Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vlado daj kontak za puteve uzice,hteo bih i ja da se prijavim

svim zainteresovanim za rusiju dajem direktan konatkt sa firmom putevi uzice. Rade Milutinovic tel. 031518987 i 0648302171. Ali vazna napomena mogu konkurisati samo oni koji su zavrsili za odredjeno zanimanje. To je uslov za dobijanje radne vize, jel se poslovi obavljaju po etapama. Trenutno postoji potreba u Gradjevinskoj struci(zidari,armiraci,tesari),masinskoj (bravari).
 
svim zainteresovanim za rusiju dajem direktan konatkt sa firmom putevi uzice. Rade Milutinovic tel. 031518987 i 0648302171. Ali vazna napomena mogu konkurisati samo oni koji su zavrsili za odredjeno zanimanje. To je uslov za dobijanje radne vize, jel se poslovi obavljaju po etapama. Trenutno postoji potreba u Gradjevinskoj struci(zidari,armiraci,tesari),masinskoj (bravari).

pa to znaci da neko ko kupi diplomu moze da se zaposli bez obzira na iskustvo a neko ko godinama radi taj posao moze da se slika
 
Nista se ne brini za Uzicke Puteve sigurno ce te ispostovati ja sam njihov stalni radnik bio sve dok nisam ih napustio,pre 2 godine zbog odlaska u inostranstvo!Veruj mi da i ja povlacim sva dokumenta iz Hopexa jel cekam da me pozovu jos od avgusta prosle godine,nema vise smisla!Mozda se cak budemo i videli u Sociju,posto sam gledao preko Uzickih Puteva da idem u Rusiju,nadam se pozitivnom !!!
i ja razmisljam o tome, stvarno preteruju...
 
Druze iskustvo je bitno,naravno to je za majstore,ali da bi dobio radnu vizu moras da si osposobljen za nesto,drugacije ne mozes da dobijes vizu!!!

Pitam se da li bih mogao konkurisati za ovakve oglase ja koji sam vec u Rusiji gdje imam dozvolu privremenog boravka na tri godine. Meni nije potrebna nikakva viza da bih radio u Rusiji. Potrebna je samo radna dozvola koju mogu relativno lako dobiti.
 
Druze iskustvo je bitno,naravno to je za majstore,ali da bi dobio radnu vizu moras da si osposobljen za nesto,drugacije ne mozes da dobijes vizu!!!

sve to stoji prijatelju ali kad kupis diplomu i nemas iskustva a konkurises sigurno neces reci da nemas iskustva samim tim provera se ne vrsi tako da ce takav lik otici pre nego neko ko nema dipl a ima iskustva ***
 
Koja je varijanta za Libiju, zainteresovan sam ali mi trebaju neki kontakt telefoni ili mail na koji mogu da kontaktiram firmu koja oabavlja poslove na tom području. Hvala.
Ja sam bio, i vracam se nazad na gradiliste za 20-ak dana. U principu svako ode, bio majstor, ili ne. Jer oni to ne mogu da znaju. E sad, onima koji misle da nema veze sto ne znaju nista, vrlo brzo dobiju lose ocene, smanji im se satnica, i verovatno ih nikada vise ne zovu! Sve u svemu, Hopex je dobra, proverena firma. Dobar je i Stroj International, od tog Jovise, iz Bajine Baste, ali je kod njega i manja satnica nego u Hopexu. On sada ima i neke poslove u Libiji, fiksna plata je 2500Eura, ali se ugovor potpisuje na godinu dana. I dobra je firma od nekog Krstica, mislim da je iz Valjeva. Sa cenom rada je tu negde kao i Hopex, s tim sto celu platu isplacuje na ruke, i znam da radi po evropskom delu Rusije, i gradilista su mu bas u gradu. Ako nekog interesuje saznacu brojeve telefona od te dve firme, pa cu napisati ovde.
 
sve to stoji prijatelju ali kad kupis diplomu i nemas iskustva a konkurises sigurno neces reci da nemas iskustva samim tim provera se ne vrsi tako da ce takav lik otici pre nego neko ko nema dipl a ima iskustva ***

Ali zato druze,plata ti u startu kasni 2 meseca u Putevima Uzicu,pa ako te ne vrate kuci,treci mesec primis zaostale dve ,tako da njih ne mozes da predjes!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top