Poslednji Mohikanac

Dohvatih se sa jednom forumašicom teme o opštem stanju na forumu, o monotoniji koja vlada, i nad(ne)ljudskim naporima koje administracija ulaže da ga održi u životu
Pa mi pade na pamet jedno pitanje, kad administracija odluči da izvuče kablove, ko će biti poslednji aktivan član? Ko će ugasiti svetlo?
Zašto bi izvlačila kablove? Ovaj forum je najposećeniji u Srbiji. Kad opstaju ostali opstaće i ovaj. :)
 
Zašto bi izvlačila kablove? Ovaj forum je najposećeniji u Srbiji. Kad opstaju ostali opstaće i ovaj. :)
Mozda je najposeceniji, i mozda je tehnicki najbolji forum.....ali zasigurno nije najkvalitetniji, niti najzanimljiviji. Muzicka diskusija je totalno mrtva pogotovi od kako su Sensei, Srebrna Kraljica i Neprilagodjena otisli. Likovna kompletno zapostavljena. Branko Lori osvezava teme koje su Poli46 i Neprilagodjena odavno postavile kada je taj forum likovne licio na nesto i bio veoma zanimljiv......Automobili imaju novu temu svakih nedelju dana, svet zivotinja takodje,....napisi mi kada je zadnji put (osim tebe) neko postavio novu tema na forumu Vojvodina ciji si moderator?....Ko se javlja na knjizevnosti, gde jos su jos uvek aktivne teme od pre par godina? Jedini forumi koji opstaju i koji su aktivni ovde su "politika" i "ljubav i seks".....na kome mozes procitati najodvratnije gadosti od tema o pusenju, "torbanju", lizanju, i ostarim temama tipicnim za farmu od ovog foruma..... i teme o igrama...nadovezi zadnju rec na "a", "be", "na" i slicne igrice koje imaju po par stotina stranica i koje su najaktivnije........
Pre sam dolazio dva puta nedeljno, sada dodjem jednom u dve nedelje i opet nemam sta procitati niti o cemu diskutovati. Mozda je ovo i moj zadnji topik,,,bas me briga uostalom....ja sam na tim drugim forumima vise nego ovde.
Ali dlugomire, totalno si u pravu da ce ovaj forum opstati, jer zasigurno hoce. LJubav i seks ce zasigurno imati bezbroj tema na kojima ce uvek diskutovati istih tridesetak forumasa.....Samo molim te, nemoj diskutovati o kvalitetu...jer kvalitet ovog foruma je odavno nestao zajedno sa forumasima cije je topike bilo vredno citati, i sa kojima je bilo vredno diskutovati..Taj "najposeceniji" forum je odavno nestao. Ja razumem da mnogi dodju ovde da se neobavezno razonode i zabave...ali oni nisu jedini. Ja nisam dosao ovde zbog tog neobaveznog caskanja, ja sam dosao zbog zanimljivih diskusija, zanimljivih forumasa i zanimljivih tema od kojih sam mogao procitati nesto novo, zanimljivo, sa kojima se diskutovalo o kvalitetnim temama...Sta da ti napisem dalje....osim, uzivaj i dalje u "najposecenijem" forumu u Srbiji......Cheers.....
 
Poslednji Meksikanac...?
ap101021130139_wide-95acf73acc2fa5941eddd9459359204ccfd597d6.jpg

(kog cete videti u zivotu...) :mrgreen: :cool: :lol:
 
Dohvatih se sa jednom forumašicom teme o opštem stanju na forumu, o monotoniji koja vlada, i nad(ne)ljudskim naporima koje administracija ulaže da ga održi u životu
Pa mi pade na pamet jedno pitanje, kad administracija odluči da izvuče kablove, ko će biti poslednji aktivan član? Ko će ugasiti svetlo?

Ja tipujem na đoleta. Vi?
ne znam. Znam samo ako dzegi ode, ima povuce za sobom najmanje 20 klonova.
 
Forumi su odavno prevaziđeni i zastareli. Krstarica se dosta dugo i držala kao najpoznatiji forum ali mislim da neminovno ide ka gašenju jer više nema smisla. Forum je postao politički ostrašćen u korist proruske vlasti i same Rusije. Došlo je i do pada kvaliteta. Moderatori su upropastili bezbroj PDF-a otvaranjem bezbroj nebitnih tema prekopiranih sa jeftinih sajtova. Mnogo moderatora je i nepismeno, čast manjini. Forum mogu eventualno da održe isti ljudi ili poneki novi član srednje ili starije generacije.
 
Dohvatih se sa jednom forumašicom teme o opštem stanju na forumu, o monotoniji koja vlada, i nad(ne)ljudskim naporima koje administracija ulaže da ga održi u životu
Pa mi pade na pamet jedno pitanje, kad administracija odluči da izvuče kablove, ko će biti poslednji aktivan član? Ko će ugasiti svetlo?

Ja tipujem na đoleta. Vi?
Ја типујем на себе,пошто нисам дуго на форуму(немам још ни годину дана стажа).
Ja samo znam da ja neću 🤷
Не бих волео да напустите форум.Ви сте једна од ретких светлих тачака овде.
Ja mislim da treba da se opustite, sve je to ok. Sta drugo da radim dok radim, moram se necim zanimati na poslu
Требате мало да се описмените и да радите посао како треба.
 
Ma, bre, sta te uopste i briga?
Sad si u zenitu, krenulo te kod zena, iskoristi priliku, odaberi jednu i da Bog da tako rastrzan izmedju pohotnog devojcurka, posla i drugara i nemao vremena ni da udjes na forum, a kad i udjes da nemas pojma vise ni sta ko lupeta, a i da ti je ionako svejedno!
 

Back
Top