Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
postoji i drugi nacin , i da se profuras za nesto sto ne treba puno znanja , ili preko neke agencije , das 150 e i za mesec ipo si u rusiji . . . tamo te isprepada neki sefic kao sta si radio gde ovo ono . . . reda radi ali eto mora i popunis formular i za mesec ipo si caooooooooo
 
Da li ima poslova po Moskvi, ili vecim malo gradovima da nije negde bogu iza ledja? Ako neko zna sajtove od tih firmi sto vode tamo pa da ostave linkove, i sta treba od skole da bih radio kao gradjevinski radnik? :) Pozdrav hvala
ааа шта си ти неки господин.. бато то тако не иде

01.05. сре: преподне зове цура: купљена карта за уторак 07.05., будите у Златиборској у 9ч
Ово је супер, јављено 7 дана пред полазак. Надам се да ће тако бити и код мене.

Nezvanično saznajem da su u Novom Urengoju posloviđe i šefovi Hrvati i da su fer i korektni, čak pristupačniji od našega svijeta!
Није битно које је нације шеф. Битно је ко је човек. Радио сам са Хрватима и Србима, код обе нације има лоших и добрих. Не треба генерализовати.

A zasto ne bi bili tamo su da zarade kao svi vi,vazno je biti covek u svakom smislu te reci.
:cmok:

Sad sam cuo da traze samo zanatlije i da im fizicka snaga ne treba. Da li ima neki izuzetak? Ici cu u firme kad se vratim u bg ;)
А шта мислиш да се физикалци пријављују као физикалци?:lol: Кажу ја тесар др мр :hahaha: кад тамо дође носи фосне :hahaha:
 
Znaci ima nade :eek: Cim se vratim u bg, trcim u agenciju... koju rekoste?
Постоје агенције а постоје и фирме. Има агенција у Шапцу узима око 150 двеста евра, мој другар лимар се намлатио лове преко њих у Сочију, а ми већином говоримо о Велестроју који нису посредници и не узимају лову за радно место.
 
setih se da podelim sa vama da se ide i za KATAR preko nekih agencija da je bolje placeno obavezno znanje engleskog jezika ,,,,A DA I U RUSIJI PO MOSKVI ITD . . . NASI KARICI TRBALO BI DA RADE TRENUTNO DOSTA ,sva radna snaga treba da ide iz srbije ,mozda vec i ide i to koga zanima da se cacka i raspita ...ja sam imala neku poluinformaciu , ali se moj muz odlucio za velastroj sad i odmah i otiso...tako da se nismo dalje raspitivali...
 
Najozbiljniji sam. Vec mesecima jurimo neki posao u inostranstvu. Sad sam konacno nasao nesto i zanima me ima li sanse ili da se dzabe ne nadam. Svaka pomoc i savet su mi zlata vredni.

Ako hoces u R.F. preko Velestroja moras nauciti neki zanat koji se traze (masinsku ili gradevinsku struku) diplome ne traze.
Zanat mozes nauciti zna se gde na gradilistu radices malo dzaba malo badava malo za obecanja kao i svi mi ostali, i koji imamo diplome i oni koji nemaju.
Uz praksu obavezno uci i teoriju od tebe zavisi koliko ces brzo napredovati ali zavisi i kakvu ces priliku imati.
Na neka gradilista gde ce mo mi ako da bog uskoro otici kazu da ima posla 5 god pokusaj pa se vidimo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top