• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Pomoc!

jelenani89

Početnik
Poruka
1
Molim Vas za pomoc. Da li mozete da mi preporucite nekog,nazovimo, hakera koji mi moze pomoci.
U pitanju je hakovan nalog na IG, traze novac za isti. Niti je "veliki" profil, vise je emotivne prirode,radila sam keksice i prodavala ih za lecenje u inostranstvu.
Molim Vas,ukoliko poznajete nekog ko bi mogao da pomogne,uz novcanu naknadu,bila bih zahvalna.
PS. Posto sam nova,ne znam da li je moja email adresa vidljiva. [email protected]

georgejune

Starosedelac
Poruka
186.547
Molim Vas za pomoc. Da li mozete da mi preporucite nekog,nazovimo, hakera koji mi moze pomoci.
U pitanju je hakovan nalog na IG, traze novac za isti. Niti je "veliki" profil, vise je emotivne prirode,radila sam keksice i prodavala ih za lecenje u inostranstvu.
Molim Vas,ukoliko poznajete nekog ko bi mogao da pomogne,uz novcanu naknadu,bila bih zahvalna.
PS. Posto sam nova,ne znam da li je moja email adresa vidljiva. [email protected]
Nema nista od toga ,onda bi svako hakovao tudje naloge bilo to tuzno kao tvoja prica ili srecno neke bivse ljubavi

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.