему хтели да припреме стриптижете,али оне је одбио уз реченицу 'имам кући своју стрптижету',а затим је нервозно изашао из куће. Кад се вратио кући,није хтео да легне поред мене у кревет,него је легао и заспао у дневној соби . Ујутру ми је рекао да могу слободно да изађем из куће и да се више никад не вратим,молила сам га ,али је затим повисио тон и изашла сам из куће. Свадба није била одржана .
Избегавао ме је,кад се сретнемо негде он је склањао поглед са мене,кад га нешто питам он не одговори.
Од тога је пошло две године,а ја сам пре месец дана сазнала да имам рак на дојци,од тог тренутка сам изгубила другарице,родитељи су ми иначе погинули ,кад ми је нејтеже нема никога . А затим једно јутро пре десет дана неко ми звони на врата,отворим их ,кад угледам мушкарца који је хтео да му будем супруга ,али овог пута је имао сузе у очима и само је рекао 'чуо сам све,све ће бити добро',затим ме стажно загрлио . А ево десет дана ме води у болићу , храни ме ,даје ми снагу да победим рак,чак ме убаци у кревет и чека док не заспим,а сво време ме мази по лицу. Тек сад знам шта сам изгубила ,сви су отишли кад сам се разболила,а он се вратио ,желим га више него икад и не желим више да правим грешке.
Постоји друга шанса у љубави ?
Naravno da postoji.Svi ljudi greške, nekad i iz najboljih namera pravimo najveće gluposti.U suštini, pravi ljudi su uz nas onda kada nam je najteže.Srećno i držim finge da bude sve ok!
 
ništa što je bilo ne vraca se ..samo napred bez osvrtanja

И ја мислим да ме никад неће гледати истим очима. Не знам желили он мене,пре бих рекла да ме не жели.Али ја њега желим .
Мало ми је и чудно што се одрекао својих навика,обавеза само како би мени помогао, ево већ је тринаести дан како ми помозе ,било шта да ми треба ...
 
Naravno da postoji.Svi ljudi greške, nekad i iz najboljih namera pravimo najveće gluposti.U suštini, pravi ljudi su uz nas onda kada nam je najteže.Srećno i držim finge da bude sve ok!

Хвала ти много. Баш бих волела да добијем другу шансу,нећу је прокоцкати. За њега верност преставља најбољу особину једног човека,наравно верност у сваком смислу ... А то сам и ја однедавно сконтала .
 
nisam čito uvodni post naravno

dok traje traje...kad se ugasi nema tu više saće ponovo da plane
piši propalo

Мени се иначе дешавало док смо били у вези да се заљубим у њега поново,поново и поново. А онда кад смо се растали,појављује се поново заљубљност у њега и тај период траје цело време,његов долазак само још повећава ту заљубљеност и где једноставно трне ми ноге,неки лептирићи у стомаку осетим кад га видим,а од његовог додира лудим.
Не знам јесам ли нормална ...
 
Na sve logicke savete si pocela da sizis.
Mozda ti astroloski pomogne.

Сваки човек има друкчије логичко схватање,а мени које се највише свиди,то ћу применити .
А можда је најбоље да дигнем руке од њега,али нешто ми не дозвољава да урадим то .
 

Back
Top