Postoje li žene imune na...

...da im kupis sve sto požele
...da ih vodis gde god požele
...da im pružis svakodnevno paznju i ljubav?

Ako ne postoje, je l im bitna razlika u godinama, religiji ili boji koze?

Postoje još kako. I mislim da je više onih kojima takav tretman, kao da su ćurke koje treba usmeravati i pekmezi koji zahtevaju tetošenje, odbojan.
Pokloni su ok, umem da se radujem, ali toliko koliko i sama sebi mogu da priuštim. Sve preko mojih mogutnosti moše da... žulja. Mogla bih prihvatiti nešto što sama sebi ne mogu da darujem samo od nekoga sa kim imam potpuno poverenje i poštovanje, posle baš mnogo vremena. Ali to su onda svejedno odnosi gde se odavno ne vaga.

Pažnja, emocije, podrška... više volim da se osećaju, pa i podrazumevaju nego usiljeno ističu i guše a suštinski ni ne moraju biti iskreni. Koliko volim svoju slobodu toliko poštujem i tuđu, i povremena osama mi je neophodna. Silno titranje i stalno prisustvo dave, stvaraju napetu atmosferu, pa i vređaju inteligenciju.

Godine mi nisu bitne. Sa drugom rasom sebe ne vidim. A religija... ako nije religiozan to je ok, ako jeste, zadržala bih se na ovoj našoj :)
 
Postoje još kako. I mislim da je više onih kojima takav tretman, kao da su ćurke koje treba usmeravati i pekmezi koji zahtevaju tetošenje, odbojan.
Pokloni su ok, umem da se radujem, ali toliko koliko i sama sebi mogu da priuštim. Sve preko mojih mogutnosti moše da... žulja. Mogla bih prihvatiti nešto što sama sebi ne mogu da darujem samo od nekoga sa kim imam potpuno poverenje i poštovanje, posle baš mnogo vremena. Ali to su onda svejedno odnosi gde se odavno ne vaga.

Pažnja, emocije, podrška... više volim da se osećaju, pa i podrazumevaju nego usiljeno ističu i guše a suštinski ni ne moraju biti iskreni. Koliko volim svoju slobodu toliko poštujem i tuđu, i povremena osama mi je neophodna. Silno titranje i stalno prisustvo dave, stvaraju napetu atmosferu, pa i vređaju inteligenciju.

Godine mi nisu bitne. Sa drugom rasom sebe ne vidim. A religija... ako nije religiozan to je ok, ako jeste, zadržala bih se na ovoj našoj :)

:heart:
 
Jedno je biti pažljiv a drugo davež :)

Ako je inteligentan tacno zna koliko je paznje dovoljno, ako je glup, onda ybg :lol:

- - - - - - - - - -

pravo da ti kazem, ovih 170 su bas veliki problem...paradoksalno zvuci, al je tako...
ja sam vec u godinama i corava
ne mogu muza povecalom trazit po podu ako mi slucajno ispadne...+ sta ako se ushinem...

E, al sve kako si celi zivot sanjala, a 170 visok? Znaci, tragedija :rotf:
 
Postoje još kako. I mislim da je više onih kojima takav tretman, kao da su ćurke koje treba usmeravati i pekmezi koji zahtevaju tetošenje, odbojan.
Pokloni su ok, umem da se radujem, ali toliko koliko i sama sebi mogu da priuštim. Sve preko mojih mogutnosti moše da... žulja. Mogla bih prihvatiti nešto što sama sebi ne mogu da darujem samo od nekoga sa kim imam potpuno poverenje i poštovanje, posle baš mnogo vremena. Ali to su onda svejedno odnosi gde se odavno ne vaga.

Pažnja, emocije, podrška... više volim da se osećaju, pa i podrazumevaju nego usiljeno ističu i guše a suštinski ni ne moraju biti iskreni. Koliko volim svoju slobodu toliko poštujem i tuđu, i povremena osama mi je neophodna. Silno titranje i stalno prisustvo dave, stvaraju napetu atmosferu, pa i vređaju inteligenciju.

Godine mi nisu bitne. Sa drugom rasom sebe ne vidim. A religija... ako nije religiozan to je ok, ako jeste, zadržala bih se na ovoj našoj :)

Bogomoljku za precednika !
 
Pa jeste, red šamara, svadje, nekog nasilja..bi valjalo ubaciti

- - - - - - - - - -
pa vidi to što ne volim da neko balavi po meni non stop ne znači da volim da me šamara. tvoja očekivanja su nerealna skroz jer nijedan muškarac na duže staze svojoj partnerki ne pruža usluge iz uvodnog posta dvadesetčetiri sata i tako unedogled. osim ako nije u nekom holivudskom filmu. realan život je nešto sasvim drugo.
naslućujem šta si hteo s ovim pitanjem o boji kože veroispovesti i razlici u godinama ali je uvredljivo za žene pa ne bih da produbljujem analizu
 
pa vidi to što ne volim da neko balavi po meni non stop ne znači da volim da me šamara. tvoja očekivanja su nerealna skroz jer nijedan muškarac na duže staze svojoj partnerki ne pruža usluge iz uvodnog posta dvadesetčetiri sata i tako unedogled. osim ako nije u nekom holivudskom filmu. realan život je nešto sasvim drugo.
naslućujem šta si hteo s ovim pitanjem o boji kože veroispovesti i razlici u godinama ali je uvredljivo za žene pa ne bih da produbljujem analizu

Sve ok, ipak je najgore kad ne znas uopste sta hoces i ne umes to formulisati, ili kada krenes, shvatis da pises kao da imas 12 godina
 
...da im kupis sve sto požele
...da ih vodis gde god požele
...da im pružis svakodnevno paznju i ljubav?

Ako ne postoje, je l im bitna razlika u godinama, religiji ili boji koze?

Nismo od istog materijala sazdane, ima nas svakakvih. Zene su u ovom danasnjem svetu prinudjene da prave kompromise same sa sobom, svakojake, razloga ne/opravdanih koliko hoces.
Znam da se linije za toleranciju iscrtavaju u porodici, posle se samo podebljavaju, retko brisu. I sto su zeni sigurnija ledja (u svakom smislu, emocionalnom, materijalnom) to je odvaznija u odabiru muskarca, cak i kad je svesna za moguce slabosti (svoje u odnosu na njega i obrnuto) samopouzdanje koje ima ostavlja joj mnogo prostora da se bez kalkulacija prepusti emocijama.
 
tragedija nego sta
al ima i grdje; naime, nisam nista sanjala po tom pitanju...Tita mi
jedno mi bitno bilo da nije patujak
mada su slatki patujci, al za u bastu <3

Sve te razumem, i ti si morala biti tolerantnija od ostalih :))))

- - - - - - - - - -

Nismo od istog materijala sazdane, ima nas svakakvih. Zene su u ovom danasnjem svetu prinudjene da prave kompromise same sa sobom, svakojake, razloga ne/opravdanih koliko hoces.
Znam da se linije za toleranciju iscrtavaju u porodici, posle se samo podebljavaju, retko brisu. I sto su zeni sigurnija ledja (u svakom smislu, emocionalnom, materijalnom) to je odvaznija u odabiru muskarca, cak i kad je svesna za moguce slabosti (svoje u odnosu na njega i obrnuto) samopouzdanje koje ima ostavlja joj mnogo prostora da se bez kalkulacija prepusti emocijama.

:heart:

Retoricki, svi smo puni nekih stavova, zaključaka, saznanja...koja su povrsna, pragmatičan, jer mehanicki prilaze osecanjima. Ako si zdrava osoba, i ako druga i priblizno ima kakve takve fizicke predispozicije, njeno divno ponasanje moze da te razoruza. Naravno, ako si slobodna i ako moralni i eticki principi, te kultura, nisu stečeni u uslovima mrznje i jednoumlja
 
Sve te razumem, i ti si morala biti tolerantnija od ostalih :))))

nista me, izgleda, ne razumijes
nije ti pitanje tolerancije...to dodje kasnije; kad otvoris kinder jaje, da se tako duhovito odrazim, ili ne dodje, jel...
nego ja prosto nemam ono sto se, navodno, podrazumijeva pod tipom...tipa
jedni zajednicki nazivnik koji, evntualno, mogu iskopat je horoskopski znak...sto je potpuno sumanuto, al vodolije kod mene iz nekog razloga ubjedljivo vode...
mentalna biljeska - u slucaju razvoda ili tako nekog cuda
voditi racuna da ubuduce nemas posla s vodolijama
ebo trecu srecu :lol:
 
nista me, izgleda, ne razumijes
nije ti pitanje tolerancije...to dodje kasnije; kad otvoris kinder jaje, da se tako duhovito odrazim, ili ne dodje, jel...
nego ja prosto nemam ono sto se, navodno, podrazumijeva pod tipom...tipa
jedni zajednicki nazivnik koji, evntualno, mogu iskopat je horoskopski znak...sto je potpuno sumanuto, al vodolije kod mene iz nekog razloga ubjedljivo vode...
mentalna biljeska - u slucaju razvoda ili tako nekog cuda
voditi racuna da ubuduce nemas posla s vodolijama
ebo trecu srecu :lol:

Ma ne, nisi ni ti mene razumela, ako raspakujes samo visoke pakete, a njih je od 100 samo 10, onda ko fol moras malkice i zazmuriti :malav: U tom.smislu
 
Ma ne, nisi ni ti mene razumela, ako raspakujes samo visoke pakete, a njih je od 100 samo 10, onda ko fol moras malkice i zazmuriti :malav: U tom.smislu

u ovom okruzenju gdje tzv dinarskog tipa ima u izobilju? ih...puno bi teze bilo nac bas patujka...dobro, zaboravimo centralnu srbiju, zagorje, medjimurje i otoke :lol:

lakse bi mi bilo, ako je vjerovati statistici, samo u holandiji :lol:
 

Back
Top