Posao u Grckoj

i meni je licno ovo preko Agave delovalo malo ozbiljnije i mozda sigurnije nego neke solo varijante.
ima li neko iskustva?
imam solidno znanje grckog, vrlo dobro engleskog, a i ruski gorvorim pomalo...
da li je to dovoljno? za bilo kakav posao
bila bih zahvalna na pomoci.
 
SUPER STO STE PRODUBILI OVU TEMU VEZANO ZA GRCKU.MNOGO ME TOGA INTERESUJE S OBZIROM DA NEMAM NEKE PRETERANE SKOLE.OSIM RADNE NAVIKE I RADA U UGOSTITELJSTVU,POZNAJEM RAD NA GRADJEVINI I VRLO DOBRO ZNANJE ENGLESKOG JEZIKA.MOZE LI MI NEKO RECI IMAM LI IZGLEDA DA DOLE NADJEM SLJAKU
 
bilo bi lepo kad bi nam neko ko ima iskustva odgovorio, ali izgleda da postavljamo pitanja
na pogresnom mestu...
ako imas hrvatski pasos, uopste nije problem da samo odes i nadjes posao. prijateljica je proslo leto tako uradila. nasla je posao u zlatari i odmah pocela da radi. bukvalno je bilo dobar dan, ja zelim da radim, govorim taj i taj jezik i znam to i to... sutra je imala probni rad od par sati i vec posle toga sve dogovreno... ja sam spakovala svoje stvari i vratila se nazad a ona ostala naredna 3 meseca.
ja nemam hrvatski pasos i zato bih i volela da dobijem bar neku konkretniju informaciju sta i kako i gde... i zato mi je jedna od opcija Agava, jer po njihovoj prici oni srede radnu dozvolu za period koji ces provesti u Grckoj, i drugacije je kad ides a znas da te ceka posao.
 

Back
Top