Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drgi forumasi i forumasice,bila mi je privilegija druziti se sa svima vama,odo na spavanje pa sutra na put.Ako budem bio u prilici,javicu impresije sa terena ako ne,budite mi zivi zdravi i sretni,svako dobro.

Sretan put i sve najbolje......i glavu gore..... i javi se :zag:

- - - - - - - - - -

Bruto plata od 55.000 znači da je neto oko 39.500. dinara. To je zagarantovano
Onda se dodaje sve ostalo što vam piše u ugovorima
 
Неко је казао да је аконтација легла у динарима 40.000.. како ми у Русији да подигнемо део аконтације а да није у динарима?

O majko mila! )))) Da li si sredio kartice i zeni punomoc napravio? Onda ces dizati na karticu u bankomatu (ako ga ima u tundri) ))))))) Pa i gde ces trositi te pare, ako nema ni prodavnice najobicne? )))))
A ozbiljno - valda firma ce resiti nekako to pitanje i najverovatnije vec ono i reseno.
 
U rubljama,proveriš stanje na računu i kurs rublja-dinar ili obrnuto ;)
Питам за банкомат. Кад сам био у Русији ниједна банка није хтела да прими српске динаре.

O majko mila! )))) Da li si sredio kartice i zeni punomoc napravio? Onda ces dizati na karticu u bankomatu (ako ga ima u tundri) ))))))) Pa i gde ces trositi te pare, ako nema ni prodavnice najobicne? )))))
A ozbiljno - valda firma ce resiti nekako to pitanje i najverovatnije vec ono i reseno.
Средио сам пуномоћ. Па ваљда ћу моћи да скокнем некад у град на вотку са колегама :)))
 
Неко је казао да је аконтација легла у динарима 40.000.. како ми у Русији да подигнемо део аконтације а да није у динарима?

u bilo kojoj zemlji sveta dizes lokalnu valutu na bankomatu. Bez obzira sta imas na racunu. To banka samo preracuna.
Bilo bi interesantno da mozes u Rusiji dici dinare...
 
Неко је казао да је аконтација легла у динарима 40.000.. како ми у Русији да подигнемо део аконтације а да није у динарима?[/QUOTE


Vec se pisalo o tome, al evo. odes do bolo kog bankomata koji prima visa karticu, ubacis i podignes koliko zelis u zavisnosti od raspolozivis sredstava, ako to uradis u Srbiji podices dinare, u Svedskoj krune a u ovom slucaju rublje :)
 
Drgi forumasi i forumasice,bila mi je privilegija druziti se sa svima vama,odo na spavanje pa sutra na put.Ako budem bio u prilici,javicu impresije sa terena ako ne,budite mi zivi zdravi i sretni,svako dobro.

Kad ti javili? Hvala Bogu! :worth: Sretan put! :bye:

- - - - - - - - - -

Pojma nemam zasto bi zaovin decko lagao....a i sto rece bobuljkin muz ima vise gradilista pa sad zavisi kako gde-negde je bolje negde je losije.....

Ne verujem da je lagao, samo je sakrio reći zbog čega su tako prošli, moja procena a nemora da je tako.

- - - - - - - - - -

DA LI RADE I NEDELJOM OVI LJUDI STO POZIVAJU??

To sam se i ja pitao sinoć.... ko će im ga znati.
 
Kad ti javili? hvala Bogu! :worth:Sve najbolje! :klap:Sretan put! :bye:
Данас.

Srecan put mnogo mi je drago zbog tebe.....:klap::klap::bye:....
хвала.. и вама желим срећу

DA LI RADE I NEDELJOM OVI LJUDI STO POZIVAJU??
постоји могућност сад кад је фрка за путовање. Ништа није искључено.

Неко је казао да је аконтација легла у динарима 40.000.. како ми у Русији да подигнемо део аконтације а да није у динарима?[/QUOTE


Vec se pisalo o tome, al evo. odes do bolo kog bankomata koji prima visa karticu, ubacis i podignes koliko zelis u zavisnosti od raspolozivis sredstava, ako to uradis u Srbiji podices dinare, u Svedskoj krune a u ovom slucaju rublje :)
јесте писало се али ја сам избосне тако да ми треба мало дуже да схватим :lol:
 
IDEM I JAAAAAAAAAAA :) u Ponedeljak, al u Zagrebacku, da budem vrlo nepristojan :mafijas: preslo Baldonijevo ludilo na mene, ovo vise nema veze sa mozgom, 6 meseci cekam da odem, nema vise cekanja ili putujem ili uzimam papire, nemam vise strpljenaja ič :udriglavu:
 
IDEM I JAAAAAAAAAAA :) u Ponedeljak, al u Zagrebacku, da budem vrlo nepristojan :mafijas: preslo Baldonijevo ludilo na mene, ovo vise nema veze sa mozgom, 6 meseci cekam da odem, nema vise cekanja ili putujem ili uzimam papire, nemam vise strpljenaja ič :udriglavu:
Данас ми другар јавио да предност имају тесари. Ако си армирач стрпи се зваће те ускоро. Велика је фрка за авионске карте.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top