Quantcast

POPOVIC SMENJUJE DJILASA?

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.415
Мора прво да му нађу дело да би га стрпали у цезеану, а то ће бито мало теже.

Djidov dosije je deblji od dosijea onih iz ,,Kalcopolija ,, .... i Tota Reine ...

Sve ce biti transparentno - pogotovo sto se Rovacki kucic i koLJenovic koprca , umesto da postane svedok saradnik ....sto samo pokazuje koliko je u bahatosti i oholosti izgubio svaki kontakt sa realnoscu ....

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
У сваком случају, Ђилас је био веома успешан градоначелник. МОЖЕ ДА КАЖЕ ШТА ГОД ХОЋЕ, али то је чињеница. Ништа чудно за критике, и Бранка Пешића су својевремено нападали за "архитектонски мегаломанизам". Увек је било оних који су у нашем друштву вукли на доле. А, то што је Ђилас успут и богат, способан приватни предузетник, па тражили сте капитализам, у чему је проблем?!

Искрено се надам да тај "различак" из мрачњачке ДСС неће постати градоначелник, само да би се (изузетно успешно) београдско ЈП ПКБ продало за џ. неком руском олигарху.Odmori malo ne budi zabrinut sve ce se resiti kako treba.

У АП Војводини ЗАКОНСКИ не може доћи до промене постојеће већине па тако ни покрајинске владе.
odmori malo kuliraj sve ce se resiti kako treba da bude.:whistling::whistling:

комшија

Legenda
Poruka
64.312
Djidov dosije je deblji od dosijea onih iz ,,Kalcopolija ,, .... i Tota Reine ...

Sve ce biti transparentno - pogotovo sto se Rovacki kucic i koLJenovic koprca , umesto da postane svedok saradnik ....sto samo pokazuje koliko je u bahatosti i oholosti izgubio svaki kontakt sa realnoscu ....
ХАХАХА, немој ми само рећи да си ти читао Ђиласов досије.

Но, ајде реци једно његово кривично дело, или више њих.

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.486
ne mora da znaci. imas zilion primera gde su ljudi sticali bogatstvo potpuno legitimno, samo sto se u nasoj drzavi uspeh ne prasta. cim neko ima pare on je odmah lopov.

nije problem da svi imaju lovu a neko najviše,to je čak i poiželjno...u zemlji gde ogromna većina nema ni za osnovno,jasno je ko dan da je bogatstvo novokomponovanih nastalo prelivanjem iz sirotinjskih u bogataške džepove

superhik.jpg

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.185
pun mi je k... i jednih i drugih, boli njih dupe za bilo koga, samo gledaju da te iskoriste, eto dadosmo im nis, a gorivo nikad skuplje. koj ce nam i oni.sad sve ove javne firme nece kupovati zapadnjaci nego rusi, sjasi kurta da uzjase murta.
nemamo mi od toga nicevoj
Budi srecan sto smo im dali NIS.Ja bi ga dao i dzabe,kolike nam je gubitke stvarao...

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.415
ХАХАХА, немој ми само рећи да си ти читао Ђиласов досије.

Но, ајде реци једно његово кривично дело, или више њих.

JA sam covek prefinjenih manira - cak i kad se radi o politickim protivnicima ... i humanista - sto znaci da sam svima pruzao sansu da se dok su jos na vreme vrate na pravi put ...

Svi modovi ce ovo potvrditi - na ovom i jos jednom forumu sam kulturno cestitao Djlasu i jubilarni 100 pokradeni milon , i jubilarni dvestoti .. i jubilarni tristoti .... i tako dalje ... uz diskretan savet da prti u Moskvu i potpise za taj metro ... al govedo , sto govedo ... :manikir:

p.s. Kao covek sa manirima vodio sam brizno racuna i o drugim - da ne ispadne da sam samo Djidu pomagao da se socijalizuje - svima sam cestitao i uputio dobronamerne savete ... suma sumarum , imao sam JA i pedagoskih uspeha uspeha - neki me poslusase - i sad ne brinu brige u ovi turbulentnim obrtima .... :)

gost 114587

Elita
Poruka
23.798
nije problem da svi imaju lovu a neko najviše,to je čak i poiželjno...u zemlji gde ogromna većina nema ni za osnovno,jasno je ko dan da je bogatstvo novokomponovanih nastalo prelivanjem iz sirotinjskih u bogataške džepove

sakatilo, znam nekoliko odlicnih primera gde su ljudi stekli ogromne pare na potpuno legalan nacin. nista novokomponovano, samo rad i dobra ideja. slazem se sa time da ima masa onih koji su stekli pare preko milosevica/djindjica/tadica/kostunice, ali nemojmo generalizovati ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.