Poslovni laptop

Tzar

Elita
Poruka
16.364
Za Dell je 5.

Ali da ponovim vostro je za poslovnu upotrebu. Tu su samo intel procesori i sve komponente su odabrane da to radi stabilno i traje. To je pravi Dell.

Inspirion je mesano meso, ima i amd-a i intela. To je vise za decu i kucu, za drndanje. I to nije nista bolje od lenova, acera ili ko zna kojih drugih brendova

Memnom

Veoma poznat
Poruka
12.864
da ali da li gubi garanciju
Ako ima dodatni slot za memoriju zasto bi gubio garanciju? :think:
Zato jer neko dobija pare tko ugraduje.
Naravno da bi izgubio ako bi ga otvarali u servisu da dode do reklamacije i ustanovilo se da je u drugom slotu bila memorija, a kupljena je samo jedna plocica, Samo to je upitno ako bi se i vidjelo.

Kada sam ja kupovao davno svoj laptop samo sam ih pitao ako mi mogu jos dodati. Dodatno sam platio razliku i to je to bilo. Mislim ne bi mi bilo tesko staviti memoriju, ali cemu se zaj..., i riskirati da mi ne priznaju garanciju ako se sta sedi. Godinama kasnije jos uvijek radi.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.