Posao sa F dijagnozom

Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.
ima samo nepregledanih
svi smo osteceni

cemu misao da je neko savrsen ili dobro, ma kakav
ali vecina je funkcionalna i to je vazno
 
Da se vratim na temu i da dam bar jedan koristan odgovor. Znam osobu zenskog pola sa istom ovakvom dijagnozom koja je radila u Dunav oslguranju...sama je dala otkaz, ne znam zbog cega. Ali, svoje stanje je drzala pod kontrolom medikamentima

Да је тема тема ...Али ту је цео профил...

Ако ....Ако је истина ....Која ли је мука њега натерала на Крстарицу дадође ?!

https://forum.krstarica.com/members/cviko_djokin.444354/#recent-content

Ма мени се чини да је само клончић .....
 
Да је тема тема ...Али ту је цео профил...

Ако ....Ако је истина ....Која ли је мука њега натерала на Крстарицу дадође ?!

https://forum.krstarica.com/members/cviko_djokin.444354/#recent-content

Ма мени се чини да је само клончић .....
Ako je to, neka mu ide na cast, sto bi se reklo...ako ljudi iznesu svoja iskustva posredna ili neposredna, a on se sprda sa svim tim...
 
A, sta si ti? Kolek...ovaj, lektor :D

Парафреза:

То сам што сам ....баш свашта .. и много ништа ...

Ako je to, neka mu ide na cast, sto bi se reklo...ako ljudi iznesu svoja iskustva posredna ili neposredna, a on se sprda sa svim tim...

Проблем што се можда не спрда.. Мождапита за другарицу ?!
 
Sta mislite da li ce me iko primiti na posao ako kazem da sam lagao da imam F 29 dijagnozu i mogu radit. I jos me psihijatar ocjeni radno sposobnom. Moze li se sa tom dijagnozom dobiti posao. Ja sam cuo da oni sa F ostaju nezaposleni.
kad proguglaju F29 videće da je psihoza u pitanju i izabraće drugog kandidata...nema potrebe da im to kažeš...
 
Како то, мало чујеш гласове, мало не чујеш, мало имаш схизофренију, мало немаш...не игра се са тим дијагнозама. Доктор који ти је дао дијагнозу на молбу, није ти учинио никакву услугу.
 

Back
Top