POPALJIVANJE

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Da li volite po kutji biti goli ?
Da li vash partner ima navike da sheta go i u kolikoj vas meri to uzbudjuje ?
Ili smatrate da sam chin skidanja
odetje ima najstimulativnije dejstvo?

..
 
Pa leti volim da sam prilicno komotan. Al bas ne volim da me gledaju razgolicenog...
Pa naravno da golisavo telo pali... ali je meni bolje neki sorcic, minic ili bade mantil ispod koga nema nista... Neki erotski filing...
Cin skidanja je umetnost.... Otvorio sam cak jednom neku temu o tome...
 
Psihologue:
Da li volite po kutji biti goli ?
Da li vash partner ima navike da sheta go i u kolikoj vas meri to uzbudjuje ?
Ili smatrate da sam chin skidanja
odetje ima najstimulativnije dejstvo?

..


Ja najvise volim kad me muskarac razodene, to mi je najseksipilnije i bas me najvise pali :twisted: Tako da sam protiv setanja u golom stanju, samo zato sto je mnogo bolje kad svlacis nekoga, :wink:
 
Volim da me skine.... to je deo predigre, ali se isto tako napalim kad oboje lezimo goli i kao gledamo tv, onda me prosto vice daaaa.................
A tek kad sam u njegovoj majici bez gacica... i setkam se po kuci , samo cekam da mi ......
Uf , ovo je bas vruca tema !!!!
 
volimo...
stimulativnije je golo telo od tela koje se skida...
samopouzdanje u vezi sopstvenog tela je popaljivo...ljudi koji se kriju, pokrivaju i ne smeju da prosetaju po kuci ko od majke rodjeni su mi bezveze...
 
Uopste me ne privlaci kad neko seta go...to me asocira na Adama i Evu, na nudisticku plazu, na jednu epizodu serije Rosanne gdje oni spijuniraju stare komsije koji hodaju goli po kuci...ali ne na erotiku.
 
LUDICA:
Uopste me ne privlaci kad neko seta go...to me asocira na Adama i Evu, na nudisticku plazu, na jednu epizodu serije Rosanne gdje oni spijuniraju stare komsije koji hodaju goli po kuci...ali ne na erotiku.

Ma kako ne. Kad se stresem levo desno a kita me isamara po nogama.
 

Back
Top