Последице напијања

ja se sećam da se jedna drugarica izpovraćala.

Nešto se bila posvađala s dečkom i onako iz inata njemu htela je da se pravi kao da joj nije ništa...i tako je mešala pića...U jednom trenutku smo je ja i jedna druga drugarica ubedili da izađe malo na vazduh pošto je izgledala malo kao da joj je muka...
I tako je mi pitamo el hoće da je vodimo kući i ona onako,kako jedva stoji počne nama da objašnjava kako joj nije ništa i oseća se super i tako na pola tog objašnjavanja se ispovraća...I kad je završila sa povraćanjem morao sam da je nosim kući a ona se svo vreme bunila kakao joj je sušper i sve je uredu i treba da se vratimo nazad...


Inače meni alkohol nešto ne prija i kad se napijem ja se smorim i onda nisam nešto zabavan pa zato i ne pijem mnogo.
 
Напокон неко да исприча занимљиву причу. Додола, видиш ли како се то ради. Одмах на посао. :mrgreen:
Лепо је њој видим. Супер јој је. Класика свих кад се напију :mrgreen:

АЛИ, имам друга који се смори хаос. Иако је мега ћутљив, тада постане гроб.
 
Taxisti ne voze pijance ,jednom se ortak olesio i tek kako ga ubacih u auto baci peglu:mrgreen:izbaci ga on napolje pos dosla hitna pa u drajzerovu na ispiranje
Испирање је мучење. Кроз грло ти угурају цевку и после ваде течност, враћају течност. И онда кад осетиш потребу да мокриш и одједном још једна цевка кроз пенис убаце (катетер). Ником се не десило.
 
vi ste amateri. ja se posvadjam nesto sa zenom i odem kod mene na selo da pijem ispred prodavnice. cepnem tu 5-6 piva i naleti neki lik i kaze ajde bre na svadbu. nisam ni znao, svadba pod satorom u dvoristu, toga nije bilo 20 godina. odem tamo nepozvan pa se najedem vruceg rostilja i popijem xy vina i vode i na kraju mi pevaljka sedne u krilo. onda onako razvaljen odem da spavam kod mojih i u neko doba noci mi se prikenja i kako i zasto nemam pojma umesto u wc, ja izadjem napolje ispred kuce i pokenjam se na travnjak
 
vi ste amateri. ja se posvadjam nesto sa zenom i odem kod mene na selo da pijem ispred prodavnice. cepnem tu 5-6 piva i naleti neki lik i kaze ajde bre na svadbu. nisam ni znao, svadba pod satorom u dvoristu, toga nije bilo 20 godina. odem tamo nepozvan pa se najedem vruceg rostilja i popijem xy vina i vode i na kraju mi pevaljka sedne u krilo. onda onako razvaljen odem da spavam kod mojih i u neko doba noci mi se prikenja i kako i zasto nemam pojma umesto u wc, ja izadjem napolje ispred kuce i pokenjam se na travnjak
Gospodin čovek
 
dakle da krenemo. jedna lujka trazila da je kresnem ali ja izbirljiv a ona mala i debeljuskasta upravo onakve kakve ne volim (nisam bio ozenjen, zenu ne varam)
i tako bogami mesecima, ja odlagao koliko sam mogao ali ona vec pocela da prica - e onaj vidi kakav je a smoklja, *****... jedno vece neka zurka trebalo da bude i navali ona posto je znala da cu i ja doci. ja sta, cu, kako cu nego odem sa nekom ekipom u bircuz i debelo se napijem, sa ciljem da mogu da je odradim. stignem ja na zurku, ona tamo. medjutim ja gladan ispralo me pivo i posaljem jednog malog po burek. pojedem burek, odvedem je u sobu i krenem da je svlacim polako, pocnem da je ljubim po sisama i tad mi pripadne muka od masnih sisa da mi krene onaj burek i pivo nazad. izletim napolje, ispovracam se i pobegnem kuci
 
hocete jedno horor pijanstvo? ajde pisem ionako mi dosadno.
dakle, mesto zbivanja letnja karaula na albanskoj granici par stotina metara od granicne linije. opasno, caskom pogines.
napolju su bila dva strazara jedan nocu obavezno sa nocnim pasivnim nisanom jer okolo je suma, svako moze lako da se prikrade ali jbg strah cuva granicu, da su znali mogli su kasikama da nas pokolju.
i jednog dana ja i jos jedan kupimo od siptara! koji je tu okolo imao katune, kupimo 2 l votke, secam se baltik votka. cepnemo to nas nekoliko pa jos na to dodamo i bensedine da pojaca dejstvo. ja sam trebao da budem na strazi od 2-4 nocu a svi mi koji smo tu noc trebali da budemo na strazi smo se razvalili. i tako me nesto budi, pila mi se voda ali znam i da je nesto trebalo da uradim... trebalo je da budem na strazi a niko me nije budio, pogledam u spavaoni svi vojnici na broju, pa ko je napolju onda? izletim u hodnik zgrabim pusku is soske ubacim metak u cev i polako otvorim ulazna vrata. naravno sva sreca nikog napolju samo ker stoji gleda me, on strazari.
tu noc od 12 do 5 ujutru niko nije bio na strazi svi smo spavali
 

Back
Top